Duće tours, Duće [ST]

Autor Alex, Travanj 12, 2008, 16:10:56

Alex

Duće Tours d.o.o.
Duće, Poljička cesta 19
tel. 021/734-729



Neoplan N 116


netko

Nadopuna voznog parka,a ja mislim da je i to konačni broj autobusa,dakle ima dva autobusa.Radi se o dosta očuvanom Sanosu.Sanos onakav kao kod Malkus prometa.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Alex


bmax

Ima dva sanosa sa kojim vozi učenike i dva neoplana, bijeli je 2001 godina, plavi 1992 godina ali rađen generalno u Domzalama 2002 godine,autobusi su odlicno odrzavani i to svi, covjek je vrhunski i kao covjek i kao prijevoznik. Veliki smo prijatelji.

miky

Plavoga Neoplana je kupio od NIK-a iz Baške Vode. Čovjek je picajzla za autobus, ja bih uvijek kod njega kupio autobus.

bmax

tu se slazemo miky, nik sad ima tourisma kojeg je kupio novog i zimi ga od 11 mjeseca pa do početka 4 garazira, vozi iskljucivo turizam, ne zeli vozit domace goste jer kako kaze jedu u autu ;D

erobuss

#6
Njihov plavi Cityliner  bio je jučer u Austriji


bmax

da išao je za blaiburg, i skoro za ne povjerovat već jutros je bio u Dubrovniku i vozio brod.

zlikowszky

A već ovdje šoferu nije baš bogzna kak... ;D ;D
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

bmax

za austriju su išla dvojica, a za dubrovnik je produzio treci  koji inace i duzi bus

zlikowszky

Zaboravih napomenuti kako mi je na ovom plavom Citylineru odmah upalo u oko kako vozač IMA svoja vrata....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

erobuss

Citat: zlikowszky  u Svibanj 20, 2008, 22:46:20
Zaboravih napomenuti kako mi je na ovom plavom Citylineru odmah upalo u oko kako vozač IMA svoja vrata....

I prednja desna vrata se otvaraju prema naprijed, što mi je totalno bez veze!

Neo

Erobuss u svih citylinera proozvedenih do 1992 vrata su se orvarala prema naprijed, smijesno je bilo gledati kako putnici kad ulaze u bus udaraju glavom u retrovisor i vrata jer vecina nije navikla da imaju vrata ispred busa... :D :D, Ja dok sam vozio tu stariju tipu Neoplana sam znao sjediti i brojati koliko ih udari u vrata... ;D ;D
je zakon

Srđan

Dva njihova sanosa S 415...još kao teenegeri










erobuss