Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

rzri05

Conecto 663 je bio na dobrom putu  :)

Usput, zašto su te garažne brojeve nalijepili s različitim razmakom između brojeva? Da ne govorim kako gotovo svaka reklama ima različite fontove brojeva  >hammer<

pehar_11

#961
Citat: thomcro  u Studeni 29, 2022, 10:29:23Prestrašno šta rade od autobusa  glavauzid . To bi netko po noći trebao sve poskidati
Ova od dm-a je još i dobra kakvih ima. A da ne govorim o reklamama sa Urbanwaya koje treba hitno maknut, izgledaju prestrašno. Odljepljene, karbonizirane, pokidane, požmarene... Ružnije ne može.
vrijeme je novac?!?

thomcro

#962
Citat: pehar_11  u Studeni 29, 2022, 12:37:25Ova od dm-a je još i dobra kakvih ima. ...
... ja sam prvenstveno mislio na sve reklame a prvenstveno na folije koje su poljepljene po staklima. Kako nosim naoćale, a u pravilu 'visim' na srednjim vratima, pogled van u obljepljenom busu mi izaziva vrtoglavicu kroz one sitne rupice a posljedično tome vrtoglavica mi izazove mučninu i onda moram na prvoj stanici van ...
i

I to je jedan od razloga što nastojim izbjegavati vožnje busevima (imam ja još dosta svojih fobija vezanih za buseve od Troleja sa kojima se nosim svakako) dok mogu (uđem u bus jedino kad više nemam ama baš nikakvog drugog izbora).
Pozdrav by thomcro


pehar_11

Ja se svakako nadam da ću jednoga dana samo čuti "Autotrolej ukida reklame na autobusima", ali mislim da ništa od toga.
vrijeme je novac?!?

Čelični

#964
U Zagrebu je gradonačelnik Tomašević obećao uskoro uklanjanje reklama sa svih i tramvaja i autobusa ZET-a, dok gradonačelnik Rijeke, Filipović nikad nije spomenuo uklanjanje reklama s autobusa Autotroleja. Nažalost.

thomcro

Citat: pehar_11  u Studeni 29, 2022, 21:09:08Ja se svakako nadam da ću jednoga dana samo čuti "Autotrolej ukida reklame na autobusima" ...
... pilit granu na kojoj sjede? Nisu ludi, to je izvor love bez da prstom mrdneš
Pozdrav by thomcro


pehar_11

A znam... Zato i kažem da niš od toga. A toliko bi sve ljepše bilo.
vrijeme je novac?!?

Čelični

#967
Citat: thomcro  u Studeni 29, 2022, 22:22:58... pilit granu na kojoj sjede? Nisu ludi, to je izvor love bez da prstom mrdneš
Ovi u Rijeci su valjda "pametniji" od onih u Zagrebu koji imaju brdo love pa mogu "pilit granu na kojoj sjede".

tramvajac 92

 ;D  ;D  ;D  ;D Tomašević bi raskinuo ugovor, ali onda mora platit veliku lovu jer je ugovor sklopljen na određeno vrijeme. E ne može samo tako.

Realno, nikome se ne sviđaju reklame preko stakla, ali jednog dana kad na red dođu 12C i 18C, neće biti opcije nego lijepiti po staklima. Pogledajte odnos "lima" i stakla. Novi Crossway LE ista stvar. Na Otokare tako i tako neće ništa lijepiti, bolje se isplati polijepiti na solo.

Vanjac

Prestaje li zabrana lijepljenja reklama na autobuse kupljene novcima iz EU fondova ako da, nakon koliko vremena?

NP-549

5 godina.

Ja jesam protivnik reklama, pogotovo kad čujem koliko smiješno malo love se uprihodi od toga, ali ako već moraju bit allover nek barem budu ko Točilica - napred se vidi van, prikolica poljepljena.  I efektnija je i odmah ju primjetiš, i manje smeta putnicima. Ja stvarno ne znam kako se slabovidne osobe snalaze u onom ormaru

thomcro

#971
Citat: NP-549  u Studeni 30, 2022, 11:12:45.... Ja stvarno ne znam kako se slabovidne osobe snalaze u onom ormaru
... nikako, bauljaju probijajući se do srednjih vrata gdje vide danje svjetlo .

Da me se ne shvati krivo, nemam ja niš protiv reklama na busevima ali da su u donjem djelu ispod prozora ali brate po staklima, šta kaže štovani NP, ko da si u ormaru. Zna mi se desiti da jednostavno nemogu birati (ili sam u stisci sa vremenom ili moram baš proć busom /ako idem doma sa kakvog ekšna mrtav umoran i svega mi je pun kufer/ ili predugo čekam) i onda sve fobije zatomim i uđem u bus ali nastojim ostati u prednjem djelu i gledat van kroz šoferšajbu. Na stanici prije nego što ću izaći nastojim se zaljepiti za srednja vrata tako da što brže mogu izletiti van i nadisati se zraka. U plinske buseve ulazim u krajnjoj krajnjoj nuždi i nastojim se držat prednjeg djela (mada me puno ljudi uvjeravalo da nemože to samo tako al strah je vrag)
Pozdrav by thomcro


Čelični

#972
Smatram da su reklame samo u donjem djelu ispod prozora većina ljudi, prvenstveno tu mislim na putnike, ne bi imala ništa protiv tih reklama.

Volim autobuse

706 sa Euro naš novac

pehar_11

#974
Iznuta se niš van ne vidi. Katastrofa.
vrijeme je novac?!?