Pogon Velika Gorica

Autor MAN19464, Veljača 26, 2014, 19:16:31

421

Citat: Tomek  u Studeni 04, 2022, 10:18:19Generalno, slati ovih 5 Urbanwaya u VG je po meni totalni promašaj.
Zašto, ako će biti SAMO na 330  thumbs
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Možda APVG preuzme 290 pa završe tamo ;D
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Tomek

Par stvari oko toga
1. za VG bi bio idealan jedan tip autobusa, Crossway LE je tu super odabir (jer se servisira kod zastupnika, pa se štedi i na servisnom osoblju u VG) i taj autobus koji je konfiguriran u ZET-u u gradskoj varijanti je idealan i za 330 (ako je problem broj vrata, a nije, godinama su vozili dvovrati SL202)
2. Urbanwayi se svako malo kvare i rijetko kad otkad su došli je svih 5 bilo odjednom u prometu, većinom su to bili duži posjeti zastupniku
3. Unifikacija voznog parka po garažama - u Dubravi ima 15 Urbanwaya CNG (nije isto, al je slično), tako da još ovih 5 jedino ima logike tamo ostati.
4. Ako već treba za 330 trovrati ful niskopodni bus, onda bez problema mogu za ta 4 vr ostati ovih 7 Lion's Cityja 2009., valjda će jednom i doći dijelovi da ih se popravi, a manje će se i kvariti ako će samo voziti 330.

MAN19464

Nema Iveca u gorici, sva obećanja istekla.

ChRiStIaN

Nemoj tak lako odustat. Čekaj da novi krenu u promet u Zagrebu pa da vidimo dal bude kaj od toga.
@ Autobusi Hrvatska @

MAN19464

Bilo je rečeno 5 komada jučer sigurno, ali ništa.

MAN truck bus

Obećanje ludom radovanje. Mene više zanima kako funkcionira kontrola karata na seoskim linijama.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN19464

Odlicno, tko nema kartu dignu ga da ide kupiti kod vozaca, a ko ima ide cvikat. Kazne se ne pišu.

Putnik79

Nista, novo.Drugi tjedan sve po starom i stvarno ne razumijem cemu sve to ako nema kazni.Cemu sluzi ta kontrola, samo su vozaci opet nadrapali.

MAN truck bus

Poanta je vjerojatno da kod potpisivanja daljnjeg ugovora pokažu kako u ovom tjednu ima puno prodanih karata za razliku od inače, a ne bi se čudio da će to bit uvjet za daljnju suradnju na lokalnim linijama Velike Gorice.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Putnik79

To vise ni dragi Bog nezna sta ce biti i kako ce se to raspetljati.

sofer29

Citat: MAN19464  u Studeni 08, 2022, 14:15:28Odlicno, tko nema kartu dignu ga da ide kupiti kod vozaca, a ko ima ide cvikat. Kazne se ne pišu.

Na 268 su pisali kazne oni kontrolori kojima se dade navlacit s pitnicima i onima koji su htjeli dat osobnu

ChRiStIaN

Meni to liči na rasprodaju kn karata prije nego € karte dođu  :)
@ Autobusi Hrvatska @

lovac27

Trebalo bi u popisu voznog parka u APVG staviti da su 83,84, 85,308,431,434,435,671,672 i 675 u APVG

atr-zgb

GB 406,407,408,409,410 u APVG yahoo