Nabavke autobusa 2017. – danas

Autor man323, Studeni 28, 2017, 09:21:38

Paško

#45
Previše je za kupnju polovnih autobusa. Radije bih da se onda kupilo 5 novih zglobnih Conecta, nego 9 polovnih Citara. Uostalom, ionako bi oni puno više odgovarali Prometu. Istina je da formalno ne znamo kakva su godišta, kilometri i model, ali vrlo dobro znaš kako se sastavljaju ovakvi natječaji. Ako piše da je godište najkasnije 2012., onda će gotovo sigurno doći autobusi tog godišta. A ovo što Elez piše je prenapuhano, #308 na početku nije valjao jer nije vozio godinu dana. Ovi će biti noviji pa valjda neće imati sličnih problema.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Paško

Bili su duplo jeftiniji, ali i duplo stariji.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Dreamwalker

Citat: amfan  u Prosinac 23, 2017, 12:33:38
Previše je za kupnju polovnih autobusa. Radije bih da se onda kupilo 5 novih zglobnih Conecta, nego 9 polovnih Citara. Uostalom, ionako bi oni puno više odgovarali Prometu. Istina je da formalno ne znamo kakva su godišta, kilometri i model, ali vrlo dobro znaš kako se sastavljaju ovakvi natječaji. Ako piše da je godište najkasnije 2012., onda će gotovo sigurno doći autobusi tog godišta. A ovo što Elez piše je prenapuhano, #308 na početku nije valjao jer nije vozio godinu dana. Ovi će biti noviji pa valjda neće imati sličnih problema.

Ali ako je cijena realna za taj model, onda nije previše u smislu kriminala. Jesu li se mogli dobiti za tu cifru neki jeftiniji, a pouzdani autobusi, to je druga priča.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

josipgrgin

Zivi bili pa vidili ali slazem se s Amfanom conecti su bolji od citara pogotovo za nase ceste koje su ajme a i Split je brdovit grad tako da conecto bi bio idealan

elez

Citat: amfan  u Prosinac 23, 2017, 12:45:18
Bili su duplo jeftiniji, ali i duplo stariji.
Ko ti kaze da nisu ovi sad isti ko i #308, vjerojatno dugo stali u garaži ko zamjena ili od neke firme koja je propala (npr slučaj oni Cityja GL sta je bio prijedlog sa mobile.de) i da ces bit svi u servisu odma tjedan dana? Ja im vise nista ne virujen, to je firma koja moze poslovat u debelom plusu al zahvaljujući uhljebima i kriminalu ne moze
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Paško

Kažu mi uvjeti natječaja:

1 Godina proizvodnje:
2012 minimalno
2 Dužina autobusa:
18.000 – 18.200 mm
3 Širina autobusa:
2.400 – 2.550 mm
4 Visina autobusa:
3.150 – 3.250 mm
5 Minimalni broj sjedećih mjesta:
48
6 Minimalni broj stajaćih mjesta:
95
7 Broj vrata:
Troje vrata pneumatskih upravljanih
8 Emisija ispušnih plinova:
Diesel – EURO EEV minimum sa AdBlue sustavom
9 Stanje kilometar sata:
Maksimalno 430.000 km
10 Snaga motora:
250 kW - 265 kW
12 Mjenjač:
Automatski sa minimalno 4 brzine
13 Klimatizacija i grijanje:
Klima uređaj za cijeli autobus
14 Dimenzija guma:
275/70 R22.5
15 Sjedalo vozača:
Zračno ovješeno i ergonomski podesivo
16 Upravljač:
S lijeve strane, podesiv, multifunkcionalno kolo
upravljača
17 Vozačka instrument ploča:
Sa ekranom i javljanjem raznih grešaka
18 Opće stanje autobusa:
Bez vidljivih oštećenja, tehnički ispravan i
pripremljen za tehnički pregled sa pripadajućom
dokumentacijom

Vidjet ćemo u kakvom će točno stanju biti kad dođu. @Dreawalker po ovoj cijeni ne mogu biti nijedan drugi model osim Citara, a pobjednik je već odabran (Mercedes-Benz leasing). Ova nabava bar je razumnija od one propale s početka godine kojom bi se nabavljali low-entryji iz 2014. i puno stariji zglobnjaci.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

#52
Citat: man313  u Prosinac 22, 2017, 21:12:58
Rok isporuke je između 36 i 40 dana.
Znači ocekuju se da ce najdalje doc do 31.1
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Lion's Driver

Iz razgovora s vozačem Prometa...Turski Conecti nisu prošli zbog "(ne)kvalitete" jer njemačko je njemačko a MANovi su " neudobni". 9 polovnih Citara stiže a fondovi i 50 novih je povuci potegni. Jedva ih čekam lut i vidit  ;D

Majstor

Imam jedno pitanje za sve / provokativno /
zašto nema rabljenih IVECO buseva u ponudama a sigurno su povoljniji od MB a ?
Samo mi sudite pošteno !

Shole

Toliko su dobri da ih nitko ne prodaje. 

Majstor

Ima Citelisa po 115 ooo eura pa sto ne 😬
Samo mi sudite pošteno !

MAN truck bus

#57
Ima Citelis Hybrid na prodaji još uvijek / onaj koji je bio na probi / cjena 110 000€. 😃
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Lion's Driver

Očito su odlučili svoj vozni park bazirati na Mercedesu, jer kakav god natječaj naprave usmjeravaju ga na Mercedese što se i vidi. E sad, šta se samog Prometa i njihovog održavanja tiče i jesu koliko toliko bolji od MANova, stalno se rotiraju a manje kvare. Šta se Iveka tiče, još uvijek su svi uredni jer uglavnom voze okolo po selima i malo se voze u odnosu na ostale a da ih se tare kao Citare, Conecte ili kao Citye i SG313 1000℅ bi bila druga priča.

man323

MAN (neovisno koji gradski - visoko/niskopodni) je tvrd, ali ima opet odlične vozne osobine i samim time mislim da je isključivanje njega kao marke iz voznog parka čista glupost. City je proizveden sigurno već preko 20.000 puta i vjerujem da je dobar proizvod. Citaro se gura zbog marke (imidž) i dizajna. Odlično se vozi kao i City, samo što je on malo udobniji.
Prilikom velike nabavke bi trebali pisati specifikacije autobusa usmjerenih prema Lion's Cityu i Citaru, isključiti malu mogućnost da se Solaris pojavi i uspije kao 4. marka u voznom parku.
Svaki polovni autobus je tzv. "mačak u vreći" jer se ne zna što se uzima. Može se dogoditi da se kupi vozilo, koje je odlično i besprijekorno održavano i servisirano, a može se pak naletiti na loše održavano vozilo.