Nabavke autobusa 2017. – danas

Autor man323, Studeni 28, 2017, 09:21:38

Paško

Tako je, samo ga parkiraju u Prometovoj garaži.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Mau2403

Promet Split ide u nabavu sljedeći tipa rabljenih autobusa, koji smiju biti maximalno iz 2015 godine:

10 gradskih zglobnih autobusa
8 gradskih niskopodni autobusa

https://eojn.nn.hr/SPIN/APPLICATION/IPN/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?id=7758483

Nitko

Predivna vijest koja je mene osobno iznenadila 8-8  pivkan

Morao sam otic pogledat... i da nema eu fondova ovobi nam bili najnoviji busevi🤣

Akropola

4.8.2023. u 11:30 je otvaranje ponuda
Rok isporuke je 90 dana od potpisa ugovora o leasingu.

Akropola

#1204
Danas je izmjenjena točka 6.7.
6.7. NAČIN ODREĐIVANJA CIJENE PONUDE
U cijenu ponude su uračunati svi troškovi uključujući sve posebne poreze, trošarine i carine te popusti.
Cijena ponude piše se brojkama, iskazana u valuti koju je naručitelj odredio.
Financira se bruto vrijednost (neto vrijednost + PDV) objekta leasinga.
Učešće je 20% od bruto vrijednosti i plaća se u roku od 60 dana od dana potpisa ugovora o leasingu, bez obračuna interkalarne kamate.
Cijena ponude predstavlja zbroj troška obrade leasinga, učešća, 60 leasing rata i otkupne rate.
Kamatna stopa na leasing je fiksna za cijelo vrijeme trajanja ugovora.
Otkupna rata iznosi 1.000,00 eura po jednom vozilu (za sve grupe)
Dospijeće svake leasing rate je zadnji dan u mjesecu.
Nema prava naplate naknade za prijevremeni otkup.
Trošak obrade leasinga – najviše 0,5%
Naručitelj se obvezuje kasko osigurati svako vozilo za cijelo vrijeme trajanja leasinga, kod osiguravajuće kuće s kojom Naručitelj ima sklopljen ugovor temeljem Zakona o javnoj nabavi.
Cijena ponude je nepromjenjiva za cijelo vrijeme trajanja ugovora.
Ako ponuditelj nije u sustavu PDV-a ili je predmet nabave oslobođen PDV-a, tada se na
Ponudbenom listu na mjestu predviđenom za upis cijene ponude s PDV-om, upisuje isti iznos
koji je upisan na mjestu predviđenom za upis cijene ponude bez PDV-a, a mjesto predviđeno
za upis PDV-a, ostavlja se prazno.
Kada cijena ponude bez poreza na dodanu vrijednost izražena u troškovniku ne odgovara cijeni ponude bez poreza na dodanu vrijednost izraženoj u ponudbenom listu, vrijedi cijena ponude bez poreza na dodanu vrijednost izražena u troškovniku.
OSIGURANJE PLAĆANJA
Skupština društva PROMET d.o.o. je 28.6.2023. dala suglasnost društvu PROMET d.o.o. za nabavom 18 rabljenih autobusa, od toga 10 rabljenih gradskih zglobnih niskopodnih autobusa i 8 rabljenih gradskih solo niskopodnih autobusa.
Potrebna sredstva osigurat će se u godišnjim proračunima Grada Splita za razdoblje od 2023.– 2028.g. i to u obliku kapitalnih donacija u korist trgovačkog društva Promet d.o.o., a za podmirenje obveza po ugovoru o financijskom leasingu na rok od pet (5) godina.

MAN464

AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Mau2403

Zna li netko koliko ima kW snage ima Mercedes Benz Citaro?

NP-549

OM470 ima 400 ks pa množi sa 0.735 ako oćeš kWh

Mau2403

To znači teoretski mogu doći i MERCEDES-BENZ Citaro C2 autobusi u Split?

man323

Da, Euro 6 se počeo proizvoditi od 2014. ako ne griješim.

netko

Citat: Mau2403  u Srpanj 09, 2023, 17:12:14To znači teoretski mogu doći i MERCEDES-BENZ Citaro C2 autobusi u Split?
Vrlo vjerovatno da. Nema šta drugo.

Zglobne Lionse nikad nismo ni imali, pa ni nećemo vjerovatno.

Solo bi mogli iako nisu baš neki vozači oduševljeni tom generacijom Lionsa. Tek je ova zadnja generacija kako treba.

Inače, vrlo je moguće da su već i poznato koji autobusi dolaze užem krugu ljudi.
Sumnjam da bi se išlo na ćoravo objavljivat natječaj i čekat tko bi se mogao javit.

I točno ono što je netko rekao. Bez EU fondova bi svaka nabavka ovako izgledala.

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Mau2403

Šta vi mislite, jeli se sa nabavom ovih 18 autobusa radi dalje na modernizaciji voznog parka ili se autobusi nabavljaju u sklopu reorganizacije gradske mreže?

Paško

Ovdje ti stoji najvažnije:

Citat: Akropola  u Srpanj 07, 2023, 13:54:41Potrebna sredstva osigurat će se u godišnjim proračunima Grada Splita za razdoblje od 2023.– 2028.g. i to u obliku kapitalnih donacija u korist trgovačkog društva Promet d.o.o., a za podmirenje obveza po ugovoru o financijskom leasingu na rok od pet (5) godina.

Uvest će se neke nove linije i izmijeniti postojeće.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

conecto

Nakon toliko novih autobusa pomoću EU sad se opet nabavljaju rabljeni. Vjerojatno iz razloga što se sada preko EU mogu nabavljati samo busevi s nultom emisijom. U Hrvatskoj to očigledno neće biti tako skoro iako je članica EU koja pak forsira dekarbonizaciju prometa. Dakle Hrvatska ide protivno EU pa radije kupujemo rabljene dizelaše (navodno uskoro i u Zagrebu). S druge strane Novi Sad koji se nalazi u zemlji izvan EU uspješno uvodi električne autobuse uključujući instalaciju za punjenje u garaži ili preko pantografa. A Srbija je bila i ostala ispred nas također u primjeru CNG (broj vozila i infrastruktura) koji je sada ipak manje aktualan.
Sad se i rabljeni kupuju na leasing, a meni se čini kako je ovaj natječaj napisan za već poznatu ponudu dok će vjerojatno busevi biti kupljeni preko nekog od domaćih zastupnika.
Ne čudim se nesposobnom rukovodstvu ZET-a, ali me Delić ovime prilično razočarao, a nedavno je upravo on najavio nabavke električnih autobusa i gradnju nove supermoderne garaže.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Mau2403

Pa ja mislim daće se iči i u nabavu električih/hybridnih autobusa jeli se njih može nabaviti putem EU-Fonda. Već je Šibenik prije tjedan dana najavio nabavu dodatnih autobusa sa nultom emisijom.