Posao: Ponuda-Potražnja

Autor manoplan, Srpanj 20, 2009, 12:39:13

mayk50

Postovanje,molim za malu pomoc a toje;trazim posao vozaca autobusa pa ako tko zna da netko treba molim vas da me obavjestite na tel 0922311534 ili taj broj dajte onome tko treba vozaca busa.Imam iskustva u linijskom prometu i u turizmu.Unaprijed se zahvaljujem

Danijel86

Dakle, da krenem redom.
Tražim ponude za prijevoz navijača Dinama (organizacija Klub navijača Dinama Bad Blue Boys) za slijedeće utakmice.

Ako ima onih koji ne znaju kako ide procedura - polazak je redovito s Borongaja, sva putovanja su pod osiguranjem policije u oba smijera, ako je jedan bus u igri, ja osobno vodim brigu da se nakon puta bus vrati u identičnom stanju, ukoliko je više buseva, u svakom ostalom je po troje ljudi zaduženih da se pazi na ono kaj se radi u busu.


22.09.
Rijeka - Dinamo; Zagreb - Rijeka - Zagreb

03.10.
Dinamo Kijev - Dinamo Zagreb; Zagreb - Kijev ( dolazak u Kijev veče prije utakmice, polazak nakon utakmice)

27.10.
Cibalia - Dinamo Zagreb; Zagreb - Vinkovci - Zagreb

06.11.
PSG - Dinamo Zagreb; Zagreb - Paris - Zagreb (dolazak u Paris večer prije utakmice, polazak nakon utakmice)

10.11.
Split - Dinamo Zagreb; Zagreb - Split - Zagreb

21.11. Porto - Dinamo Zagreb; Zagreb - Porto - Zagreb (dolazak u Porto večer prije utakmice, polazak nakon)

Što se tiče ove tri inozemne utakmice, zanima nas ponuda ako bi prijevoznik vozio sve tri, kao i svaka pojedinačno.

Sva pitanja i detalji - ovdje privatnom porukom, 098/985-1122 ili info@badblueboys.hr

mayk50

a poslije vozis autobus na kemijsko ciscenje i na reparaturu jer ti je bus demoliren,jedanpur sam ih vozio i napravili toliku stetu da se ta tura nije isplatila a poslije toga je bus bio 3 dana u radioni

Danijel86

Je, bilo je svega prijašnjih godina jer nitko nije vodio brigu o tome.

U zadnjih godinu dana gdje god se išlo, štete u busu nije bilo jer se povela briga i o tome da će nam opet trebati busevi, a s onim prijašnjim načinom došlo je do toga da ti ljudi u startu poklapaju čim kažeš u vezi čega zoveš.


COVIK

Citat: mayk50  u Rujan 01, 2012, 15:33:40
a poslije vozis autobus na kemijsko ciscenje i na reparaturu jer ti je bus demoliren,jedanpur sam ih vozio i napravili toliku stetu da se ta tura nije isplatila a poslije toga je bus bio 3 dana u radioni

Prije dvi godine vozija sam navijače jednog trećeligaša na dvista km udaljeno gostovanje.Tad i nikad više.Nakon povratka tribalo je lopatom čistit bus,nije se moglo disat od dima iako je na polasku dogovoreno da nema pušenja u busu, bilo je i tuče u vožnji.A o ponašanju i demoliranju na odmorištu ne želim ni pisat >hammer<
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Tomek

Samoborček traži 10 vozača, pa tko je zainteresiran neka se javi ;)

Tomek

#36
Trazimo predstavnike za područje Bosne i Hercegovine za posao prodaje novih autobusa i rezervnih dijelova za autobuse.

Nudimo dinamičan posao i stimulativnu zaradu, mogućnost poslovnih napredovanja i putovanja u sklopu nase organizacije.

Uvjeti:
- min SSS
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.
- vlastiti auto.
-poznavanje materije (autobusa) i potencijalnih kupaca, iskustvo u prodaji.

Vase cijenjene ponude ili upiti za detaljnije informacije iskljucivo na info@eurobus.hr

Euro Bus d.o.o. zastupnik King Long Autobusa za RH i BiH.

mayk50

Postovanje,ovim putem zelim svima sretnu i uspjesnu novu 2013g
ujedno bi molio ako neko znade da netko treba vozaca da mi se obrati jer sam bez posla a vozac sam D kategorije sa iskustvom.Unaprijed se zahvaljujem  na odgovoru

mondia

Citat: mayk50  u Prosinac 29, 2012, 18:02:49
Postovanje,ovim putem zelim svima sretnu i uspjesnu novu 2013g
ujedno bi molio ako neko znade da netko treba vozaca da mi se obrati jer sam bez posla a vozac sam D kategorije sa iskustvom.Unaprijed se zahvaljujem  na odgovoru


globtour (panoramabus) uvjek treba vozaca

miromatkovi

Poštovanje,molio bih ako netko znade da netko trazi vozača da mi se obrati,vozač sam d kategorije,polozio sam d kat i vozio bih bus,do sada sam vozio kamione s prikolicama,labudice itd.hvala unaprjed.

vedran 811

Kako vidim da si iz V. Gorice moja preporuka je da probaš CB ili Panorama bus. CB obično otvara natječaje početkom proljeća,a Panorama traži dosta često vozače i biti će to dosta teško na početku jer ti neće dati mira tj. radit češ stalno, ali to izdži dok ne uhvatiš neko radno iskustvo, a poslije se lako prešaltaš ako nađeš nešto bolje.

miromatkovi

hvala,još samo, dali znaš okvirno kako se krecu place.hvala.

vedran 811

Što se tiče plaća i dnevnica za međugradski prijevoz u RH one su identične u svim firmama, tako da nema prevelike razlike između prijevoznika, samo postoje nijanse u boljoj organizaciji. Kako vidim da si radio na kiperima tj. labudici tamo je puno jednostavniji obračun jer ili si plaćen po satu ili imaš po danu neku cifru,a na busu je to malo kompliciranije jer imaš efektivne sate, čekanje i ostale rubrike na platnoj listi pa to dosta zbunjuje za razliku od tvoga posla koji si prije radio. Inače dok sam radio na kiperu na početku svoje "vozačke karijere" plaću sam mogao izračunati u kunu jer sam bio plaćen po satu bez obzira vozio ili čekao utovar, a na busu je to malo kompliciranije, ali je zato posao bio puno opušteniji nego vožnja busa.

tomekk

Poštovani,
Tvrtka Darko Tours, traži vozače sa iskustvom za tuzemstvo i inozemstvo,
Prijava: ODMAH!
Molimo ispunite obrazac- zaposlenje, i postanite dio našeg tima!
ili na broj: 098 280 071

http://www.darko-tours.com/hr/kontakt
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

telige

Ukoliko netko treba zamjenu za vozača ili "zweittera" za neku turu do 22.02. (najduže do 24.02.) slobodno mi se obratite na PP za dogovor. Govorim engleski i njemački.Nepušač.
Nema me.