Mihaljević bus, Brnaze [ST]

Autor autobusi.org, Travanj 12, 2008, 15:58:20

autobusi.org

Mihaljević bus, obrt vl.Stanislav Mihaljević
Brnaze bb, Brnaze
tel.: 021/701-119



maky

Malo 315 HD iz ptičje perspektive:



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

Setra S214HD


Prinova -- S315GTHD

mate

Mihaljevic vozi linijiu Split - Munchen, polazak je nedjeljom u 10 sati iz Splita, a povratak cetvrtkom u 18 sati iz Munchena, evo dokaza
Slikano na ZOB Munchen, autor slike Goran sk s foruma autobusi.net

Mihaljevic

steyr1985

Citat: mate  u Svibanj 13, 2010, 11:02:57
Mihaljevic vozi linijiu Split - Munchen, polazak je nedjeljom u 10 sati iz Splita, a povratak cetvrtkom u 18 sati iz Munchena, evo dokaza
Slikano na ZOB Munchen, autor slike Goran sk s foruma autobusi.net

Mihaljevic
Prije dvije godine slučajno sam se upoznao sa njihovim vozačem koji je vozio Setru 215 i tada mi je on rekao da sa Setrom 315 voze liniju za Touring. E sada da li  je to nanovo neka koperacija sa Touringom neznam. 

Tomek

Inače ovaj Cityliner što je nekad bio kod Mihaljevića je sad u Čazmatransu Podravina Prigorje.

Tlimfocit

Imali su i jednog Translinera, ali im se on samozapalia tamo kod Makarske u Dubcima. A s tim busom sam išao na svoju ekskurziju......:)

martin

#7
disi bija s njim na eskurziji ako imas sliku busa volio bi vidit kakvije bija i kakvi su mu vozaci bili   bus123
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

Tlimfocit

Citat: martin  u Lipanj 02, 2010, 21:45:53
disi bija s njim na eskurziji ako imas sliku busa volio bi vidit kakvije bija i kakvi su mu vozaci bili   bus123

S njim sam bia na:
-obljetnici pada Vukovara
-susretu mladih Hrvatske u Puli
-ekskurziji Beč-Prag

Sliku nažalost nemam što i mene iznenađuje jer sam bio uvjeren da je imam. Pokušat ću još malo potražit po kompjuteru. Vozaći su bili super, tj. svaki put je išao Ivan Mihaljević (jedan od vlasnika), a drugi vozać je bio svaki put drukčiji. Baš mi je bilo žao kad sam vidio da je izgorio.

tomo


Tlimfocit

Ovoga nismo imali do sada u voznom parku.
ST 256 SU

martin

Jel ovaj iveco neka prinova?Dali postoji slika od tog transilinera staje izgorija?   8-8
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

mate

S315 GT-HD danas u Vukovaru


flo444

Zna li netko je li ova setra 315 GT HD ex Domi turist iz Zagreba?

5AR

Citat: flo444  u Listopad 16, 2010, 23:15:55
Zna li netko je li ova setra 315 GT HD ex Domi turist iz Zagreba?
Je, a još prije Molnar.