Autobusi u Londonu

Autor STIB, Prosinac 20, 2013, 21:04:24

STIB

Povod za otvaranje teme nije baš lijep.
Sudar londonskog dvokatnog busa s drvetom u južnom Londonu.
Tekst i slike (na engleskom) http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-25465221
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

STIB

#1
Ali, kad sam već otvorio temu, onda evo jedne slike novog Routemastera - nažalost, nisam ga stigao uloviti od naprijed
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

STIB

I još par slika londonskih buseva (sve slike su nastale krajem listopada)




Imam i nešto ranijih slika, moram ih potražiti...
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

STIB

Evo, našao jednog starog Roadmastera (slikano u veljači 2012):


i još par slika s Aldgate bus station (10/2012)






Ovo je u istom kvartu:



Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

STIB

Evo konačno i novog Routemastera s prave (tj. lijeve) strane.
Slikano danas popodne, između dva pljuska pa nije baš savršena slika.


Inače, vidio sam samo još jednoga, ali istina je da nisam baš bio puno u centru Londona.
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

frukec


citaro

Svježe slike, prošli tjedan

Willesden Green library:


Westminster bridge:


Oxford street:


Westminster county hall:

citaro

Westminster station:


52 iza 52:


Willesden bus garage:


Willesden Brondesbury park:

citaro

Willesden


St Paul's Cathedral



tramvajac 92

#10
Hmm, malo bih mogao i ja nešto napisat ovdje.

Za početak, autobusi (ali ne samo autobusi nego i podzemna, tzv. Tube, nadzemna – u originalu Overground, tramvaji, Docklands Light Railway (DLR) i Elizabeth line) su pod kontrolom grada – tj. tijela gradske uprave nazvanog Transport for London (TfL). TfL sam po sebi nema ni jedan bus na sebi nego imaju firme koje voze te autobuse za njih, pod određenim, propisanim uvjetima i koncesijama. Znači, vrlo slično kao Flixbus.
Fizičkih karata za jednu vožnju nema. Može se koristiti njihov Oyster, vrijednosna kartica koja košta 7 funti. Ili se može koristiti tzv. beskontaktna kartica, bilo debitna bilo kreditna, Maestro, Mastercard i Visa. Cijena jedne vožnje u autobusu i tramvaju je 1,65 funta, maksimalno na dan 4,95 odnosno 23,30 od ponedjeljaka do nedjelje. Jedna funta vrijedi cca. 1,1 eura. Unutar jednog sata se može neograničeno presjedati iz busa u bus... za istu cijenu.

Za ostale vrste prijevoza vrijede druge cijene i karte po zonama, treba konzultirati službenu stranicu TfLa.
E sad, autobusi. Autobusa ima svakakvih, ali većinom nama egzotični. Jedino što sam prepoznao na prvu i bez pažljivog proučavanja su Citari. Ok, i novi Routemasteri, tzv. Borismater ili Boris bus.
Sterotip o crvenim, katnim autobusima stoji, jer ih je velika većina takva, i smješteni su po garažama po cijelom gradu. S obzirom da mi je hotel bio u Stratfordu (razmjerno blizu stadiona West Ham Uniteda), ,,moje" linije su bile 25, 86 i 425. Tfl za linije koje idu često ne radi putnički vozni red kao mi, nego imaju interval. Pa, koliko često idu?

25 od 5 do ponoći svakih 6 do 10 minuta, vozi od cca 4 do cca 0:30.  Vozi u pravilu Alexander Dennis Enviro400 MMC, hibrid, 10,3 metarski. 31 autobus.
86od 5:30 do cca 0:30 vozi, od 7 do 19 vozi svakih 4 do 7 minuta. Isti tip kao i na 25, 31 autobus.
Na kraju 425 vozi od 4 do ponoći. Interval od 8 do 23 je svakih 8 do 12 minuta. Isti tip, 21 autobus

Još vrijedi reći, postoji i noćna linija N25, koja vozi od cca 0:15 do 4. Interval je 7 do 8 minuta od 1 do 4. 19 autobusa. Druga noćna je N86, koja vozi svakih 20 min, samo 8 autobusa. To u praksi znači da dolaze po 2 ili 3 u nizu, i da sam se zezao još kad je display napisao da dolazi idući za 7 minuta da je to predugo i neprihvatljivo. Sve ove linije vozi Stagecoach London, iz garaže Bow (25, N25, 425), Romford (86, N86), West Ham (86). Stagecoach na svoje autobuse lijepi naljepnice iz koje je garaže autobus, pa na njima stoji BW za garažu Bow, WH za West Ham i NS za Romford. Garaže imaju par linija pa nisu (pre)velike, najveća garaža Cricklewood daje 186 autobusa van.
Slike dolaze uskoro....

tramvajac 92

Dakle, oznake garaža o kojima sam pričao su tu.
BW - Bow (vozi Stagecoach)
WL - Walworth (vozi Abello)

Zanimljivost kod buseva u Londonu, u odnosu na većinu gradskih prijevoznika u svijetu je da ne koriste displaye, nego tzv. "krpe". Ukupno, prema najnovijim podacima koje imam, gradom kruži ukupno 8 795 autobusa. Od toga je 3 854 hibrida, 785 "baterija" i 22 na vodik. Svi autobusi su niskopodni od 2006. (dok u Zagrebu tehnički još nije to postignuto). Za svaku liniju je propisano (od strane TfLa) što autobus mora imati (broj sjedala, tip vozila, itd.). Svi su opremeljeni iBus sustavom, nešto slično Atronu, samo što mu ovaj sustav daje prioritet na raskižjima.

