260 A 120

Autor Shole, Ožujak 24, 2009, 13:10:23

Shole


conecto

#1
Ovo je jedan od prvih prototipova modela 260 A 120 iz 1983. koji je završio u voznom parku Integrala. Serijski proizvodi su dobili kromirane rubove farova. U osnovi je zadržan dizajn modela 190 A 11 T, ali je povećana dužina na okruglih 12 m (49-53 putničkih sjedala +vozač) i visina na 3,15 m. Također je ovaj model serijski imao jednokrilna ulazna vrata. Najveća novost je ipak novi V-8 motor obuma 12,8 litara, snage 256 KS uz ručni mjenjač sa 6 brzina. Također velika novost za TAM je po prvi put primijenjen zračni ovjes.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

#2
Ovo je vozački prostor istog autobusa! Velikih razlika u odnosu na 190 A 11 T također nema - uz nešto dužu ručku mjenjača i drugačije prekidače grijanja (umjesto okretnih "Jugo-Webasto") najveća je novost mogućnost podešavanja volana.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

St!pe

Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

conecto

#4
Serijski model s kromiranim rubovima farova (po ugledu na TAZ-Dubravu 14xx). Ovaj (srećom) rijetki primjerak ima i rešetku iznad maske i žmigavce malo bliže masci (kao 190). Vidi se i drugačiji vozački prozor u odnosu na 190 A 11 T...

Foto na forum stigao s tovornjak.net
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

TAM



Izvor: facebook grupa TAM Autobusi i Kamioni
Dani ponosa i slave!
    

zlepur1

Citat: TAM  u Srpanj 16, 2015, 19:08:43


Izvor: facebook grupa TAM Autobusi i Kamioni
najbolji autobusi ikad proizvedeni u TAM-u udobni, brzi i pouzdani.S prvim koji je doša u Šibenik iša sam u Novi Sad.Milina od udobnosti.Stariji će se sićati da je ima kombinaciju  nekakvih ljubičastih linija po karoseriji.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

zlepur1

Samo još dodatak da je ima klasične siceve kao i svi koji su došli u Šibenik uključujući Jadrantoursove.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

VISEON

#8
Onaj zadnji koji je došao u klasičnoj ondašnjoj (oko 1989.g) boji za ATP Ši (bijeli i tamnija varijanta plave/modre) sa zatamnjenim staklima i MAGIRUS DEUTZ motorom je imao sjedala kao i 260 A 119 T za razliku od onih u krem-plavoj kombinaciji boja i Jadrantursovih (sjedala kao i na 190 A 110 i nisu imala zatamnjena stakla). Nažalost nigdje nemamo nikakvu sliku navedenog busa. Prije rata je bio najčešće na liniji za FRANKFURT, TRST, LJUBLJANU i agenciju.

Kakav je to bio 260 A 120 od ATP-a Ši sa ljubičastim po karoseriji?

zlepur1

To je prvi koji je doša iz te serije.Krem boja sa nekakvim ljubičastim crtama.Iša san s njim u Novi Sad na finale kupa.Taj dan doša iz Zagreba i odma uveče u 24.00 za Novi Sad.Sicevi za razliku od ostalih također u nekakvom cvijetnom dizajnu, ali vrhunski udoban ka i svi iz te serije.Zadnji koji je doša sa Magirusovim motorom i pomičnim naslonima za glavu je onaj niski sa dvi televizije, bilo bojanje sa plavom crtom i duplim farovima.Reg mislim da je bila 92-78 ili 78-92.Ostali sa pomičnim naslonima za glavu mislim da su bila 4 ali nisam siguran su produženi tamovi , a oni su došli nekako u isto vrime.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

zlepur1

zabnoravija napisati seriju 190-A11
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

VISEON

Kad je rashodovan taj 260 A 120 sa ljubicastim crtama ili je stradao u ratu?

zlepur1

Po nekim mojim saznanjima nije strada u ratu nego je prebojan u bilo sa plavim crtama i ako se sičaš sa kosom crtom na zadnjem kraju. Kad je rashodovan ne znam.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

wulfy


TAM 260A120T iz 1986 god., karoserist je Avtomontaža i pored natpisa na masci.

Sent from my Motorola 8400


akzg22

#14
Razni prospekti za ovaj model. Izvor: kamra.si (slike 1,2,3 i 5.), Avtomontaža 50 let (slika 4.). Ne znam da li je TAM 260 A 120 HT išao u serijsku proizvodnju, imao je keder prozore, klimu i dvokrilna putnička vrata naprijed i odozada, valjda namijenjen je bio za izvoz.