Autotrolej SIP

Autor pehar_11, Prosinac 16, 2023, 19:12:27

pehar_11

Citat: Boki651  u Ožujak 07, 2024, 00:15:43Ne tako davno si mi napisao da to nitko ne koristi i da se ne opterećujem oko toga, a sad si potrošio dobro vrijeme sve ovo napisati. ;)
Nisam rekao tebi, već sam mislio sam da se građani i putnici ne opterećuju time, mi forumaši to donekle pratimo. Na pisanje ovog gore sam potrošio dobrih 5 minuta
vrijeme je novac?!?

Boki651

Najava u smjeru grada, stanica Zamet centar out, potpuno ugašen ekran.

Napolitanke

Sluzbena aplikacija ne radi, kao ni stranica za pracenje lokacije buseva. I onaj SIP je katastrofa. Molila bi vas da popravite to i adrese odgovorinih za ovaj blago receno uzas koj unistava zivote i karijere. pivkan  thumbs  :)evil  8-8

kico101

Busri je proradio u punoj funkcionalnosti. Autobusi se pokreću kao i prije, prateći GPS lokatore.
Bravo. :)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

pehar_11

Ako sam dobro vidio, displeji za najavu imaju refresh svake minute, a prije su imali puno više. Ovako busevi nestaju s najave jer je promjena nakave dolaska puno sporija, više skoro nigdje nema "--" kad je u dolasku
vrijeme je novac?!?

pehar_11

#35
SIP je "sređen", autobusi se pojavili, početno sučelje je donekle funkcionalno. Djelovi aplikacije idalje ne rade pravilno, ne pokazuju se pravilno (slika ispod) ili se samo ne učitavaju. Rotiranje karte na telefonu idalje nemoguće. Bravo, bolje je, ali idalje zapravo ne radi  perfeto
vrijeme je novac?!?

Boki651

Zapravo oni se nisu ni maknuli od 27.11. i zadnjeg ažuriranja. Problem je taj što ništa nije radilo pa sad kad popravljaju dio po dio mislimo da se događaju ažuriranja. I dalje npr. kad klikneš broj linije i i probaš neku drugu ne dogodi se ništa.

Boki651

#37
Uveden "Srdoči Express", od Trsata do Srdoča samo 6 stanica. Šalu na stranu, ali taman kad misliš da je donekle se stabilizirao rad aplikacije, stalno neki novi bug se pojavi.

pehar_11

Alooooo neko nas zajebava malooooo
vrijeme je novac?!?