MAN NG312

Autor MAN truck bus, Rujan 14, 2022, 12:26:52

smogovci.bbb2

#15
Citat: Tomek  u Rujan 14, 2022, 21:03:25Ako je to kraj, zadnja vožnja bila je jučer, 13.9.2022., gbr 150 na 109.
Znači, ja sam imao privilegiju da zadnji fotkam 151 u Dugavama 12.09.2022.  :'(
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

IgorKlasik

A ko če nadomestiti ovu legendu ?
 russian_roulette

Portos

Šteta, ali svemu jednom dođe kraj.
No nadživjeli su sve Mercedese 0405N i 405GN. mnoge solo Citare, mnogo MAN-ova NL263 iz 1999. i neke iz 2003.
Nedostajat će mi zvuk njihovih motora, stvarno je bio specifičan.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

IgorKlasik

Da, a zaboravio si još napomenuti oni osječaj zavoja u krivine i ostale zvukove, pa i druženje i klasično putovanje.
Preživljeli su kvazi COVID, a sad nema više pravog putovanja nego samo še ubrzano

lussin

Samo ti znaš kako si uspio uvuć covid u ovu priču  >hammer<

Akropola

Postoji mogućnost jer novih nema na vidiku da će nastaviti voziti. Sljedeći tjedan donese odluku.

jakov5

Citat: MAN truck bus  u Rujan 14, 2022, 12:26:52MAN NG 312: svjedoci povijesti i dokaz izdržljivosti
Super je tekst, a i slike. Definitivno se i tebi i meni isplatilo fotkanje na trasama linija jer tek sad vidim kolko fora kadrova ustvari imamo.
S vremena na vrijeme kako ću otkud iščupati i obraditi slike postavljat ću ovdje koju fotkicu kockica umjesto da se zagube u bespućima teme o slikama.

Posljednji mohikanac - ne i najbolji iz serije, ali onaj s najviše sreće - #150 na liniji 116, prosinac 2020.
Kovinska-Škorpikova;


Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru