Disponiranje autobusa (2)

Autor neopran, Kolovoz 13, 2013, 20:00:36

Urbino LE

E to je onda već problem... Mislio sam da će ostati 38 solo, 37 zglob, a eto oni iz nekog razloga obrnuli to. Kako će doskočiti tomu baš me zanima.

koordinator

Ja i dalje stojim pri tome da je jednostavno trebalo ubacit još jedan polazak 37me, tako da vozi 00/15/30/45 i problem riješen. Koja 38ma? Tri polaska u satu? Busevi dolaze poluprazni, pa čak i solaši.

Urbino LE

To moraš biti čarobnjak da ubaciš još jedan polazak kada buseva nema. Evo sada na svako 20 minuti je 7 buseva na 37, sa svako 15 bi ih trebalo biti 9, jednostavno nemoguće.

NP-549

Ubacit će oni još 5 buseva, pa nek vozi svakih 10 minuta,  ako će Trogir platit te kilometre

netko

Na 38 voze 4 Classica(255,258,259,260).Kako god bilo više ni jednog nema na 37.Na 37 je ako sam dobro popratio shema 4(solo)+2(zglob).Barem je tako bilo do 02.09.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

COVIK

Citat: NP-549  u Rujan 03, 2013, 06:30:11
Ubacit će oni još 5 buseva, pa nek vozi svakih 10 minuta,  ako će Trogir platit te kilometre

Bilo bi najbolje da im Trogir kupi još par buseva,da ih održava i puni gorivom a da promet samo da svoje vozače koje bi po mogućnosti opet plaća Trogir.  >hammer< >hammer< >hammer<
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

qwertz

na 37 je 5 solo bilo i sada je isto i 2 zgloba,zglob je zbog zadnja dva polaska jer se nije uspilo sve pokupit sa solo

Urbino LE

Citat: COVIK  u Rujan 03, 2013, 11:11:56
Bilo bi najbolje da im Trogir kupi još par buseva,da ih održava i puni gorivom a da promet samo da svoje vozače koje bi po mogućnosti opet plaća Trogir.  >hammer< >hammer< >hammer<

Pa bilo bi dobro... Ja ne znam da je Trogir išta da pri iti jednoj nabavi, a suvlasnik je Prometa dok su Kaštela kupila Classice i sada ulijevaju pare za liniju 38. Ne može sve završavat na grbači Grada Splita.

Degeneral

Jučer oko 16 je 151 vozio liniju 31 za Vranjic  ???

koordinator

Citat: Urbino LE  u Rujan 02, 2013, 23:15:05
To moraš biti čarobnjak da ubaciš još jedan polazak kada buseva nema. Evo sada na svako 20 minuti je 7 buseva na 37, sa svako 15 bi ih trebalo biti 9, jednostavno nemoguće.
Ideja je da se istovremeno linija 38 ne održava cjelodnevno, nego samo školska pojačanja kao i prije.

Urbino LE

Neće ići, Kaštela imaju kesu, kada Trogir bude ima kesu onda će oni moć diktirat.

qwertz

licenca za 38 je dobivena do 2017 pa mislim da bi trebala vozit

Urbino LE

Do 2017.? Je li to znači da 2017. stupa puna liberalizacija tržišta?

NP-549

Postoji već i sada, osim u slučaju ako je općina suvlasnik prijevoznika, onda može dogovorit vozni red bez natječaja.

Do 2017. važi zato jer je koncesija na županijsku liniju na "toliko i toliko" godina.  Vjerovatno je na 5, a obnovljena je lani

neopran

izgleda da je ponestalo prigradskih buseva, danas 176 za ogorje, a 218 za drniš

294 ovaj tjedan za drniš i sutinu (zadnjih tjedana su išli 253 i 254)