TMT, Ljubuški

Autor manoplan, Svibanj 02, 2008, 21:36:17

manoplan

T.M.T. d.o.o.
Ljubuški, Humac bb
tel. +387 63 321733






elvis

...

CroHerc


kuba

Prinova, niskopodni Travego slikan u Udbini:


T.M.T. tours

evo i od mene koja slika,posto je neoplan raden nanovo a nema ni jedna nova slika



evo jedna i od vw lt-a

jedan gradski

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

erobuss

Taj Neoplan je jedno vrijeme bio parkiran u G.V. Ograđeniku (Čitluk) ili se varam???

T.M.T. tours

Bio je jednom par dana kod Ive sto klime radi kad je klimu nanovo stavljao samo tada jos nije bio ofarban.inace nam on servisira klime na svemu pa je neoplan bio par puta kod njega



T.M.T. tours

stigao i 410 sa farbanja pa da stavim koju sliku,nisu slike bas nesto posto su mob slikane.



elvis

MB 410 izgleda bas lijepo,ako imate koju sliku prije farbanja postavite nam,i zanima me koliko ce imati sjedista kad se sve zavrsi?

Jos nesto,koliko ukupno vozila imate u voznom parku,ako nije frka napravite popis pa da imamo i tu informaciju :)

T.M.T. tours

a nemam ni jednu sliku prije farbanja a u biti je bio isti kao sada samo su pragovi cijelom duzinom i zadnji lim gdje su stoplampe poceli hrdati i to je sve u kompletu i zamjenjeno.i sicevi su bili sive boje prije,a imat ce ukupno 20 sjedista.
sto se tice voznog parka uz ovo sto ima gore na slikama imamo jos jednoga kombija forda transita sa 15 sjedista uslikat cu kad bude tu i setru 215 koja je jucer ostavljena da se farba pa kad bude gotova poslikam onda i nju.

elvis

Tu Setru sam nedavno nasao u oglasima za prodaju,hoce li i nakon farbanja biti na prodaju ili ce ipak ostati kod vas?

T.M.T. tours

A Setra je stavljena da se prodaje pa ako ode ode,ona jos odraduje dosta posla tako da cemo vidjeti a i bit cemo kratki s vremenom za naci novi autobus  ako bi je i prodali iza polovice 8 mj jer nastava pocinje u 9 mj a nebi bas rado s neoplanom dake vozili dok nademo zamjenu za setru iako ovih dana vjerovatno idemo u njemacku malo pogledati ima li ista zanimljivo.