Promet/Autoprijevoz Sinj - razno

Autor vedro-brzi, Studeni 23, 2007, 23:00:05

ist

#75
Citat: troosovinac  u Listopad 17, 2009, 09:52:15
Citat: ist  u Listopad 16, 2009, 20:21:57
Gdje na forumu? Može li neki citat ili se i ti želiš proslaviti kao Tlimfocit  8)
nemam se šta proslavljat ti samo želiš nekog napadat i omalovažavat. alka se trči samo jednom u godini,a ti češ uči u povjest kao alkar koji trči alku cjelu godinu. za tebe je ova tema igra s ciljem da nekog napadaš. ovaj forum nikog od prijevoznika ne napada i izmišlja nego govorimo samo onako kako je i šta se dešava. autobusi od MATE izvana su fino obojani čisti,al pogledaj vrata kako se zatvaraju,bunkere, zvuk motora i stari su oko 15-20g. kad su ulazili u AUTOPRIJEVOZ obečali su svake godine po 5 novih autobusa a gdje su? znam puno kolega iz SINJA I MAKARSKE i još nisam čuja dobru rječ za JUJNOVIČA. možda oni lažu?
Nemam namjeru prekida raspravu koju si započeo sa samim sobom, dapače, pohvalio bih te, zabrinjavajuće brzo napreduješ  ;) Ja sam samo pitao gdje sam točno hvalio Jujnovića kao Jujnovića, tj. gdje sam iznosio netočne tvrdnje da bih mu laskao


Tlimfocit

ti se dragi ist stvarno trebaš zapitat pravi razlog svog boravka na forumu....
je li to možda da se ti dokažeš da si bolji/lipši/pametniji od mene i kolega forumaša ili da raspravom dodjemo do istine? ako smo ti i ja na suprotnim stranama u raspravi onda je to jedna stvar, ali je druga stvar da ti nekoliko ljudi govori nešto a ti po svoju (tj. ispočetka si nešto i pokušava dokazat sad se samo koliko vidim razmećeš sa staničnom diobom i našim sporim napretkom.....ma OT ali ljudi se stvarno razvijaju staničnom diobom pa malo pogledaj po rječniku šta ćeš reć kad nas budeš tija uvridit)....
nikome od nas nije problem reć da je bija u krivu i ispričat se ako je neštokrivo reka ali činenica je da ti nekoliko ljudi govori jedno te isto (ne pokuavamo dokazat da si ti glup a mi pametni) nego da jednostavno imaš krivu sliku....napadaš me zbog AP Sinj (na kraju se ispostavi da nisi u pravu), napadaš me zbog stanja buseva (troosovinac ti govori istu stvar)....
vjerojatno postoje neki drugi forumi na kojima se možeš nadmetat i prepirat (iako očigledno nisi u pravu) ali ovo je forum o autobusima pa....
evo ja ovde javno i službeno objavljujem da ću se iskreno ispričat najprije tebi IST a onda i ostalima koje san zamara ovom raspravom kad ti poslikaš autobuse na kojima piše na vratima AP Sinj ili Promet Sinj i nakon šta utvrdimo godište i stane i brojnost tih autobusa....ja držim da te firme imaju tek nekolicinu buseva a ako stvarno nisam u pravu i ti mi to pokažeš ja ću se ispričat....
mislim da ovim gubimo potrebu daljnje diskusije dok ti ne doneseš slike....
molim te samo se sad nemoj izmotavat iz ovoga i slično: da je ijedna od te 2 firme jaka i dobra ka šta ti govoriš onda bi to najprije pokazivali to voznim parkom....ako je istina to šta ti tvrdiš onda ćemo sve to vidit na slikama a ionako nan fali slika AP Sinja i Prometa Sinj

ist

#77
Ni u jednoj varijanti "pravi razlog" moga boravka na forumu nije da ti svakoga dana objašnjavam iste stvari. Zato bi bilo najbolje da sam ili uz pomoć nekoga još nekoliko puta pročitaš tko je vlasnik tvrtki u Sinju. Ne urodi li plodom, pribjegni omiljenoj metodi, pa preko pazara prošetaj do kolodvora i pročitaj što piše na autobusima koji su ovdje tema. E, to što piše jest ime tvrtke-vlasnika, baš kao što nalaže propis koji si ranije citirao, a da nisi naveo izvor

