Mapa vozila (Split Tracker)

Autor DWProski, Kolovoz 12, 2022, 18:34:57

DWProski

Fazon je da je poziv takav da dobijem samo odgovor za lokaciju jednog busa - u app je to moguće raditi kadgod, a Prometko mora provjeriti sve aktivne polaske i dobiti lokacije buseva tako. U prosjeku mu treba 90-120s da ažurira sve.

Prometheus

Prometko kasni nekih 30-40 sekundi, tako sam prije par dana vidia.
U Prometovoj app sam navika da grafički prikaz busa i nije full točan (10-15 sec razlike), dok je oznaka dolaska na stanice i točna.

podgora

Baš me zanima kako će izgledat u aplikaciji kad rješi google praćenje jer se Google čeka bilo bi baza kad bi stavili koliko ima judi u busu i kojn brzinon ide bus

Poslano sa mog 2107113SG koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

COVIK

I krvnu grupu svakog putnika  yahoo
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Prometheus

Citat: podgora  u Rujan 28, 2022, 19:40:01Baš me zanima kako će izgledat u aplikaciji kad rješi google praćenje jer se Google čeka bilo bi baza kad bi stavili koliko ima judi u busu i kojn brzinon ide bus

Poslano sa mog 2107113SG koristeći Tapatalk



Mislim da to ide nekakvim automatizmom, ka i ono kad Google šalje podatke o zakrčenosti prometa.

Naravno, bilo tko može editirat određenu liniju i stavit da je više-manje popunjen bus.

Prometheus

Jel Prometko propa ili? Od jučer ne radi uopće.

DWProski

Prije nego što je sad opet crkla mapa, Promet je prestao posluživati podatak o garažnom broju vozila, te također nije bilo moguće isti korelirati sa starim podacima, jer su svim vozilima dali nove identifikatore.

Tako da, što se mene tiče dok ne dođe promjene ne očekujte da će se vraćati mapa (dušmanima na sreću).

podgora

I evo promjene promet je konacno izbacio pracenje buseva https://fleet.promet-split.hr/
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

DWProski

Mapa je ponovo proradila. Podaci i izgled su malo drugačiji, ali se sada lokacije ažuriraju svakih 10s. Smjer vozila je izračunan na osnovu prethodnih koordinata i više predstavlja grubu pretpostavku nego nešto definitivno.

podgora

Citat: DWProski  u Ožujak 29, 2023, 23:39:23Mapa je ponovo proradila. Podaci i izgled su malo drugačiji, ali se sada lokacije ažuriraju svakih 10s. Smjer vozila je izračunan na osnovu prethodnih koordinata i više predstavlja grubu pretpostavku nego nešto definitivno.
U tebe bar imaju garazni brojevi oni to nisu stavili samo broj linije

Poslano sa mog 2107113SG koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

podgora

Citat: DWProski  u Ožujak 29, 2023, 23:39:23Mapa je ponovo proradila. Podaci i izgled su malo drugačiji, ali se sada lokacije ažuriraju svakih 10s. Smjer vozila je izračunan na osnovu prethodnih koordinata i više predstavlja grubu pretpostavku nego nešto definitivno.
Njihova ne radi tvoja radi

Poslano sa mog 2107113SG koristeći Tapatalk
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Intouro

Zašto se ne mogu vidit busevi na Šolti?

Lion's Driver

Kod mene radi sve. Piše broj linije i gbr. Kad kliknem na bus tamo su svi podaci pa čak i slika.

PROMET SPLIT FAN

Kod mene trenutno pokazuje da nijedan bis nije na liniji

Intouro