Displeji na autobusima

Autor tomobrad, Prosinac 02, 2007, 20:38:00

zag


tramvajac 92

Evo 318 s naranča displayem.  ;D

smogovci.bbb2

Još da u ZET-u znaju da je Lukšić a ne Lukšići, gdje bi im bio kraj kava
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

zagrebackapekara

Citat: tramvajac 92  u Svibanj 23, 2023, 09:37:37Evo 318 s naranča displayem.  ;D
kolko dobro ide narancasti display na plave autobuse  :)

zagrebackapekara

Citat: smogovci.bbb2  u Svibanj 23, 2023, 09:43:53Još da u ZET-u znaju da je Lukšić a ne Lukšići, gdje bi im bio kraj kava
istina, ali mislim da su gledali kako se stanice zovu, kao sto vidis sve se zovu Lukšići

zag

On misli na ulicu Lukšić, a ne na stanicu  kava
Citat: zagrebackapekara  u Svibanj 23, 2023, 11:26:57istina, ali mislim da su gledali kako se stanice zovu, kao sto vidis sve se zovu Lukšići


smogovci.bbb2

#966
Ajde da razjasnimo. Lukšići su u Kupinečkom Kraljevcu a Lukšić na Črnomercu. Postoje Mikulići ali ne i Lukšići. Zašto su oni pogrešno napisali Lukšići, valjda zato što piše Mikulići ::|
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

zagrebackapekara

Citat: smogovci.bbb2  u Svibanj 23, 2023, 13:25:47Ajde da razjasnimo. Lukšići su u Kupinečkom Kraljevcu a Lukšić na Črnomercu. Postoje Mikulići ali ne i Lukšići. Zašto su oni pogrešno napisali Lukšići, valjda zato što piše Mikulići ::|
a kaj sad greska ZETa, iako sam se tolko naviko na "Lukšići", da bi mi sad bilo pre cudno i pre glupo da pise "Lukšić"  ;D

Perokani

115 na 102,pise cijelo vrijeme Zagrebacki elektricni tramvaj

Kocka 146

Tak je bilo jednom na 146 isto 115. Pisalo mu je ZAPADNI KOLODVOR sve do kasne pa se popravilo nekak.  glavauzid  big_boss
Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

Perokani

#970
302 na 140,isto,ne radi stražnji displej,a na prednjem piše zagrebacki elektricni tramvaj

tonkovicmk1

53 na 134, displej samo piše "Zagrebački Električni Tramvaj"

tonkovicmk1

#972
310 vjerovatno dobio novi displej  bus123

Kocka 146

Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

zag