Croatia Bus Zagreb - rasprava, linije, razno

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:12:34

415 ul

Evo nam i novog Volva kao prinove,slika sa Balkan Transport

bonaparte12

bijeli Barbi maestro troosovinac jučer cijeli dan na Draganiću s HR izvoznim tablicama
POLAKO I SIGURNO

Matej


ivano06

Bivši ZG-9252-FF ponovno u pogonu kao ZG-0121-CB

tony515

#769
Citat: tomo  u Kolovoz 24, 2023, 23:34:21Linija 942c iz Splita s polaskom u 08:00h.... Situacija datira od prekjucer....Silazimo sa katamarana i kolegi sam za Vinkovce bukirao polazakk u 8h , radije bih s Makaranima u 9h , ali Zagreb raskopan, kasnit ce na vezu sa CZM VU  za Vinkovce....Taman sisli jos sendvice uzeti kad proleti 0113cb..... ja odusevljen kao da ja putujem...uzeli smo i sjedalo 1D uz doplatu od 4,99E... mladji, vidi se na slici bio profesionalan.... ovaj krkan okrenut ledjima odma skocio imas ti rezervaciju... isti krkan je cijelo vrijeme voznje citao poruke.... 6x se zamalo zabio u auto.... dva puta je zadrijemao za volanom.... za svaku stetu tuzite direktno FLIX BUS... vodite racuna kad ovakvi voze  - s njima se ne vozite.... CB I Globotur nemaju tu sta raditi....


Ako se ne varam ti si se i na Vinceka žalio u vezi rezervacije sjedala pod brojem 1
Ta sjedala su najveca glupost koja je puštena u prodaju i čudi me da  ti kao član foruma ne znaš da vozači ne vole kad im netko tu sjedi i diše za vratom. Ne znam čime se baviš ali sigurno ti nebi bilo drago da za cijelog tvog radnog vremena ti neko stoji iznad glave. Još se nađe koji mudrac pa kad vozač izvadi mobitel na par sekundi odma snima, slikaje i piše po portalima. Vjerujem ti da je možda vozač bio malo bezobrazan prema tebi ali  ti ne vjerujem da je bas toliko lose vozio nego mislim da si isfrustriran njegovim prvim dojmom malo preuveličao situaciju.

415 ul

Realno u CB su zesci krkani,cast izuzecima,bezobrazni, nekulturni,i ako tu firmu ne uniste braca Zelenika unistit Ce je krkani

Grof

Tomo je specifikus, bahati krkan koji misli da ga vozaci vole i cijene jer mu blicnu i pozdrave ga samo da ga skinu sa dnevnog reda. O njegovom postenju, realnosti i kompetentnosti i crna kronika pise..... ocito je zaboravio dok je kao zadnji kokosar se povlacio po kolodvoru u Zagrebu i krao po autobusima.....

Grof

Da nebi bilo "rekla kazala" meni je na busu pokzsavao otvoriti prednja vrata na parkingu....propali vodic, vozac, ma propalitet...i onda on ide prigovarati....fuj

tomo

#773
Citat: tony515  u Kolovoz 26, 2023, 08:40:01Ako se ne varam ti si se i na Vinceka žalio u vezi rezervacije sjedala pod brojem 1
Ta sjedala su najveca glupost koja je puštena u prodaju i čudi me da  ti kao član foruma ne znaš da vozači ne vole kad im netko tu sjedi i diše za vratom. Ne znam čime se baviš ali sigurno ti nebi bilo drago da za cijelog tvog radnog vremena ti neko stoji iznad glave. Još se nađe koji mudrac pa kad vozač izvadi mobitel na par sekundi odma snima, slikaje i piše po portalima. Vjerujem ti da je možda vozač bio malo bezobrazan prema tebi ali  ti ne vjerujem da je bas toliko lose vozio nego mislim da si isfrustriran njegovim prvim dojmom malo preuveličao situaciju.

Ne varas se, i ti kao clan foruma bi isto tako trabao znati da se ta sjedala dodatno placaju i da sam ih doplatio u iznosu od 4,99€, a o cemu cemo kasnije.... nekoc je tako bilo i gledalo se da ta sjedala ostanu za vozace sto za odmor, sto za njihove trebe i tako to.... necemo u detalje...u flixu vise toga nema - ali postoji opcija slobodno sjedalo ili uz doplatu kao sto je prvi i drugi red...posto je dnevna linija i bratko ne putuje skoro nikad busom, a nece vidit nista sem autoputa, ali nek je u "izlogu" i sva prva 4 sjedala su bila slobodna ali sam izabrao 1D , dakle desno do vrata da nije vozacu za vratom, a lijepo sve vidi....Bolan je odmah uletio sta mices nase torbe imas ti rezevacije - gospodine, oprostite ja imam 1d.... a dobro onda i uzeo i pobacao torbe..... sve ostalo da se ne ponavljam o voznji i svemu stoji, a sto si napisao za Vinceka - da isto stoji - na isti nacin je rezervirano, ali vozaci tada nisu dozvolili upotrebu sjedista 1-4 jer je jedan od njih htio spavati - Flix bus se na reklamaciju oglasio, nisu se ispricali, ali su izvrsili povrat od ca.6-7€ i to imam i dopis.









p.s. nasao sam i to sto si spominjao, 08.09.2022. Route 336 isli Cesi sjedalo 1c bilo rezevirano u 19:55 nikav problem, bio Tourismo..... mislim firma H&S....  u 23.00h za Zagreb stoji  N900 isto je  1C... evo u prilogu... oprostite ako vama ne zele dati krevete ili sto vec.... sjedalo je placeno......... i sad sam ja kriv sto sam platio i kupio nesto sto mi se ponudilo , jel, tony?


tomo

jedno je definitvno - Globtour i Croatia bus nemaju sta raditi u Flix grupaciji.... vise stete nego koristi... ali jebe se i Flixu, samo da se siri.... ali kad to pukne.... heheehhehe

tomo

#775
Citat: Grof  u Kolovoz 26, 2023, 11:23:56Tomo je specifikus, bahati krkan koji misli da ga vozaci vole i cijene jer mu blicnu i pozdrave ga samo da ga skinu sa dnevnog reda. O njegovom postenju, realnosti i kompetentnosti i crna kronika pise..... ocito je zaboravio dok je kao zadnji kokosar se povlacio po kolodvoru u Zagrebu i krao po autobusima.....


U sjeni tvojih hrastova, ocito se nismo upoznali..... Inace da, redovno sam za vrijeme studija jednom mjesecno linijom iz Osijeka dolazio da bih krao po autobusima, a ne napravio 300 fotki dnevno.... e probao sam i kalendare prodavati ali zestoka konkurencija bila.... inace ako hoces da se upoznas, dodjem svaku srijedu ujutro  sa Lubinom, imam zlato da ti nudim, ako kupis mogu i da ti gatam....krivudava ti crta - znaci da si budala kao i ja, samo ti si glup....imam vrecu za spavanje pa sta se proda, proda , a ide dobro bude 300-400e, ako zakasnis tu sam negdje podno Savskog mosta, cimni me..... inace vratim se u petak navecer.....vozim se dzaba...-samo zato sto mi ime zavrsava na -lav.... budi i ti lav pa eto ako kradem uhvati me....  Znamo se i ovaj forum u biti i zabavan je
 heheheh.... Cmoksici

p.s. za ove lazne optuzbe takozvanih kradja po kolodvorima i slicnim optuzbama molim da administratori ostave iste na stranici jer ce osoba pod imenom "Grof" biti tuzena za klevetu. hvala

Grof


Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!