Autobusi - razno (4)

Autor Tomek, Rujan 01, 2022, 23:44:32

MAN19464

Ok, vec sam ih mislio prijaviti  ;D

Tomek

AP Sisak je toliko pomladio vozni park vecinom preko EU fondova da mu nakon ovogodisnje nabavke 2 Crosswaya LE koji su 2016. stoje neregistrirani jer su visak.

Akropola

Citat: MAN truck bus  u Studeni 18, 2022, 11:49:43Reciklaža stare teme. Znači svi autobusi koji na sebi imaju EU naljepnicu da su sufinancirani od strane Kohezijskih fondova ne smiju voziti izvan teritorija Grada Zagreba, niti izvanredne i posebne vožnje. Problem je što ne znamo do kad to pravilo vrijedi. To su linije koje su na ovom popisu + sve linije koje kreću iz Velike Gorice prema okolnim mjestima te iz Zaprešića:


ZET više ne vozi linije 165 i 169. 162 više nema polaske do Kupinca tako da su u granicama Zagreba

tramvajac 92

Očekujem da će za vikend faliti plinaša za izlaz u APP. Ali opet, nije ni problem, pošto je izlaz manji.  ;D

ChRiStIaN

U Resniku se traži mjesto više...opet...
@ Autobusi Hrvatska @

421

Siva vrana u pokušaju na 234.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

sniff

363 izgubio ratkape. Čak niti ne izgleda loše bez njih

Mercedes bus

#52
536 izgledao kao nov, felge su super očišćene, odlično je u potpunosti lakiran. Ostao sam bez riječi kad sam ga vidio.

garfield

Zašto u nekim zglobnim Citarima ne rade pojedine stop tipke? Naime već sam više puta uočio da tipke koje se nalaze na bočnim stranicama tamo gdje su nasuprotna sjedala iza prve osovine ne reagiraju. Stiščem ih više puta, ali "STOP" se ne pali, dok u isto vrijeme tipke na rukohvatima rade. I uvijek ne rade ni na lijevoj ni na desnoj strani.
Zadnji takav slučaj sam imao u 554 prije par dana, a istu stvar sam doživio i u 543 prije dva mjeseca te na još 2-3 busa mislim. I onda svaki put brže-bolje stisnuti neku drugu stop tipku i zatim trk do vozača prijaviti problem.
Netko opet nešto prebrikava po instalacijama na busevima?

MAN truck bus

193 na 290, nema zvijezdu na prednjoj masci.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Mercedes bus

#55
198 ostao bez reklame. Odlično su ga lakirali, izglancane felge. Nakon što su mu skinuli reklamu izgleda kao novi.

smogovci.bbb2

Na 208 zamijenjene bočne šajbe (nema reklama preko njih), desno iza prvih vrata i lijevo iznad srednje osovine
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

469 cijeli polakiran, ima stare tablice, danas je na 274.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Mercedes bus

#58
Gbr 210 ima strašno glasan zvuk, nijedan Citaro 08/09 nije toliko glasan , malo me to zabrinjava, ali meni to ne smeta  :)evil

marin

Ima jako fino šuplji auspuh i fino se čuje  ;)