Kinezi

Autor manoplan, Travanj 04, 2008, 14:17:35

shef

Naravno da ih servisiraju negdje.
Ali ako pogledaš stranicu uvoznika oni kažu:
Citat:Naša djelatnost je servisiranje vozila marke Mercedes Benz. U kategorijama vozila bus, teretni program i dostavni program - SPRINTER, VITA itd. Servisiramo i vozila marke MAN. Za te tipove vozila posjedujemo dijagnostičku opremu za identifikaciju kvarova.
a BMC nigdje ne spominju, već samo kao prodaja?!
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

manoplan

Citat: erobuss  u Svibanj 01, 2008, 18:56:51
To je Eurobusova stranica. On je glavni uvoznik. Trebala su dva doći prošlo ljeto, pa je to izgleda propalo.  :-\

Jesu li to ona dva koja su se spominjala za Promet MA?Koliko sam ja čuo/čitao oni su trebali uskoro proci homologaciju i izaći na cestu  ???.

švrčo

Ej društvo!
2 KING LONGA završila su kod HERCIGONJE u Zagrebu.

švrčo

EVO ŠALJEM VAM PAR SLIKICA OD KING LONGA  !

Servis

Pa čak i ne izgleda loše.  ;)

Samo ne mogu vjerovati kako nitko ne pazi na veličinu slike kad šalje.

maky

Citat: prljavibluzer  u Lipanj 02, 2008, 20:37:12
Pa čak i ne izgleda loše.  ;)
Dajte ljudi nek netko banira ovoga!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Servis

Pa sigurno ne može biti kvarljiviji od Temsi i više goriti od Neoplana. :D

maky

#22
Citat: prljavibluzer  u Lipanj 02, 2008, 20:42:44
Pa sigurno ne može biti kvarljiviji od Temsi i više goriti od Neoplana. :D
A sasvim sigurno neće ni doživjeti kilometre kod kojih Neoplani izdahnu.
Možda će kao i Samoborčekova Setra izgorit dok još traje garancija pa će svako godinu dana  dobijati nove autobuse...  ::|

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Servis

Citat: maky  u Lipanj 02, 2008, 20:48:22
Citat: prljavibluzer  u Lipanj 02, 2008, 20:42:44
Pa sigurno ne može biti kvarljiviji od Temsi i više goriti od Neoplana. :D
A sasvim sigurno neće ni doživjeti kilometre kod kojih Neoplani izdahnu.
Možda će kao i Samoborčekova Setra izgorit dok još traje garancija pa će svako godinu dana  dobijati nove autobuse...  ::|



Možeš misliti kako neće doživjeti, sve je to ista ZF-ova komponentistika, a ima i dobar Euro 4 motor.

Ti kao da ne shvaćaš da živiš u vremenima u kojima se ništa ne radi da traje, nego da se maksimizira profit. Sve je to jednako nekvalitetno smeće, samo što su ovi jeftiniji od ostalog.

švrčo

A po čemu ti znaš da je to jeftino smeće? >:(

busfan

Daj Boze da se u ovom autobusu ljudi ne otruju od sjedista ili plastike ;D
Ne bih se bas slozio sa ovim sto je rekao Prljavibluzer i danas ono sto se plati i sto je "Made in Germany" je dobro, a drugo je sto danas postoji ovo smece iz Kine kojeg nije bilo prije 20ak godina.

Sto se tice ovog autobusa vidicemo, ali ja se ne bih vozio u njemu

maky

Švabo je uvijek bio Švabo, a Kinez Kinez. Pusti sad Cumminsov motor i ZF mjenjač. Koliko para - toliko muzike. A ne može jedan Kinez koji je plaćen šaku riže dnevno radit jednako dobar autobus ko dobro plaćeni Nijemac.

I meni je sasvim jasno kako stvari u današnje vrijeme funkcioniraju, ne trebaš lučit žuč da mi to objasniš, sasvim sam svjestan okoline i toga da ništa više nije kao prije.  Zato kad ja kažem da je šteta šta je motor od 6,9 litara, a ne 12, onda znam šta mislim. A šta se tiče Kineza. Taman da i jesu jednako (ne)kvalitetni kao i svi ostali (a nekvalitetniji su), nema šanse da bi ikad mogao podnosit te bezobrazne, besramne plagijatore nesposobne da nešto sami izmisle, naprave i razviju. nije ni čudo da su onda jeftiniji kad drugi odradi posao za njih, a oni samo ubiru plodove.

Šta se mene tiče ti se slobodno vozi u King Longovima, Yutongima, Zondama i ostalom, svak ima pravo da sam odluči što želi. Ja sam odlučio da neću, dok god budem mogao birati.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

švrčo

A po čemu ti znaš da su nekvalitetni i jeftini ?

švrčo

koje su vase kvalifikacije da znate sve o busevima, uostalom svabe vise ne rade buseve

švrčo

predlazem da se otvori stranica proizvodjaca Xiamen King Long Automotive, da ih ne bi mijesali s drugim kinezima