Varaždin (Čistoća)

Autor Alex, Ožujak 16, 2008, 12:05:10

tomekk

Na BP Šilec u Varaždinu stoji parkiran plavi renault master Vž 400-gv, dakle prema regama vidi se da je iz serije Vž-busa, no nema  nikakve natpise.
Sad me zanima, jel neko zna, dal je taj bus tj. kombi trebao bit isporučen u Varaždin bus il je bio u Varaždin busu pa se prodaje ???
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Vzbusek

Katastrofalno rukovođenje dovelo je Varaždin-bus ponovno u centar pažnje:

http://www.ris.com.hr/novost/varazdin-bus-ponovno-u-centru-paznje

Vzbusek


Vzbusek

#33

Berlingo

U subotu navecer slikano kod dvorane na Zametu.Dovezao rukometasice Koke.

tomekk

Varaždin bus vozi linije iz Zg za Vž i Čk  :o :o  Polasci iz Zg s perona 608 u 15:30 i 17:30 s perona 601.Iz Varaždina nema upisanih polazaka....
Baš me zanima s čim to voze i jel ima putnika....
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Berlingo

Vjerovatno nije vece od onog kod dvorane na Zametu.

tomekk

Citat: Berlingo  u Prosinac 13, 2009, 23:27:57
Vjerovatno nije vece od onog kod dvorane na Zametu.

A ne znam, nisam još vidio uživo, to sam danas pročitao, takva sprintera imaju 3, a ostalo su renault masteri, ford transiti, stariji mb sprinteri, iveco daily...
Nego, možda voze s onim man lion's classicima??? Il su oni u Koprivnici i prodani su Čazmi... :-\
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Berlingo

Ja sam jako cesto u Zagrebu.Sad imam i vremena polaska. Ako sta saznam, vidim ili uslikam sigurno ce biti na forumu.

tomekk

Ja sam danas i jučer vidio Renault master VŽ 408-GV i ako me dobro oči služe, putnika nije bilo.Inače to su bile linije Croatia Busa...
Danas je u Regionalnom tjedniku objavljen oglas:



Uz to, na jednoj stranici ima članaka o autobusnom prijevozu pa tako piše da su im zabranjene neke županijske linije zbog toga što nemaju dozvole iako s Ap-om imaju potpisan ugovor.Iz AP-a tvrde da je ugovor raskinut jer je bio štetan(potpisan je kad je Zovko bio boss) pa tako AP ima dozvole, al neke linije ne voze jer im nisu rentabilne.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

buSHunter795

Danas su vozili Renault Masteri
gbr12 VŽ401-GV u 14:45 na Zagreb -> Varaždinske Toplice
gbr13 VŽ402-GV u 15:30 na Zagreb -> Čakovec

tomekk

Citat: buSHunter795  u Prosinac 15, 2009, 19:36:29
Danas su vozili Renault Masteri
gbr12 VŽ401-GV u 14:45 na Zagreb -> Varaždinske Toplice
gbr13 VŽ402-GV u 15:30 na Zagreb -> Čakovec

A jel bilo putnika??
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

buSHunter795

Ma u prvom je bilo 2-3 putnice
a za drugog ne znam...

tomekk

Prinova u voznom parku MB Cito s vž probnim regama.Danas viđen jedan, a možda čak i 2(ako to nije bio jedan te isti)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Vzbusek

Varaždin, 29. prosinca 2009. Dvanaestero radnika Varaždin-busa nagodilo se s poslodavcem oko dugovanja za prekovremeni i noćni rad i tako na miran način prekinulo spor koji je trajao skoro dvije godine.

Da se podsjetimo: Tvrtka Varaždin-bus obavlja gradski prijevoz putnika, a započela je s radom u drugoj polovici 2006. godine. Osnivač tvrtke je bio Željko Krajan, a kasnije je svoj udjel prenio na ,,IM EX car" d.o.o. iz Varaždina (Biškupec) u kojoj je suvlasnik sa suprugom Dubravkom. Od samog početka, pod vodstvom direktora Željka Krajana, tvrtka je grubo kršila čitav niz propisa. Regionalni industrijski sindikat je upozoravao na nepravilnosti u poslovanju koje su išle na štetu radnika. Budući da se poslodavac nije obazirao, sindikat je zatražio provedbu inspekcijskog nadzora, a inspektori su u dva navrata potvrdili nepravilnosti. Najveći problem je bila organizacija radnog vremena i plaćanje prekovremenih sati. Vozači su mjesečno odradili oko četrdeset sati prekovremenog i dvadesetak sati noćnog rada. Taj rad im uopće nije bio plaćen. Članovi sindikata zahtijevali su plaćanje tih sati, a nakon što se direktor Željko Krajan oglušio na zahtjeve, radnici su protiv Varaždin-busa podnijeli tužbe na Općinskom sudu u Varaždinu. Vrijednost spora bila je veća od 500 000 kuna. Ubrzo nakon toga, tvrtka ,,IM EX car" d.o.o. prodaje ,,Varaždin-bus" d.o.o. tvrtci ,,Zovko Zagreb" d.o.o. Iako je novi vlasnik naslijedio dugove u sudskom sporu se kao ,,umješač" pojavio Željko Krajan i pokušao osporiti potraživanja radnika. U tu svrhu napisao i potpisao je svoju antologijsku izjavu o radnom vremenu vozača: "Svaki drugi tjedan slobodan je od petka u 14:00 sati do ponedjeljka 14:00 sati, znači 4 dana. Gdje toga ima?". Bez obzira što je spor izgledao vrlo jednostavan, postupak se otegnuo. Obzirom na činjenicu da su od pokretanja prvog spora protekle skoro dvije godine, da sud nije donio ni jednu presudu, da su troškovi obiju strana bivali sve veći, te da novi vlasnik nije direktan krivac za štetu koju su pretrpjeli radnici, suprotstavljene strane su odlučile spor riješiti nagodbom. Nakon dugih i teških pregovora, na samom kraju 2009. godine, postignut je dogovor. Radnici su se odrekli dijela svojih potraživanja, a poslodavac se obvezao isplatiti dogovoreni neto iznos u četiri jednake rate sa pripadajućim davanjima iz i na plaću.

Izvor: http://varazdinbus.blog.hr/