Novi Postovi

ZET, Zagreb / Odg: IVECO Crossway LE
Zadnji post by vrba - Danas u 14:06:51
823 na Črnomercu s natpisom probna vožnja. Možda je bio na dvokratnoj 129.
ZET, Zagreb / Odg: Slike autobusa u 2022.
Zadnji post by Volim autobuse - Danas u 13:31:11
415.548
Autotrolej, Rijeka / Odg: Autobusi koji više nisu a...
Zadnji post by thomcro - Danas u 12:54:56
... bižnonić na exPiazza Regina Elene/exTogliattijev trag/današnji Jadranski trg

malo mlađa kartulina, razaznajete buseve na Beogradskom (netrebam kropati i povećavati?)
Autotrolej, Rijeka / Odg: Povijesni podaci - pretho...
Zadnji post by thomcro - Danas u 12:37:42
... još jedna kartulina iz današnje Milutina Barača/ex-Industrijske/ex-... kod ex-Hotela Imigranti/ex-Metalografičkog kombinata/danas RiTex u smjeru Piope

i jedna mrvicu sjevernije  (još nije bilo željezničkog mosta)
Autotrolej, Rijeka / Odg: Display
Zadnji post by thomcro - Danas u 12:31:37
Citat: pehar_11  u Danas u 12:03:29... Jedini problem sa brojevima ima prigrad ...
... ja sam to čera zapolne slučajno zamjetio (a ni nebi da se o tom ne piše na 4umu)

Citat: Čelični  u Danas u 12:16:48... za razliku od Zagrepčana ...
... Rijeka i Zagreb su dva sasvim drugačija svijeta koja su neusporediva i koje se niučemu može staviti u neku korelaciju

Citat: Matija87  u Danas u 12:24:33... primjerice Škurinje-rotor, Škurinje-crkva itd...
... dobra ideja  thumbs
Zadnji post by Matija87 - Danas u 12:24:33
gradske stanice možda nebi bilo loše nazvati tako da se prvo imenuje kvart plus naziv nekog obližnjeg objekta, primjerice Škurinje-rotor, Škurinje-crkva itd..
Autotrolej, Rijeka / Odg: Promet
Zadnji post by Matija87 - Danas u 12:20:01
Čuj ako bude minibus na 4-ki , onda mislim da Mihačeva Draga će biti najvjerojatnija opcija jer drugog pravca nema. Sumnjam da će biti nekih preregulacija na križanju ul. Žrt.Fašizma i Laginjine da bi se moglo skrenuti iz pravca zapadu na Laginjinu ulicu.
Zadnji post by Čelični - Danas u 12:16:48
Citat: NP-549  u Danas u 11:11:22Vjerovatno neki bug ima display pa neće da povuče nove podatke. To Grad inzistira na imenima po ulicama mada meni to uopće ne ide u uho.  U Rijeci se općenito jako malo ljudi koristi ulicama, uvijek su neki svima poznati toponimi. Možda Vukovarska, Osječka, Račkoga, Čandekova, Ratka Petrovića i još poneka, ali nitko ne koristi Zametsku ulicu, Vidovićevu, Liburnijsku, Ivana Zavidića, Mate Lovraka ..... 
Slažem se i  sa @NP i @thomcro bilo bi bolje da se koriste toponimi, jer mi u Rijeci općenito manje poznajemo ulice u svome gradu (pogotovo one sporedne), za razliku od Zagrepčana čije su najave stajališta većinom po ulicama. Ali ako  Grad inzistira na ulicama teško će doći do promjene.
Zadnji post by pehar_11 - Danas u 12:03:29
Brojevi u nazivima općenito zvuče i izgledaju loše, nadam se da će se to uskoro izbaciti. Jedini problem sa brojevima ima prigrad, dok je grad sasvim u redu. Imao sam ja ideje kako koju stanicu u prigradu nazvati, tj. napraviti neke korekcije, no odustao sam od toga odavno.

Mene muči druga stvar - zašto do dan danas od nabavke LE CNG-a unutarnji displeji uopće ne rade? Apsolutno nikada niti jedan nije bio u funkciji. Jesu li uopče spojeni ili je to samo "za ukras"?
ZET, Zagreb / Odg: Neuobičajeni tipovi autob...
Zadnji post by lovac27 - Danas u 11:58:27
411 na 304,418 na 321, 410 na 330