Autotrolejeva crna kronika

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:36:36

pehar_11

#885
724 imao okršaj sa autom kod željezničkog u smjeru istoka, policija na očevidu.
vrijeme je novac?!?

pehar_11

#886
Prometna nesreća u Fužinskoj ulici: Automobil se zabio u autobus Autotroleja
https://riportal.net.hr/crna-kronika/prometna-nesreca-u-fuzinskoj-ulici-automobil-se-zabio-u-autobus-autotroleja/393452/

Citat:Nesreća se dogodila oko 19 sati na prometnici koja spaja Škurinje i Drenovu

Danas predvečer oko 19 sati u Fužinskoj ulici dogodila se prometna nesreća u kojoj su sudjelovala dva vozila – osobno vozilo gospićkih registarskih oznaka i autobus Autotroleja koji prometuje na liniji 5.

U ovoj prometnoj nesreći, prema prvim informacijama, nije bilo teže ozlijeđenih osoba. Kako je danas državni praznik, u autobusu na gradskoj liniji 5 nije bilo jako puno putnika a prema prvim informacijama putnici su tek pretrpjeli velik šok dok teže ozlijeđenih osoba u autobusu nije bilo.

Na automobilu marke VW pričinjena je, međutim, prilično velika materijalna šteta.

Autobus Autoroleja vozio je svojom uobičajenom rutom iz pravca Škurinja prema Drenovi kada je u oštrom zavoju na njega iz suprotnog smjera naletio automobil.

Garažni?
vrijeme je novac?!?

Volim autobuse


amalok.95


gorgoroth


NP-549

Savijene su traverze na koje idu donja stakla takp da će bit prilično zanimljivo to izravnat da se staklo može lijepit

kico101

Mene samo zanima kako covjek, ukoliko mu nije doslo lose, moze izvesti ovaj manevar. Ajde da je pogodio naprijed, pa je mozda pomislio da moze proc, ali iza 10 m busa ne kuzim. A ravno je slijepi kraj. Stvarno ne znam.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mivano

#892
702 stoji na Srdočima kod firme Navis Consult. Koliko sam uspio vidjeti, vjetrobransko staklo je napuklo. Nekakav stupić ga izgleda razbio uslijed nevremena.

pehar_11

#893
34 ne vozi kroz Rukavac, granje po cesti. Glavno da naši telefoni rade do 16:00. Debilizam teški. Mi bi displeje, najavu stanica, malo kiše padne i zapuše, pola grada stoji, nemaš gdje se informirat. Sramota.
vrijeme je novac?!?

NP-549

Prometnik na mukama jer praćenje ne radi

Volim autobuse

Ne može on ni 2 dana na cesti

Dodokoce

829 je ionako u banani tako da ništa ne propuštamo

pehar_11

Idalje je jedan bus manje, to nije nikome u interesu
vrijeme je novac?!?

MateV

#898
Ima buseva, samo ih nema tko vozit. Ako ništa drugo, ima ona dva Slovenca u garaži.

Usput, kakvo je stanje s njima?

Boky719

Citat: MateV  u Kolovoz 07, 2023, 18:10:45Ima buseva, samo ih nema tko vozit. Ako ništa drugo, ima ona dva Slovenca u garaži.

Usput, kakvo je stanje s njima?
Sve manje i manje ljudi

Poslano sa mog M2101K9G koristeći Tapatalk