Slike iz Zagreba 2014.

Autor plavi ZET-ov bus volim, Siječanj 04, 2014, 20:22:09

citaro

#150
Dubravica

#33


#311


#756, Vrapčanska

citaro

#154, Vrapčanska


#751, Gornje Vrapče


#752, Gornje Vrapče. Dakle ovaj vozač je ovako stajao u okretištu sa zatvorenim vratima i kad je došlo vrijeme polaska samo odjurio pričajući na mobitel i izignorirao mene na početnom stajalištu. Ima li smisla slati mail ZET-u?

marin

Većina vozača stoje na okretištu, ono stajalište koriste jako jako rijetko. Tak i tak jako malo ljudi gore ide.

Domagoj GV

Istina da malo vozaca stoji na samom stajalistu, ali to nije razlog da nekog gore ostavi pa makar to bio i jedini putnik taj dan jer ono stajaliste je legalno i moze ga bilo tko koristiti iako sam cuo neke vozace da pricaju kako je to samo za vojsku stanica, a to je laz. A konkretno taj vozac je meni istu stvar napravio i treba ga prijaviti!

Ivan

Prijavi ga. Nije stajalište samo za vojsku, to je izmišljotina, i civili koriste streljanu, moj brat je nekoliko godina trenirao streljaštvo i vozio se se najnormalnije busom do okretišta linije.

citaro

Citat: marin  u Rujan 21, 2014, 15:11:53
Većina vozača stoje na okretištu, ono stajalište koriste jako jako rijetko. Tak i tak jako malo ljudi gore ide.

Pa ok, neka stoji u okretištu i čeka vrijeme, meni svejedno. Ali ako vidi da netko stoji na stanici i čeka, trebao bi stati i otvoriti vrata, a ne po gasu. Srećom pa 125ica ima relativno gust takt od 15 min, pa nisam morao dugo čekati drugi bus, ali svejedno, plaćam kartu i onda očekujem da ako stojim na stanici da će bus stati i pokupiti me.

tramvajac 92

Malo jučerašnje ekipe sa Savskog mosta:
29, 69, 307

695

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Dreamwalker

"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

822DoDo

Bio jedan krug na 271/272 pa na 279 pa opet na 271/272...gbr.208 stoji u Dubcu s natpisom autobus u kvaru

Das Beste oder nichts. MB

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !