Transturist - rasprava i novosti

Autor erobuss, Prosinac 07, 2007, 11:41:10

Neo

Ja mislim da je taj starliner 2007 god i da je se prodavao oko 2 godine vec na stranici Sejarija u Njemackoj... U svakom slucaju drago mi je sto je napokon i Tuzla dobila jedno takvo vozilo...Svaka cast za Transturist...:)
je zakon

elvis

Starliner je danas nestao s parkinga,transturist imas li ti ikakve informacije,ili mozda fotkice??? :D

ahmoo

Jel danas onaj bus sto ide iz Splita negdje ostao u kvaru, vidio sam onaj zeleni Neoplan ode prazan gore prema Zenici, a onog sto je trebao iz Splita ici nije bilo oko 14 sati kroz Zepce!!!
:D :) :D ;)

transturist

Danas dok sam ja bio u auto-bazi Starliner nije stigao. Vjerovatno ce sutra biti u Tuzli. Sto se tice ove informacije za bus iz Splita i eventualnog kvara, ne znam . U ljetnoj sezoni vozimo i sezonske linije prema moru pa je raspored poprilicno gust . Sva vozila su u pokretu.

mb0404

Evo vidim na vise slika Starliner vozi za Cro.Po meni logicnije da on vozi za Njemacku ili Austriju a neki od Manova za Cro i Srbiju.Msm da posalju i one super 303 ili neki Transliner nebi se obrukali jel su busevi u extra stanju.TT je jedan od rjetkih prevoznika u BiH koji nema stariji bus od 2o godina,mozda cak i 15 godina.

elvis

Logicno je da ga sad salju na sve linije,barem medjunarodne radi reklame,da ljudi vide taj bus....

Tomek

O303-ce mogu biti samo 17 godina i starije. Već je kraj 2009. ;)

transturist

Citat: mb0404  u Listopad 01, 2009, 00:17:36
Evo vidim na vise slika Starliner vozi za Cro.Po meni logicnije da on vozi za Njemacku ili Austriju a neki od Manova za Cro i Srbiju.Msm da posalju i one super 303 ili neki Transliner nebi se obrukali jel su busevi u extra stanju.TT je jedan od rjetkih prevoznika u BiH koji nema stariji bus od 2o godina,mozda cak i 15 godina.
Starliner je redovan na linijama za Njemacku. Pogotovo sada kad su skoro svi MAN-ovi na ekskurzijama. Kad nije u Njemackoj onda ide za Zagreb ili Pulu.

transturist

Jedna promjena u voznom parku. Mercedesi 303, 641 A 507 (bijeli sa plavim crtama) i 701 A 449 (zlatni sa smedjom crtom) prodati GIPS-u Tuzla.

elvis

transturist,a jeste li prodali ijedan ISUZU ?
Jesu li ova tri sto imamo na popisu jos uvijek tu ?

transturist

Nismo prodavali Isuzu-e. Sva tri su jos uvijek kod nas.

transturist

Otvorena nova međunarodna linija:

Tuzla-Ljubljana-Velenje

Saobraća Utorkom, Četvrtkom i Nedjeljom iz Tuzle u 17:15


kilommteri

Citat: transturist  u Studeni 20, 2009, 13:31:09
Otvorena nova međunarodna linija:

Tuzla-Ljubljana-Velenje

Saobraća Utorkom, Četvrtkom i Nedjeljom iz Tuzle u 17:15


vidim da imaju Liniju Srebrenica -Zürich

kojim  danima se vozi ?

cro

Citat: kilommteri  u Prosinac 15, 2009, 19:24:15
Citat: transturist  u Studeni 20, 2009, 13:31:09
Otvorena nova međunarodna linija:

Tuzla-Ljubljana-Velenje

Saobraća Utorkom, Četvrtkom i Nedjeljom iz Tuzle u 17:15


vidim da imaju Liniju Srebrenica -Zürich

kojim  danima se vozi ?

disi vidija da voze za CH?

transturist

Svim kolegama sa foruma i svim ljubiteljima autobusa cestitam novu godinu ispred D.D. "Transturist" i u svoje ime. Svima zelimo mnogo zdravlja, radosti i srece.