Nabavke novih autobusa (2)

Autor ManNLNG, Srpanj 02, 2017, 16:35:45

Shole

Zašto MORA bit Bustec ?  Valjda naručitelj ima pravo uzet šta god želi. 

tramvajac 92

I to, a i sigurno se može prek Atrona kontrolirati displaye bez potrebe za dodatnom upravljačkom jedinicom.

Konkretno, Autotrolej koristi tu spravicu jer njima nije povezan display, validator i aparat za prodaju karata.

Shole

I ako je Autotrolej spojio vozačko računalo (naš Atron) na displej za najavu stajališta,onda pretpostavljam da i ZET može tako vanjski displej

545

Kako god bilo, ljubitelji Iveca će uživati u ovom busu gdje god oni vozili. Onaj tko ih je naručivao nema mozga, to je evidentno, ali šta je tu je. Nadam se da će MAN popraviti dojam, što se šibera tiče.
Više nemam šta reći za ovaj bus osim, da ga ne bi poklonio nikome od sramote.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


822DoDo

Zakon je. Preslika Citelisa ali navodno dosta kvalitetnija. Ne možeš reći da ga nebi nikom poklonio kad ne znaš kakav je. Možda se pokaže dobrim. Malo optimizma  pivkan
Das Beste oder nichts. MB

MAN truck bus

Meni bus izgleda 100 puta bolje od Citelisa. Iako nisam neki ljubitelj Iveca,ali ovi izgledaju dobro. Vidit ćemo kakvim će se pokazat na ravnici. ;D
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

CONECTO430

Sve je indentično na našim Urbanweyima osim naravno naš ima 2 gumba za otvaranje vrata + dozvolu za zadnja i nema BUSTEC!!! I nema staklo na vozačevim vratima.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

Dreamwalker

Ako odu u Dubravu, zna se koje linije će ih dobiti. 201/202 (3 komada) i 228 (2 komada). Ja vjerujem da neće biti problema s njima, ali jedva čekam dječje bolesti i komentare "već je krepao".
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

tramvajac 92

Imaš bus viška zbog ljetnog rasporeda  ;)
Na 201 i 202 su 2 busa trenutno, znači jedan dolazi tebi u kvart.  ;D

Dreamwalker

Nema tu ništa viška ;D Jedan bu u Resnik, al ne na liniju :p
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

smogovci.bbb2

#40
Imam jedan upit, zašto imaju austrijske reg. pločice?!
Autobusi.org fb
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Mislim da je stvar u tome da ih dovozi austrijska firma. Tako je bilo u mega nabavki. ;)

I da ja malo popljujem, samo debil može tražiti takav raspored prozora koji se otvaraju, isto mi se ne sviđa kaj nema staklo iza i još ova grba na kraju.  ::|

Naprijed mi okej, po boku opet ovo udubljenje gdje će se prljavština skupljat. I ovaj tank za gorivo. Ko da nisu mogli i to u boji busa dobiti.

421

Citat: smogovci.bbb2  u Srpanj 03, 2017, 17:30:17
Imam jedan upit, zašto imaju austrijske reg. pločice?!
http://www.vegatrans.com/en/
Do you have a specific request or something you need to discuss?
Select your location and share your concerns with us!
We are looking forward to your request and will be happy to help you.
http://www.vegatrans.com/en/contact/
http://www.vegatrans.com/en/locations/#hr
kava
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Tomek

Ovako, tema se zaključava, preporučam Vam svima da se malo ohladite, odete na pivicu, odite međusobno na cugu pa sam malo konkretnijim raspravama za 24 sata nastavimo dalje jer ovo nije forum.hr....

5AR

Ova dva sam vidio u subotu na GP Pasjak oko 17:00