Nabavke autobusa 2017. – danas

Autor man323, Studeni 28, 2017, 09:21:38

man323

Jučer je bio zadnji rok za dostavu ponuda vezano uz nabavku polovnih zglobnih autobusa (27.11. do 11:30).
Uvjeti:
Ne stariji od 2012., ne smiju imati više od 430.000km i snaga motora između 250-265kW.
Definitvno mi ovo miriše na Citare G (i to na one od Dr. Richarda koje sam prije objavio u temi Razno) i na one Lion's Citye G iz Pforzheima.
Nabavlja se njih 9, a ovih Citara ima 4 a Cityja 4 (ako ne i više).

Kolega garažer

Upravo gledm piše "rok za dostavu ponuda: 4.12.2017 13:00"
PROMET Split

elez

Jel poništeno ili ima kakvih ponuda?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

man323

Stigle su dvije ponude: jedna od Mercedes-Benz Leasinga i jedna od Erste Banke.
Mercedes-Benz Leasing je jeftiniji, a samim imenom leasinga se može zaključiti da su ponudili Citare G.

ManNLNG

EUROBUS AV120

XDonald

Nabavlja ih se 9 komada.

Citat: man313  u Studeni 28, 2017, 09:21:38
Jučer je bio zadnji rok za dostavu ponuda vezano uz nabavku polovnih zglobnih autobusa (27.11. do 11:30).
Uvjeti:
Ne stariji od 2012., ne smiju imati više od 430.000km i snaga motora između 250-265kW.
Definitvno mi ovo miriše na Citare G (i to na one od Dr. Richarda koje sam prije objavio u temi Razno) i na one Lion's Citye G iz Pforzheima.
Nabavlja se njih 9, a ovih Citara ima 4 a Cityja 4 (ako ne i više).


Ja se nadan da ce uistinu i doc, jer se krpa kraj s krajem i jedva da se ima s cime vozit. Bas bi volio vidit dupli lion's city kod nas.

elez

Barem nesto do  nove godine jer stanje je kritično i nema vozila
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Urbino LE

Gradsko vijeće je upravo jednoglasno izglasalo Odluku o financiranju nabave devet rabljenih gradskih zglobnih niskopodnih autobusa za javni gradski prijevoz putnika na području Grada Splita. Ukupni predviđeni iznos nabave je 18.203.784 kuna. To je samo početak poboljšanja kvalitete pružanja usluge javnog gradskog prijevoza. Naime, u narednom razdoblju planirana je nabava ukupno 50 novih autobusa preko dostupnih sredstava iz EU fondova, od čega će se 34 autobusa u potpunosti financirati iz sredstava EU fondova, a za 16 autobusa bit će potrebno osigurati 20% vlastitih sredstava. Ukupna vrijednost nabave novih autobusa za Promet Split premašit će vrijednost od 100 milijuna kuna.  🚌 🚏 👍


josipgrgin


celio


elez

#10
Opaaa napokon, 9 polovnih ce malo osvježit a 50 novih ce pomoc zaminit sve starce i ekipu iz 2003.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

qwertz

#11
Najvjerojatnije če ovih devet novih zamjenit osam zglobnih bez klime šta su u rotaciji sa svih mislim 28 zglobnih autobusa a jednog zglobnog bez klime g.b 191 koji je u rotaciji sa troosovincima,tako bi tribali svi imat klimu koji su u rotaciji na glavnim linijama.konekti i manovi bez klime bi tribali postat zamjena....

podgora

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

elez

#688 i O345G u rashod, Sanosi neka ostanu u rezervi kad dođu polovni. Oce ovih 50 novih bit na principu staro za novo?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

josipgrgin

Bolje cuvat stare buseve kad su utakmice tako da voze oko poljuda tako ako stakod gamad i razbije nece bit velike stete .