Za početak slika, oznake garaža, i dvije slike iznutra.
ADL Enviro 400
BYD ADL Enviro200EV

tramvajac 92

Stratford je zapravo dva terminala u cijeni jednoga – postoji Stratford International, koji je trebao služiti sa Eurostar vlakove, koji bi povezivali London (i dalje) sa europskom željezničkom mrežom. No politika je učinila svoje i vlakovi su ostali na St. Pancreas (King's Cross) kolodvoru. Iako je vlak do samog centra Londona puno brži od ostalih varijanti, nije baš popularan, prvo zbog malog broja prolazaka (3 u satu) a drugo zbog cijene, duplo je viša nego na vlakovima TfLa. Druga varijanta je DLR (Docklands Light Railway), koji zahtjeva presjedanje na nekoj od stanica, jer... su im linije tako složene, i ta kreće odavde. Od autobusa su tu:
97 – 21x N230UD 10,6m/OmniCity 2D (katni, Scania)
108 – 16X Citaro, 2X električni Citaro
308 – 13X MCV EvoSeti (10,2 ili 10,8 m) ili Wright Eclipse Gemini 2 na Volvo šasiji (katni, 10,4m)
339 – 11X ADL Enviro200 2D (9,3 m) ili ADL Enviro200 2D (9,8 m) ili Streetlite DF 9,7m 2D (sve midiji)
N205 – 9x ADL E40H/Enviro400H 2D (hibrid, 10,2 m)


Drugi terminal je Stratford (obični, jelte) koji opet ima vezu na DLR, Elizabetinu liniju (Elizabeth line), Nadzemnu (Overground) te Središnju (Central) i Jubilarnu (Jubilee) liniju od onoga što se smatra podzemnom. Jedna linija DLRa, Jubilee i Overground ovdje završavaju. Najbrži i najjednostavniji način prijelaza je pješice 200 metara i onda na bus za tamo gdje treba ići, odnosno na vlak. Terminal Stratford puno više putnika koristi, iako je jednaki broj perona, više je linija: 25, 69, 86, 104, 158, 238, 241, 257, 262, 276, 308, 425, 473, D8, te noćne N25 i N86. Za 25, 86 i 425 sam već pisao, kao i za noćne, pa ću samo dalje nastaviti sa tipom vozila i brojem u špici.
69 – 18x BYD ADL Enviro400EV ili Enviro400EV City 2D (katni, ovo su najveći katnjaci, električni pogon)
104 – 12x ADL Trident 9,9m/Enviro400 2D ili E40D 10,2m/Enviro400 2D (katni)
158 – 25x VDL DB300 ili Wright Eclipse Gemini 2 (katni, 10,4 m)
238 – 12x ADL E40D 10,2m ili Enviro400 2D  (katni)
241 – 10x ADL Enviro400 2D ili Enviro400H MMC 2D (katni, hibrid, dolazi na Volvo ili Scania šasiji)
257 – 16x ADL Enviro400 2D ili Enviro400H MMC 2D (katni)
262 – 10x Wright StreetDeck sa OM934 motorom ili Wright Eclipse Gemini 3 na Volvo šasiji (katni, 10,4m)
276 – 17x ADL E200 Dart 10,8m ili Enviro200 2D (midi, 10,8 m)
308 – 13x MCV EvoSeti (10,2 ili 10,8 m) ili Wright Eclipse Gemini 2 na Volvo šasiji (katni, 10,4m)
473 –  9x Wright Eclipse Gemini 3 na Volvo šasiji (katni, 10,4m)
D8 – 5x Wright Eclipse Gemini 2 na Volvo šasiji (katni, 10,4m)
E sad, tu ima par oznaka koje nisam radije objasio.
ADL - Alexander Dennis, britanski proizvođač autobusa.
MCV – egipatski proizvođač autobusa, skraćeno od Manufacturing Commercial Vehicles, rade na ALD, MAN, Mercedes-Benz, VDL i Volvo šasijama.
BYD – kineski proizvođač autobusa, focus je na električne autobuse
DF – doors front, model ima vrata ispred prve osovine, za razliku od WF koji ima osovinu ispred vrata. DF verzija je razvijena za London posebno, jer drugačije nije bilo moguće ugraditi druga vrata, koja imaju svi autobusi u Londonu, što ne mora biti slučaj u drugim gradovima.

Citare poznamo dobro  ;)

tramvajac 92

#13
Puno teksta, malo slika. Eto "mojih" linija.

tramvajac 92

Terminal Stratford, ali ne ovaj mali dio. Veliki.