Samozapaljenja

Autor erobuss, Prosinac 17, 2007, 20:52:01

netko

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

miky

Koji i čiji je ovo bus?

EuroTrakker

Pogledajte datum na tekstu
Pozdrav iz 53nje

maky

Citat: miky  u Ožujak 17, 2008, 11:59:18
Koji i čiji je ovo bus?
Cityliner, a mislim da je prošle godine bilo govora o tome da je VTV Pavlićev Cityliner izgorio, možda ovo ima veze s time...

Inače gledajte datume kad nešto čitate ili stavljate...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!


maky

#20
Saznajem da se radi o Neoplanu.

Nedaj Bože da je Megaliner u pitanju  :-\
Piše da je star 15 godina...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

narancasti

maky ja mislim da je kao u tebe na avataru


manoplan

Definitivno plačaju danak neodržavanju i pretjeranom iskorištavanju dotrajalih buseva.Jednom sam na njihovoj temi iznio primjedbu na autobuse koji idu za ST i DU.Ustvari, više-manje smo se svi oko toga složili

maky

#24
Evo i poštena slika iz 24 sata:


EDIT: kažu na novoj TV da je uzrok požara kratki spoj na elektromotoru od klime  :'( :'(

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

Da nažalost izgorio je zbog klime. Inače ovaj gb487 je bio jedan od najbolje očuvanih, recimo večeras je za Dubrovnik otišao gb492 koji je u puno lošijem stanju.
Što god vi rekli ovi stari Citylineri su puno udobniji od 5-6 godina novijih Translinera, a i koliko god prolazili i izvana izgledali, iznutra su u pristojnom stanju..

Nego, meni je zanimljivo da koliko znam još nijedan AV120 ili neki drugi Volvo nije planuo dok Neoplani(i MAN-ovi) svako malo, a i pokoja Setra(Samoborček)..

Servis

http://24sata.hr/news/clanak/zbog-pokvarenih-kocnica-planuo-bus-sa-putnicima/59269/?&_no_browse=1

Čiji je ovo stari Lion's Star? Ako sam dobro vidio.


Te već spomenuti šibenski O305:
http://24sata.hr/news/clanak/pozar-u-kojem-je-izgorio-autobus-su-podmetnuli/58975/
Bus je bio parkiran usred noći, nema se što zapaliti na njemu. To je ionako divlji kvart u Šibeniku, ne bi me čudilo da ga je netko stvarno zapalio.

Tomek

Na radiju javljaju da u zagrebačkoj Dubravi gori jedan autobus te je izazvao prometni kaos? Zna li tko više?

Ivan1983

Da,nije u dubravi nego u sesvetama.Na liniji 269 ali na sreču nema ozljeđenih!!Više detalja kad se vratim s posla a možda padne i koji fotos ;D ;)

Ivan1983

Radi se o g.br 510,ali izvana nema nikakvih oštečenja,več je izgorilo unutar motora :D ;)