Konstruktor

Autor autobusi.org, Srpanj 06, 2008, 12:22:00

autobusi.org

Konstruktor Inžinjering d.d.
Split, Svačićeva 4/1
tel. 021/409-200
www.konstruktor-split.hr



Mercedes Benz O303 od Konstruktora,malo izdušen...a ispod bijele boje se vidi da je imao plave crte,što bi moglo značiti Promet Makarska a prije Jadrantrans?Inače ovakav jedan,iste boje ima i u Čazmatransa...:



netko

Citat: brzi  u Srpanj 06, 2008, 12:22:00
http://img355.imageshack.us/img355/6047/p7060394mr5.jpg
Jesi siguran da je MB.Na našim prostorima bilo je dosta ovakvih autobusa(o 303),ali ih je proizvodio SANOS tako da.....
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

brzi

Citat: netko  u Srpanj 06, 2008, 12:27:46
Citat: brzi  u Srpanj 06, 2008, 12:22:00
http://img355.imageshack.us/img355/6047/p7060394mr5.jpg
Jesi siguran da je MB.Na našim prostorima bilo je dosta ovakvih autobusa(o 303),ali ih je proizvodio SANOS tako da.....


prvi primjerci MB O303...

zlikowszky

Ovo je 101% Merđo. Pogledaj zadnje prozore i vrata koja se otvaraju na dvije strane...Sanos to nije tako radio...Šteta što nema snimke guzice, to bi otklonilo svaku sumnju...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

brzi

Citat: zlikowszky  u Srpanj 06, 2008, 18:54:58
Ovo je 101% Merđo. Pogledaj zadnje prozore i vrata koja se otvaraju na dvije strane...Sanos to nije tako radio...Šteta što nema snimke guzice, to bi otklonilo svaku sumnju...

jesi siguran da nema?koliko se znamo još me nisi upoznao,a   ;D,kad ovakav primjerak stoji i mogu ga slikat onda poslikam najmanje 7-8 slika  ;) ,kao i danas,evo od pozadi:


shef

Nema dvojbe da je original o303.

Inače, ne mogu ne primjetiti jednu činjenicu. Pitam se tko ovakve užasne kante uopće pušta na cestu i još pri tome vozi četrdesetak ljudi - vidim da ima i prilično svježu tablicu - a mene na tehničkom teroriziraju jer na tri godine starom autu desni far nije pravilno podešen...ma stvarno...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

brzi

Citat: shef  u Srpanj 06, 2008, 20:04:42
Nema dvojbe da je original o303.

Inače, ne mogu ne primjetiti jednu činjenicu. Pitam se tko ovakve užasne kante uopće pušta na cestu i još pri tome vozi četrdesetak ljudi - vidim da ima i prilično svježu tablicu - a mene na tehničkom teroriziraju jer na tri godine starom autu desni far nije pravilno podešen...ma stvarno...

e da sad kad si spomenuo tehnički pregled...on upravo stoji ispred tehničke stanice za pregled voztila...tako da ako je imao tehnički sigurno nije prošao...ili druga mogućnost čeka na servis kod mehaničara nasuprot...uglavnom koliko sam vidio ima problema s pogonskom,stražnjom osovinom,a i izdušio je na jednu stranu,skroz...sad nadamo se da će najprije na detaljan servis kod mehaničara i onda nasuprot na tehnički pregled...

5AR


LuckyLooser

Kad smo već kod konstruktorovih kanti:











Slikano sredinom svibnja ove godine u Bakru na mjestu bivše koksare. Još uvijek vozi radnike koji spavaju u Bakru na neko gradilište.

brzi

Odavno nisam vidio njihovog sivo-plavog TAM-a 260 A 116 P, zna li tko jel još živ?

Tomek

Dubrava ex Liburnija stoji u Zagrebu bez tablica

zlikowszky

A kak su samo estetski lijepo, dojmljivo i nadasve svrsishodno riješili prednje farove ;D ;D
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Berlingo

A vidim li ja tu i maglenke?

Paško

#13
Čiji je bio ovaj Sanos S115? Registracije su splitske, ali s Prometom nema veze. Ne znam ni gdje je slikano iako mi lokacija djeluje poznato. Pretpostavljam da je riječ o nekoj građevinskoj firmi.

edit: Većina ljudi na fejsu kaže kako je ovo bio Konstruktorov Sanos.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Skillsbus

What is the registration of the Sanos please ?