Rashodi, posudba i selidba vozila između pogona (2)

Autor lovac27, Svibanj 24, 2016, 21:54:12

tonkovicmk1

#1155
Citat: zag  u Veljača 04, 2023, 14:32:42Rashod 34 i 108.
Šteta da idu u rashod, ovo su zadnje slike koje imam od njih.. 

Citaro G Facelift gbr.185

#1156
Citat: 421  u Veljača 04, 2023, 13:14:35Da, svi.
I sa čim će se zamijenit? Samo to me zanima...

jakov5

Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

atr-zgb

Podsused će u Goricu poslat još ovih sa GB 80 nadalje dva ili tri busa.

smogovci.bbb2

Citat: Citaro G Facelift gbr.185  u Veljača 04, 2023, 21:36:06I sa čim će se zamijenit? Samo to me zanima...
Moraš proniknuti u misao 421, što je pjesnik htio reći, jednog dana će svi završiti u rashodu a do tad će voziti ;)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Portos

Citat: MAN truck bus  u Veljača 04, 2023, 10:45:05Imamo neočekivani rashod većini vjerojatno drag. Prva četri plinska koji idu u rashod zbog oštećenja šasije su 756, 760, 762 i 766.
Ovaj rashod ide na dušu isključivo ZET-u, njegovom lošem planiranju izgradnje punionice plina, lošem održavanju autobusa od strane ovlaštenog vanjskog servisa i općenito toleriranju korištenja nepotpuno ispravnih autobusa. S druge strane, s obzirom na dug ZET-a i grada prema ovlaštenom servisu, nije niti čudo da su autobusi u takvom stanju.
Možda bi takva situacija bila i sa MB Citarima iz 2009 da Euroline nije propao a ZET sam preuzeo održavanje Mercedesa.
Sve u svemu, nedovoljno kvalitetni autobusi dodatno su uništeni zbog ljudskog faktora. I nikom ništa.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

tramvajac 92

S obzirom da idu u rashod, prilažem ponovo dvije slike 760 i 766. O njima smo rekli sve što smo mogli, i kakvi su, takvi su bili, kako god. Prvi niskopodni zglobni na CNG u Zagrebu, nešto u tom trenutku ZETu nepoznato (CNG), i nešto i dalje egzotično za ZET - ZF mjenač. S jedne strane, šteta jer nam ionako fali vozila, s druge strane, meni nikad nisu bili nešto super. Zvuk (pogotovu na solo) me često podsjeća na usisavač.

tonkovicmk1

Danas oko 10:45 je viđen neki novi Mercedes C2 G kako ide iz garaže Podsused prema Dubravi. Bio je daleko pa nisam vidio gb.. Moguće da su neke preseljavali?  hi

MAN truck bus

564 i 565 su jučer ostali u Podsusedu, manje tehničke poteškoće.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

ChRiStIaN

Citat: tonkovicmk1  u Veljača 22, 2023, 13:43:04Danas oko 10:45 je viđen neki novi Mercedes C2 G kako ide iz garaže Podsused prema Dubravi. Bio je daleko pa nisam vidio gb.. Moguće da su neke preseljavali?  hi

Dovezli su ih sve na predstavljanje u Podsused pa ih sad valjda vraćaju polovicu u Dubravu.
@ Autobusi Hrvatska @

MAN truck bus

8/10 ih se odma jučer vratilo nakon predstavljanja. 564 i 565 su ostali u Podsusedu zbog manjih tehničkih poteškoća. kava kava kava
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

Ti si dobro upućen, jel istina da će APD-ove zglobne MAN-ove početi disponirati na 268
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Gdje ima dima ima i vatre, a sam direktor je na presici izjavio kako se otvaraju nove mogućnosti disponiranja vozila na liniju prema Velikoj Gorici.
Navodno će MANovi dobiti power mod, a 268 nova vozna vremena i 9 VRova za uspješan suživot.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Postoji puno tračeva.
Svako toliko dođemo na stalne ideje:
* Dio Citelisa ide natrag u Dubravu
* Lion's Cityi G dobivaju POWER mode
* Lion's Cityi G idu u Podsused

Ako će APD slijediti svoju logiku (kao kad su krenuli Cityi G) očekujem ih na 107 prvi tjedan.

smogovci.bbb2

U MO Dugave, vlast ima Možemo. Ako će radi toga nove mečke ići na 220 onda koja je to promjena u odnosu na BM-a koji je tako nove MAN-ove poslao svojim glasačima u Geto i Sesvetski Kraljevec te direktorici na Savicu. Kad ih već ima samo 10, onda neka ih pošalju na 10 linija po jednog kava
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza