Kinezi

Autor manoplan, Travanj 04, 2008, 14:17:35

Servis

#30
Citat: maky  u Lipanj 02, 2008, 21:11:12
Švabo je uvijek bio Švabo, a Kinez Kinez. Pusti sad Cumminsov motor i ZF mjenjač. Koliko para - toliko muzike. A ne može jedan Kinez koji je plaćen šaku riže dnevno radit jednako dobar autobus ko dobro plaćeni Nijemac.

Dalje nema smisla čitati, još uvijek nisi ništa shvatio. Koji Njemci i proizvodnja autobusa?

Citat: busfan  u Lipanj 02, 2008, 21:09:32
Daj Boze da se u ovom autobusu ljudi ne otruju od sjedista ili plastike ;D
Ne bih se bas slozio sa ovim sto je rekao Prljavibluzer i danas ono sto se plati i sto je "Made in Germany" je dobro, a drugo je sto danas postoji ovo smece iz Kine kojeg nije bilo prije 20ak godina.

Sto se tice ovog autobusa vidicemo, ali ja se ne bih vozio u njemu

Da je taj bus takav kakvim ga ti doživljavaš, sigurno se ne bi smio prodavati u EU. U to možeš biti uvjeren.  Pusti to "Made in Germany", nema to veze s Njemačkom.. Sve je to outsourceano negdje gdje su niži troškovi proizvodnje. Pogledaj što hiperprodukcija radi novom Citylineru, pa ti busevi dolaze pokvareni već iz tvornica.

Citat: švrčo  u Lipanj 02, 2008, 21:16:49
A po čemu ti znaš da su nekvalitetni i jeftini ?

Po tome što znam koristiti Google i vidjeti da im je večina autobusa jeftinija od 100 000 eura, po hrpi domena vezanih uz king long koje su istekle zbog neplaćanja, po kakti stranicama gdje se prodaju rezervni dijelovi za King Long i koje nemaju veze sa zdravim razumom.

I kad smo kod kvalifikacija... Ovdje ima ljudi koji voze autobuse, ljudi koji su prijatelji ili u rodbinskim odnosima sa vozačima, ljudi koji čuju i vide što se zbiva oko njih. To jesu kvalifikacije da se govori o nečemu.

švrčo

Kako netko može znat kakvi su ti autobusi kad su prvi uveženi u Hrvatskoj i nitko se još nije vozio u njima.
Možda će biti bolji od Temse i Neoplana.
Nemojmo zaključivati unaprijed, vidjet ćemo sto nam nosi budučnost. :P

Servis

Ajmo napraviti konstruktivnu raspravu od ovoga, bez prepucavanja. :) Mislim da bi se moglo svašta reći.

Ja sam ovdje neutralan jer smatram da kinezi nisu toliko loši kakvim ih se prikazuje, kao ni što renomirani proizvođači nemaju veze sa kvalitetom od prije. Maky je jedna strana koja razmišlja "što švabo sastavi, to nitko ne rastavi"(a takvi su izumrli sa gastarbajterima ;)), a švrćo brani svoju investiciju što je isto vrijedno respekta. ;)

maky

Citat: prljavibluzer  u Lipanj 02, 2008, 21:38:21
Citat: maky  u Lipanj 02, 2008, 21:11:12
Švabo je uvijek bio Švabo, a Kinez Kinez. Pusti sad Cumminsov motor i ZF mjenjač. Koliko para - toliko muzike. A ne može jedan Kinez koji je plaćen šaku riže dnevno radit jednako dobar autobus ko dobro plaćeni Nijemac.

