Reklama za Kineze

Autor Tomek, Kolovoz 07, 2008, 23:25:13

busi

Citat: miky  u Kolovoz 12, 2008, 11:19:41
Možda i lijepo izgledaju, možda su kvalitetni!!!?????????, ali NEMAJU DUŠU!!!!!!!!A zamislite ih za 3,4 ili 5 godina, na što će ličiti...

ebes dusu busa ak od njega zivis

busfan

Citat: busi  u Kolovoz 12, 2008, 10:46:59
sjetite se samo kako su ljudi komentirali kad je škoda počela radit fabiu - "ma da ću kupovat škodu" i kolko ih sad ima na cesti.

Po kojoj osnovu sada poredis VW ili u prijsanjem postu sto se porede Japanci sa Kinezima ???  Kinezi nemaju NIJEDAN proizvod koji se moze pohvaliti kvalitetom, ima mozda nekih koji su malo manje losi od drugih ali sve je to jadno
Vidite da je na onom King Longu starom gdinu dana pocela otpadati farba, to se bilo kom proizvodjacu iz Evrope(zapadne) nece desiti ni za 10 god pa i vise garantovano

busfan

Citat: busi  u Kolovoz 12, 2008, 11:28:16
Citat: miky  u Kolovoz 12, 2008, 11:19:41
Možda i lijepo izgledaju, možda su kvalitetni!!!?????????, ali NEMAJU DUŠU!!!!!!!!A zamislite ih za 3,4 ili 5 godina, na što će ličiti...

ebes dusu busa ak od njega zivis

Pa sta mislis da ce ovaj Kinez vise izdrzati nego Setra 300 ili Cityliner iz 2000god. Pa pogledaj u kakvom su stanju Setre 300 iz 92-93 god, ako taj kinez za 8god. bude u voznom stanju onda im svaka cast

Pa i ovi sta kupuju Setre zive od toga, ne padaju valjda ni njima pare s neba, a ovi ako ne mogu zaraditi za normalan autobus nek promjene posao

mate

Slazem se busfan s tobom..samo mozemo pogledati oko sebe koliko ima Setri serije 200 koje su zbilja ocuvane i koje voze i na duljim relacijama...a ima i Neoplana dosta ocuvanih koji su stariji od 10 godina... ;)
A...ne vjerujem bas da se ni jedan kinez moze usporediti s Setrom serije 200 ili nekim slicnim modelom...

evobus

Bio sam ušao u tog novog King Longa, unutra je takav smrad na nešto umjetno da sam skoro istrčao odmah iz njega. Inače vidi se da je završna obrada jako loša i da sve to kao liči na bus, sjedišta su odmjerena kao klupe u parku, nema nikakve ergonomije u njima. Popričao sam sa šoferom kažu da im teško i ostat budan od tog mirisa, iako mislim da je to malo pretjerano al eto, nije lijepo ni za čuti. Ovo što spominjete (lcd monitori, klima itd. ) Što se tiče LCD, kao da usporedite Casio kalkulator i onaj jeftini što ima čak i tipku za zvuk sa nekim tvrdim tipkama što traju 2 tjedna, ako se itko sjeća tih kalkulatora  ::| Što se tiče klime kažu da je dobra pa kako će se pokazati ne bih prognozirao.

testdriver

ja sam bio u kini vidio sam razne te buseve koji imaju preko milje kilometara a tako novijih godišta...pošto su kinezi zaista majstori kako uništiti auto...ovako su zaista dobro izgledali, ovi stariji busevi su više ono klasika, kockasti...ko tamići stari..ali to nema veze s današnjim proizvodima, evo imamo 2 marke buseva u hr, higer i king long...preostaje nam svima da vidimo kako će to biti na tržištu...ali ja mislim da puno toga zavisi i od vlasnika

Tomek

Danas u Večernjaku opet reklama za King Long, kakti mali tekst o dolasku tog autobusa u Hrvatsku, a zanimljivo je u tekstu rečenica gdje piše "dizajniran u Europi, proizveden u Kini".. Svi oni "dizajniraju" u Europi  ;D

mate

Pa vidi se da su tako "dizajnirani u Europi"...malo od Setre...malo od Neoplana...itd...i nastane Kinez "dizajniran u Europi"... ;D

miky

Probao sam KING LONGA voziti par kilometara i moram vam potvrditi sve moje loše primjedbe na ovaj (polu) proizvod. Ukratko: K A T A S T R O F A, Setre stare preko 20 godina su limuzine za tu puno tona tešku masu nečega (ne znam od čega ih rade, ali što je da je loše je).
Sve škripi, lupa, trese, smrdi, više zaudara nekim čudnim smradom, odiše nekvalitetom, ali ipak bi ga možda kupio, ali nebi dao više od 60-70.000 EUR-a, jer realno gledajući toliko i vrijedi, ali samo kad je potpuno novi, a nakon godinu dana nebi dao ni POLA CIJENE.