Duće tours, Duće [ST]

Autor Alex, Travanj 12, 2008, 16:10:56

stipe15

Ljudi malo ja off ali me živo zanima...Na prvoj slici imamo 2 različite maske jedna do druge...U čemu je razlika ako smo 'učili da postoji ona stara iz 80' i ova iz 90' a ona treća??

erobuss

Citat: stipe15  u Studeni 27, 2008, 18:51:29
Ljudi malo ja off ali me živo zanima...Na prvoj slici imamo 2 različite maske jedna do druge...U čemu je razlika ako smo 'učili da postoji ona stara iz 80' i ova iz 90' a ona treća??

Gdje vidiš dvije različite maske?

zlikowszky

stipe15, kolko se god trudio naći razlike u dvije maske koje navodiš, ne vidim ih. Jadino kaj na Dućeovom Neoplan logo jest crni a na onom iza nije. Na kaj si mislil?
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

maky

Citat: stipe15  u Studeni 27, 2008, 18:51:29
Ljudi malo ja off ali me živo zanima...Na prvoj slici imamo 2 različite maske jedna do druge...U čemu je razlika ako smo 'učili da postoji ona stara iz 80' i ova iz 90' a ona treća??
Sve je to ista maska, ali na onom plavom fali ona crna lajsna pa ti zato izgleda drugačije, to nije tako tvornički.  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Duće Tours svaki dan sa 2 svoja Sanosa S415 (koji su uredniji od apoteke) obavlja školski prijevoz na tom području...
Još jedan dokaz da starost autobusa nema nikakve veze sa sigurnošću vožnje...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

King of the world

Još jedan prijevoznik iz mojih krajeva,koji kvalitetom svojih "starih" sanosa može konkurirati novim neoplanima. Odličan čovik.

King of the world

I zaboravih da je jedan od najtočnijih i vrlo pouzdan.

Tomek

U ponedeljak stigao u Zagreb


IKAS

I kod Duće toursa prinova - cityliner star par godina.

miky

Citat: IKAS  u Travanj 29, 2009, 22:35:16
I kod Duće toursa prinova - cityliner star par godina.

Par godina? 2000.g. to je majstore 9 godina...

IKAS

Citat: miky  u Travanj 30, 2009, 11:35:41
Citat: IKAS  u Travanj 29, 2009, 22:35:16
I kod Duće toursa prinova - cityliner star par godina.

Par godina? 2000.g. to je majstore 9 godina...
U Hrvatskoj je to dobra starost autobusa,obzirom na posao koji Duće radi. Tek da znaš.

maky

Cityliner je Cityliner, bio on star 9 ili 20 godina, vrhunski proizvod uvijek ostaje vrhunski proizvod uz odgovarajuće održavanje, a ako će ga pazit ko i Sanose...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

trucker


doBUS