Kinezi

Autor manoplan, Travanj 04, 2008, 14:17:35

maky

I ovo bi bilo sasvim uredu da kraj mene ili ispod mene  sjedi/leži neka zgodna cura, dug je put...  8)  Al kakve sam ja sreće, prije bi mi se dogodilo da naiđem na neku babetinu (koja bi sastrane prije spavanja izvadila umjetno zubalo), ili na nekoga sumnjive spolne orjentacije...
Tako da ipak, nebi se nikad odlučio na vožnju u ovakvom nečem...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

The_Dubster

ovo je dobra stvar za ekskurzije ;D

napiješ se i zalezi odmah ;D

elvis

Oni su kao mravi krenuli prema nama,pa se vi zezajte sad ;D


Slika nadjena na pretrazivacu

The_Dubster

bwahahahahahahah, znam da u BiH garant neće...

Tlimfocit

al mogli bi u Makarsku......:D

The_Dubster

znam da u bih nema love čak ni za ove  :P

mb0404

#216
Neka fala ne trebaju meni čajnezi,vise volim naseg Taz-a,Fap-a,Sanos-a,Tam-a i sl.A o 0303 i 0404,215,315,317,319 i sl necu ni govorit.
A ne vidim svrhu tih "spavacih buseva" 40 ljudi lezi jedan prdi,drugi kaslje,babe djedeovi nidje veze,to samo kinezi mogu doduse oni sa svojim 1,5o i mogu stat ja sa svoja 2 metra ne bi  mogo ni uc izmedju kreveta a kamoli na njima lezat.Kolko god da je putovanje dugo u sjedistu se mozes fino odmorit ako ti se spava malo i zaspat a ne ovo boze sacuvaj.

elvis

Prema podacima predstavnika Higera za BiH,trenutno ih je registrovano 39 u BiH,ne znam jel neko kupovao neku drugu marku kineskih buseva...i da li neko ima podatke za Hrvatsku ???

Tomek

Ovako napamet:

King Long:

2x Herc Tours(dva turistička)
3x Promet Makarska (jedan prigradski, jedan midi turistički i jedan turistički)

Higer:

1x Rudi express (jedan turistički)
3x Autopoduzeče Z Imotski (3 midi turistička)

Mislim da je to to zasad, s tim da u Promet Makarsku stiže navodno još 5 turističkih.

busfan

Citat: elvis  u Veljača 10, 2010, 16:30:08
Prema podacima predstavnika Higera za BiH,trenutno ih je registrovano 39 u BiH,ne znam jel neko kupovao neku drugu marku kineskih buseva...i da li neko ima podatke za Hrvatsku ???

Ima Jugoprevoz Gacko i Jelic Zonde. Samo me interesuje otkud im sredstva za te kineze, prije nisu imali da kupe solidan polovan autobus za 30-40 hiljada eur... stvrano je u BiH sve naopako :-\

kilometar

Možda je leasing za Higera povoljan.Ko zna?

busfan

Citat: kilometar  u Veljača 10, 2010, 18:43:04
Možda je leasing za Higera povoljan.Ko zna?

Jeste to sigurno najveci razlog, ali opet i druge autobuse mogu uzeti na leasing, vjerujem i polovne

kilometar

Znam da neću reći ništa novo,što već nije rečeno,ali nešto razmišljam možda za lokalne linije su i isplativi.Ne znam kakva su iskustva ovih ljudi što su ih već kupili u BiH.

elvis

Ako budem imao vremena prepisat cu nesto iz reklamnih brosura koje sam dobio,imaju i cijene...