Display

Autor ikar, Prosinac 01, 2007, 13:16:56

NP-549

Da malo oživimo temu


LuckyLooser

Autotrolej je uveo novu liniju: Dječji vrtić Bambi- Rijeka ;D



Shole

Ako me oči ne varaju, na bočnom je pozadina zelena, a slova crne  :o

LuckyLooser

Citat: Shole  u Veljača 15, 2009, 00:19:04
Ako me oči ne varaju, na bočnom je pozadina zelena, a slova crne  :o
Ne varaju te oči, tako je. ;) Zaboravio sam pogledat što je na stražnjem displayu. Možda broj linije? ;D

shef

Viđen Regio s natpisom na displeju   <<Osnovna škola Bakar>>?? . Upravo ovako, s upitnicima.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Ne mogu vjerovat, danas 614 na 1A, displej i dalje brlja, pola piše Trsat, pola Marčeljeva Draga. I nakon što ga gotovo godinu dana nije bilo vani, nisu to uspjeli riješiti. Glavno da su na prvim Classicima skinuli potpuno ispravne originalne displeje i stavili druge.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Da barem njemu onda stave neki od tih od Classica.  Ali ne,  vjerovatno su proglašeni neipravnima i ko zna di su završili.

lukica

Citat: Shole  u Travanj 01, 2009, 23:33:42
Da barem njemu onda stave neki od tih od Classica.  Ali ne,  vjerovatno su proglašeni neipravnima i ko zna di su završili.
vijerojatno kod nekog " u đepu"

LuckyLooser

Jučer, uskrsni ponedjeljak 11:25h.

Vozim iza 628, i čudim se što 18-ica radi u Osječkoj.  :o Ok, van linije je, probna vožnja ili nešto slično. Staje na stanicu, unutra ima putnika, obilazim ga i supruga mi govori da na prednjem displayu piše 19 Studena ??? (što bi zapravo i trebalo pisat). Ili je šole zaboravio okrenut zadnji display ;D ili je očito nešto blokiralo.


1A

Citat: shef  u Travanj 01, 2009, 22:41:31
Ne mogu vjerovat, danas 614 na 1A, displej i dalje brlja, pola piše Trsat, pola Marčeljeva Draga. I nakon što ga gotovo godinu dana nije bilo vani, nisu to uspjeli riješiti. Glavno da su na prvim Classicima skinuli potpuno ispravne originalne displeje i stavili druge.

Neznam koliko su tome krivi vozači koji zaborave mijenjat, a koliko sam display koji često 'šteka'. Također neznam koliko je to često na ostalim linijama, ali znam ja bezbroj puta vidjeti 1A (na displayu piše) koji ide za Bivio...  :-\ ;D

Boki651

Displayevi na novim citarima nisu bogzna cemu, narocito bocni, koji mjesaju znakove, tako je danas na jednom pisalo 5 DrenovIII

shef

Danas viđen 656 na Brajdi sa displejem Zračna Luka Rijeka. Netko se voli igrati, ili previše čita ovaj forum...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mivano

iz 718 izvađen bočni display


Shole

Osim što smo prvih dana zaključili da ništa ne valjaju po pitanju vidljivosti po danu, izgleda da se nisu baš nešto pokazali ni po pitanju kvalitete.   Jel netko primjetio, ali u 99% slučajeva problemi sa displejevima se javljaju na gradskim busevima!  Dal je ikad itko vidio Lion's Classic ili Regio sa pokvarenim ili izvađenim displejem?  Citaro svako malo zaglavi, a ni novi očito ne valjaju.  SG322 su isto imali svojih bajnih izvedbi još kao novi, a i sad se zalomi svakakav HAZNFEFER na ekranu.  A oni turčini, oćeš stari iz '97, oćeš noviji '05/'07 ili pak Avtomontaže EL262 nikako da zataje (s izuzetkom 619), a promjene smjerove i linije valjda sto puta u jednom danu.  Možda je to ključ uspjeha - čim više prebacivat šifre i trajat će zauvijek!!!