Dalje nema smisla čitati, još uvijek nisi ništa shvatio. Koji Njemci i proizvodnja autobusa?
Ajde molim te tapakaj nešto po tipkovnici, bavi se veličinom fotki za portal ili nečim drugim u šta se razumiješ, jer sam ja taj koji govori besmislice. Ja nemam šta shvaćati od nekoga tko Kineze i Nijemce trpa u isti koš (uz dužno poštovanje).
Neoplan:
http://www.neoplan.de/en/Media/Press_releases/show_press.jsp?id=6810

http://www.neoplan.de/en/The_fascination_of_NEOPLAN/Locations/Pilsting.jsp

http://www.neoplan.de/en/The_fascination_of_NEOPLAN/Locations/Plauen.jsp

Evobus:
The chassis for coaches - meaning the frame plus the "running gear" like engine, transmission, driveshaft, differential, and suspension - are produced in Mannheim. A body (sometimes referred to as "coachwork"), is built on the chassis to complete the coaches in Ulm/Neu-Ulm, where the final assembly takes place.

Povlačim se iz rasprave, ipak nema smisla, jer znam da ti je cilj iživcirat me.  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Servis

Citat: maky  u Lipanj 02, 2008, 21:53:05
Ajde molim te tapakaj nešto po tipkovnici, bavi se veličinom fotki za portal ili nečim drugim u šta se razumiješ, jer sam ja taj koji govori besmislice. Ja nemam šta shvaćati od nekoga tko Kineze i Nijemce trpa u isti koš (uz dužno poštovanje).

Samo sam čekao trenutak kad ćeš ovo početi shvaćati na osobnoj razini. :) Jadno pomalo.

Citat: maky  u Lipanj 02, 2008, 21:53:05
Neoplan:

Ciljao sam na cijelu Neoman grupaciju. Pogledaj MAN i Tursku i koliko dijelova Neoplan uzima od MAN-a? Ajde super, Neoplan se još uvijek sastavlja u Njemačkoj... Kako onda objašnjavaš kvalitetu završnog proizvoda koja je sve niža u zadnje vrijeme i da busevi dolaze pokvareni već iz tvornice? Ne objašnjavaš, naravno.

Citat: maky  u Lipanj 02, 2008, 21:53:05
Evobus:
The chassis for coaches - meaning the frame plus the "running gear" like engine, transmission, driveshaft, differential, and suspension - are produced in Mannheim. A body (sometimes referred to as "coachwork"), is built on the chassis to complete the coaches in Ulm/Neu-Ulm, where the final assembly takes place.
Sve manje se proizvodi u Njemačkoj, Samoborčekove iz serije 400 su iz Francuske ako se ne varam. One iz 2002. su još bile najkvalitetnije rađene, što su novije to su nekvalitetnije napravljene. Bar su mi tako dvojica njihovih vozača govorila.
Mercedes i Tursku uopće nema smisla dodatno komentirati.

Citat: maky  u Lipanj 02, 2008, 21:53:05
Povlačim se iz rasprave, ipak nema smisla, jer znam da ti je cilj iživcirat me.  ;)

Ne, nije mi cilj iživcirati te nego ti pokušavam dokazati da stvari nisu tako crno-bijele kakvim ih ti doživljavaš i kako uredno izbjegavaš činjenice koje ne idu u tvoju korist. ;)

maky

Nek ispadne da sam nedosljedan u onom šta kažem (a to je da stvarno više nemam šta raspravljat), ali eto, nek se nađe....

Citat: prljavibluzer  u Lipanj 02, 2008, 22:10:03
Samo sam čekao trenutak kad ćeš ovo početi shvaćati na osobnoj razini.

Citat: prljavibluzer  u Lipanj 02, 2008, 22:10:03Ne, nije mi cilj iživcirati te

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Servis

Prije bi ja to tebi tebi trebao napisati pošto od nedostatka ikakvih argumenata pokušavaš nisko vrijeđati mene. No još si mlad i zelen pa ovakve diskusije shvaćaš osobno što zapravo ne bi trebao, stoga ti opraštam. ;)

