Kvarovi autobusa (2)

Autor MB FAN, Veljača 06, 2018, 22:17:24

Mercedes bus

Gbr 207 stajao u kvaru na stanici HBZ, nakon nekog vremena došao servis ZET-a koji ga je popravio i nastavio je voziti na 268 ;D

Mercedes bus

539 danas u kvaru na liniji 107 na stanici Zagrebačka, došao servis, kasnije i odšlepan.

garfield

812 se u 16 sati pod četiri žmigavca i s natpisom Autobus u kvaru polagano vukao Branimirovom iz smjera istoka prema garaži (samostalno, bez pratnje), vidio ga dok sam u Trnavi čekao vlak.

tramvajac 92

Noćna je 05.01., a dnevna je današnja.

bus na istoku

771 na 134 zamijenjen sa 825. U 771 riknulo grijanje

Mercedes bus

Baš se onda ZET brine za putnike i vozače ako su radi grijana zamijenili autobus.  kava

bus na istoku

Rekao je vozač da je hladno i ne radi grijanje i da će zamijeniti autobus radi toga. Izašao je iz 771 i ušao u 825, a 771 je odvezao neki drugi vozač (na Črnomercu je zamijenjen). I mene je to začudilo  umnik2

MAN truck bus

Ako je hladno putnicima, hladno je i vozaču. Samo vozaču je hladno 8h, a putnicima 30 min. Isto tako je i po ljetu sa klimom. Nekad nema autobusa za zamjenu, a kad ima redovno se zamjeni.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

bus na istoku

Slažem se u potpunosti. Sjećam se na ljeto nije radila klima u Lion's cityu na 223 i vozač je imao prijenosni ventilator da se bar malo rashladi.

MAN truck bus

Danas oko 15 sati gb. 359 vraćao se u garažu, vjerojatno sa Dupca, Branimirovom pod sva 4 žmigavca brzinom puža. Vjerojatno greška ubrizgavanja goriva u motor koja se upalila na jednom podsusedskom prvi dan prometovanja.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

conecto

Danas oko 12 h gb 580 pod sva četiri i s natpisom "Autobus u kvaru" stao u Sesv. Kraljevcu nasred ove vrlo prometne ceste
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tonkovicmk1

Danas između 14h i 15h viđen 181 u kvaru, šlepala ga Zetova dizalica sa Črnomerca.. :-\

tonkovicmk1

177 viđen danas oko 16.30h kako ide sa Črnomerca s displejem "Autobus u kvaru".

Mercedes bus


jakov5

#719
To je isto sramota kaj mora vozit.
Bilo bi fora vidit podatke koliko je puta zamjenjen samo unazad 2 mjeseca.
Ja znam samo od onog što sam vidio da su umjesto 177 na 125 išli u zadnjih dva mjeseca 114, 82x, 375, dva gelenk plinaša, 320 i još neki autobusi. Ali jednostavno da ga izbace iz prometa i poprave ne bi imali zglobni autobus za izlaz.
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru