Scania (Touring, Omniexpress, gradski modeli, stariji modeli)

Autor 98989, Listopad 16, 2009, 11:52:23

Pozega

tomo

Ja mislim da bi to mogao biti Promet Makarska s obzirom da su na prodaju stavili nekoliko svojih vozila

Piramida

Nakon stečajnog postupka CB-a vjerovatno će se Zovkin dug naplaćivati autobusima pošto CB nema nikakve druge imovine.
Ovisno o tome koliko Autobusa dođe Zovki nakon postupka stečaja APZ će uzimati nove autobuse.
Planira se nabavka od 10 do 14 novih autobusa ( opet ovisno o tome što će iz Croatia busa sve doć u APZ ) te preuzimanje nekih linija CB-a.
Priča se o Volvu 9700 , Scania Touringu a dok neki navlače i na novoga Travega. ( U raznim kombinacijama )
Obnova voznog parka i nadopuna novim autobusima te obnova garaže planira se za prvi kvartal 2010te ovisno o stečajnom postupku CB-a.
Sve ovo je još neslužbeno , kad postane službeno naravno da ću Vas izvijestiti.

Promet Makarska nabavlja još Kineza  ;)

PROFA

Ovaj ce BUS biti u UTORAK u Zagrebu izlozen!
Ne znam tocnu adresu,ali negdije u Luckoj.

5AR

Jučer sa sajma u Celju, izgleda lijepo i kvalitetno iznutra, dok mi vanjski izgled nije loš ali mi vuče na Higera

98989

dal imaš slike od ostalih strojeva okolo ?

busfan

Koliko su hvalili zaj dizajn, meni licno ni na sta ne lici, vidi se da je kinez  ::|

98989

5AR

Scania Omniexpress dvoosovinska

i troosovinska sa drugim vratima iza

leic96

Evo malo sa dnevnik.hr-a:
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/inspektorat-upozorava-odvedite-ova-vozila-na-provjeru-ispravnosti---313790.html

"...Upozorenje je izdano i za jedan autobus i to autobus HGV, tip Scania. Distributer za Hrvatsku je SCANIA HRVATSKA d.o.o., Zagreb, Karlovačka 96, a poslovni korisnici su obaviješteni od strane distributera o mogućnosti provjere i zamjene kočnih crijeva."

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

smogovci.bbb2

Bolje kukavički pobjeći nego junački poginuti (Bob Rock)

Majstor

Netko nabavlja Scania Kineze u Hr
5 kom u Scania Hrvatska
5 kom u Lagermaxu u Luka-i kod Zaprešića

Vincek je neki dan jednu pokazao za koga li su ove ?
Samo mi sudite pošteno !

Osoblje

Iz daleke Švedske u inbox nam je stigao jedan Scania bibliobus.  ;)
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*