netko

Malo ću se i ja uključiti,ali bez namjere nekog prepiranja i sličnog.
Prvo neko je spomenuo Mercedes i Njemačku i Tursku.Da Njemac ne stoji iz onoga što Turci rade bili Mercedes bio ovako rasprostranjen danas?Smatram da kvaliteta Mercedesu,ali i Manu je zajamčena jer ipak Njemac sve to nadzire,ali nema baš nikakvih dokaza pa eto........,ali treba uzeti činjenicu da danas nema tko nema Mercedesa.
I pomalo s Kinezima,nema mjesta za prepirke.To su autobusi koji su se počeli tek probijati i tek će trebati ispitati i njihovu kvalitetu.Neko je spomenuo cijenu.Pomalo tek su došli i kupovati će se 100%.Ako kvaliteta nebude dobra,vro brzo će u vodu pasti ta jeftina cijena.I ne bi dao za pravo da se uspoređuju Mercedesi i Manovi sa Kinezima.Kinez je niknuo preko noći i nemože se još jedno vrijeme mjeriti sa tradicijom od 18 i neke(tisućuosamsto).Kinez danas čini "kontru"svima po svojoj cijeni i izgledu,a kvalitetu će tek trebati ispitati.Mada smatram da su Kinezi niknuli kao gljive poslije kiše i jednostavno i ja ih nevolim jer uopće nemaju tradicije,stavili su dosta plastike na bus....
Jednostavno teško za objasniti jer nema argumenata za govorom da je ovo smeće,ali jedno je sigurno.MB čak o305 če biti bolji dok se Kinez dobro ne dokaže i pokaže tradiciju i dok na vidjelo izađe kvaliteta. ;) ;) ;) ;)
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

erobuss

U trgovini u kojoj svakodnevno nabavljam prehrambene namirnice na deklaraciji od bijelog luka stoji natpis 'Made in China'.
Kinezi su svuda među nama...  :D

Servis

Da i kao kad sam bio po Njemačkoj pa kad sam u "tradicionalnoj bavarskoj" trgovini suvenirima kupio par sitnica proizvedenih gdje? U Kini dakako. :D

bmax

Ljudi iz Evo busa su izračunali da kad bi sad proizveli bus kvalitetan kao setra serije 215, njegova cijena nebi bila manja od 700.000 eura, svi znamo koliko košta nova 415hd nije  malo, ali je manje od 700.000 tisuća. Renomirani proizvođaci tipa man i mercedes danas su također skloni štednji i inprovizaciji najbolji primjer za to je novi city liner auto izgleda predivno, ali jako je puno kvarova na elektronici, klimi, audio i video sustavu, pucaju opruge na sijedalima... i sl.
Mislim da ce u svakom slucaju zakonodavci pogodovat kupnji novih jeftinih vozila, tu na red dolaze kinezi...
Glupo je to usporedivat, znam da ce se mnogim sad dic kosa na glavi, ali vec za kratko vrijeme svi koji se bave prijevozom bit ce prisiljeni u voznom parku imat nekakvo kinesko vozilo.

Servis

E bravo bmax, to je upravo ono što sam želio reći.

Tomek

Samo jedna mala ispravka, Samoborčekove Setre su iz Njemačke...

Servis

Da, ali ne sve. Ili ti imaš bolji izvor od tog šofera koji je odgovoran za tu jednu 415HD.

busfan

Zasto ce biti prisiljeni, uvjek se moze uzeti polovna Setra. Bolja Setra 315 iz 2001. god od ovih Kineza sigurno.
Razlika je u kvalitetu izmedju vozila iz Turske i Njemacke, ali ni ovi Turski Manovi nisu losi osim udobnosti :-\
Da Njemacki proizvod nije dobar ne bi bili najveci izvoznici na svijetu, a znamo da nisu nimalo jeftini. Onda mora biti neki drugi razlog zasto ih kupuju.
Ovo nema veze sa autobusima, ali je jos nista kinesko nisam kupio da me dobro sluzilo, pa zato ne bih uzeo ni njihov autobus.
Mozda nije u redu ali ja kineza ne volim viditi, toliko su bezobrani sto se tice kopiranja, a i svedno im je da ubiju nekog sa tim svojim smecem(skoro sam cuo da je 10 ljudi umrlo od njihovih tableta) ili njihov auto koji je bio najnesigurniji u istoriji crash testova. Tako i da je dobar ovaj autobus(sto je mala vjerovatnoca) ja ga ne bih uzeo