Sklonost prema marki

Autor conecto, Prosinac 03, 2009, 08:58:51

busfan

Citat: Piramida  u Prosinac 13, 2009, 02:14:22
Što se mene tiče Mercedes je Mercedes a sve ostalo je autobus  ;)

Ne znam druze, sto se starijih autobusa tice meni licno je 215HD udobniji od 303RHD, a noviji.... mislim da je sada Setra daleko ispred, jer je MB sada da tako kazem jeftinija-siromasnija ponuda u odnosu na Setru

Piramida

Citat: busfan  u Prosinac 14, 2009, 11:41:25
Citat: Piramida  u Prosinac 13, 2009, 02:14:22
Što se mene tiče Mercedes je Mercedes a sve ostalo je autobus  ;)

Ne znam druze, sto se starijih autobusa tice meni licno je 215HD udobniji od 303RHD, a noviji.... mislim da je sada Setra daleko ispred, jer je MB sada da tako kazem jeftinija-siromasnija ponuda u odnosu na Setru

404  8)
Nadam se da će najnovija generacija Travega vratiti ugled MB-u ;) Na dobrom je putu  ;)

PROFA

Pa TRAVEGO je izabran za bus GODINE 2010,ja sam vec bio na probi stvarno ide solidno!
Samo ima koji se proizvode u Turskoj i Deutschland istog su izgleda samo TURSKI je jeftiniji tacno 20% .

kilommteri

 Profa
Jel ima kave razlike ovi TR i D il si samo vidio ovaj iz D ,  ???

PROFA

Citat: kilommteri  u Prosinac 16, 2009, 08:54:04
Profa
Jel ima kave razlike ovi TR i D il si samo vidio ovaj iz D ,  ???

Ma niko ne zna,evo moj je  prijatelj kupio 2 jedan D jedan TR malo po sijedistima i unutra,ali po broju sasije se ne moze znat!
Jer broj sada Deutschland  daje koji je na redu u proizvodnji!
Mi smo isli probat ima prodni ,dobar je i jeftin sto je naj vaznije,dosta manje trosi od volva=da ga vozi dobar sofer u prosijeku oko 28,5 mi smo isli i po selima i mucili ga za tu cijenu 5*****

Tomek

Nisi u pravu oko broja šasije:

Evo dva istovjetna nova Travega iz Hrvatske, jedan iz Turske, jedan iz Njemačke:

Turski:
NMB63200613241603

Njemački:
WEB63200613101566

PROFA

Citat: Tomek  u Prosinac 16, 2009, 13:44:21
Nisi u pravu oko broja šasije:

Evo dva istovjetna nova Travega iz Hrvatske, jedan iz Turske, jedan iz Njemačke:

Turski:
NMB63200613241603

Njemački:
WEB63200613101566

Da TOMEK ,a jesu li u istom mijesecu proizvedeni vidi!
Ovde je kupio jedan 2 komada  nisi velika razlika starosti otprilike 3 mijeseca ,samo imaju ovaj noviji veci broj sasije!
Taj bus mozes poznat kad nov kupujes,a par godina star ne mozes znat-vijerovatno ima neka caka ali ja ne znam!

Rocky

Citat: PROFA  u Prosinac 16, 2009, 14:03:12
Citat: Tomek  u Prosinac 16, 2009, 13:44:21
Nisi u pravu oko broja šasije:

Evo dva istovjetna nova Travega iz Hrvatske, jedan iz Turske, jedan iz Njemačke:

Turski:
NMB63200613241603

Njemački:
WEB63200613101566

Da TOMEK ,a jesu li u istom mijesecu proizvedeni vidi!
Ovde je kupio jedan 2 komada  nisi velika razlika starosti otprilike 3 mijeseca ,samo imaju ovaj noviji veci broj sasije!
Taj bus mozes poznat kad nov kupujes,a par godina star ne mozes znat-vijerovatno ima neka caka ali ja ne znam!


Ma najvjerovatnije nema tu velike razlike jer ovi sto se Proizvode u Bursi(TR) ja mislim da je svabo nad njima  i mora da bude kvalitet.

Jednom prilikom sam ja kupio gume kamionske u Svici Goodyear made in TR  i relkamirao sam kod vertretera  zbog cega mije poslao made in TR rekao je da je sve pod kontrolom .
Al sam na kraju vidio da nema uopste razlike (znaci nisam imao problema s tim gumama) poderao sam ih negdje 48 kom, tih made in Tr.

SCANIA

Vidim da je tema duze neaktivna al ipak cu odgovorit. meni je najvise prirasao k srcu NEOPLAN... udobnost, dizajn, sve mi odgovara i uz to kao sto se reklo nije skup kao SETRA. :)

Man lion's coach

ako je neoplan kralj onda je setra kraljica, sto se tice exterijara tu po meni neoplan ima prednost, sto se tice udobnosti tu je setra, sto se tice motora tu je opet setra, ali sto se tice cijene ispred je neoplan ukupan rezultat 2:2 :) nikako da se odlucim, kad bi mogao ta dva autobusa spojiti u jedan onda bi to bilo savrseno....  ;D

miky

Zatraži ponudu za novoga Citylinera i za Setru S415HD pa ćeš vidjeti da je skoro ista cijena, zato mislim da je Setra ipak KRALJICA...