Temsa

Autor Tomek, Prosinac 01, 2007, 16:42:18

belmoo02


Marko NS

Danas sam imao prvi put u zivotu priliku da se vozim sa Temsom i odma je bila elektricna  :D
Izuzetno zanimljiv bus koji testira firma Ledermair na liniji 2 CITY u Schwazu, mislim da ovakav autobus ima potencijal za manje gradove kao sto je Schwaz gde nije toliko velik broj putnika a Autobus ide kroz sami centar Starog Grada, utisak je izuzetno pozitivan sto se tice samog vozila, udobnosti i voznje jedino je zanimljivo da je dosta bucan kad koci ali za to je kriva verovatno rekuperacija.Zelim uspeh Temsi sa ovim vozilom, i moze se reci da su se od svih Turskih Proizvodjaca najbolje snasli u Evropi  :D 
Temsa MD 9 electriCITY.
Prevoznik:Temsa/Ledermair Reisen,Austrija.


mate

Danas kasno popodne na odmorištu Lužani

Marko NS

#48
Ne znam jeli odgovarajuca Tema , ako nije izvinjavam se .Premestite je gde odgovara.
Pojacala se saradnja Skode sa Temsom i bice isporucene prve Temse sa Skodinim znakom Ceskom Ministarstvu odbrane, mozda dodje i to ostalog preuzimanja skode.
Vise detalja ima u ovom tekstu: https://www.auto.cz/skoda-transportation-vstupuje-na-trh-autobusu-prvni-objednala-armada-cr-139396

Doki21

Dvije prinove danas na putu prema novom vlasniku u SRB-Raketa AB,uvoz iz Češke,2012. godište,danas u tranzitu kroz HR,malo na odmoru na AK VU prije prelaska granice sa SRB ;D