Tlimfocit

Citat: ist  u Listopad 18, 2009, 02:02:15
Ni u jednoj varijanti "pravi razlog" moga boravka na forumu nije da ti svakoga dana objašnjavam iste stvari. Zato bi bilo najbolje da sam ili uz pomoć nekoga još nekoliko puta pročitaš tko je vlasnik tvrtki u Sinju. Ne urodi li plodom, pribjegni omiljenoj metodi, pa preko pazara prošetaj do kolodvora i pročitaj što piše na autobusima koji su ovdje tema. E, to što piše jest ime tvrtke-vlasnika, baš kao što nalaže propis koji si ranije citirao, a da nisi naveo izvor

očito je koliko razumiš kako neke stvari funkcioniraju....pozdrav

ist

Nisam očekivao da kažeš koje  ;)


troosovinac

ovo je vozilo bilo i ostalo u vlasništvu sinjana. preko tjedna vozi vojsku u benkovac,a vikendom gdje ga dopadne.
bela lađa


netko

#83
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

conecto

Ovo više nema granica, zar nitko ne može to više zaustaviti, čak ni Sinjani koji su poznati još od Turaka kao tvrd orah? Iako nam se u novije vrijeme kroz brojne afere i suđenja čini da se nešto pozitivno pokreće u ovoj državi ne mogu vjerovati da je kao i u prošlom desetljeću još uvijek moguća pljačka po zakonu. Možda će se i Jujnoviću jednog dana suditi na taj način ali koja korist od toga kad te imovine i Autoprijevoza više neće biti. Zašto se to ne zaustavi sad i odmah dok firma kako-tako još radi i postoji?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

man750

Citat: conecto  u Veljača 19, 2010, 07:23:58
Ovo više nema granica, zar nitko ne može to više zaustaviti, čak ni Sinjani koji su poznati još od Turaka kao tvrd orah? Iako nam se u novije vrijeme kroz brojne afere i suđenja čini da se nešto pozitivno pokreće u ovoj državi ne mogu vjerovati da je kao i u prošlom desetljeću još uvijek moguća pljačka po zakonu. Možda će se i Jujnoviću jednog dana suditi na taj način ali koja korist od toga kad te imovine i Autoprijevoza više neće biti. Zašto se to ne zaustavi sad i odmah dok firma kako-tako još radi i postoji?
Conecto mislim da si prevelik optimist. Cini mi se da su sve akcije za sprecavanje korupcije samo predstava za javnost i obracunavanje unutar stranki
Ja imam solidnu placu ,ali ne mogu stvoriti toliko vrijednosti koliko ima prosjecan ministar. Odakle oni to?
Sto koga briga za neki tamo Autoprijevoz Sinj, kad moze uzeti narukvicu samo zato sto u odredjenom trenutku zazmiri. A Jujnovic i njemu slicni mogu "kupiti" dosta narukvica.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

sinjanin

Ovo sa borbom protiv korupcije je farsa a to dokaziva ovaj primjer u Sinju.Kao šta sam več rekao u priču oko ovoga su upletene krupne rube u minisrtarstvu financija.Mate za ništa nikad ne odgovara dok drugi koji mu se nađu na putu- plate danak.Kad Mate Jujnović i njegova žena ogule sinjane i sve što hoda oko njih,nadan se da će onda počet gulit jedno drugo.

conecto

Sredinom 90-tih su se u Čazmatransu pripremali za gubitak autobusnih kolodvora (kojih ČZT ima dosta) jer je tada navodno bio u pripremi zakon po kojem prijevozničke firme neće moći imati u vlasništvu kolodvore već bi oni trebali prijeći u vlasništvo lokalne zajednice. Iako je to pomalo nepošteno jer su mnoge te kolodvore izgradile upravo prijevozničke firme, meni je sada žao što se to nije dogodilo. A kolodvori su zlatni rudnik naplate kolodvorske usluge kako putnicima, tako i prijevoznicima, iznajmljivanja atraktivnih poslovnih prostora (frekventna lokacija) i sl. Meni se čini da Jujnovića kolodvori zanimaju mnogo više nego Autoprijevoz Sinj, pa čak i Promet Makarska. Preko Autorpijevoza došao je do sinjskog, ali kako je došao do splitskog u drugom po veličini hrvatskom gradu?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Citat: man750  u Veljača 19, 2010, 09:30:36

Conecto mislim da si prevelik optimist.

Hvala, man750, meni inače svi kažu da sam pesimist! :)
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...