Auto Budimir, Rijeka [RI]

Autor actros, Svibanj 29, 2015, 15:21:27

actros

Auto Budimir d.o.o.
Antuna Branka Šimića 3,
51000 Rijeka
autobudimir@net.hr


Renault Iliade RI-663-VL


shef

#1
Bravo, neki dan ga vidio u Opatiji, novi prijevoznik iz Rijeke (točnije Srdoča), bus je ex Herc Tours DA-559-DH, ex Lišane transturist ZD-139-GS
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

peron24

#2
Renault u Šibeniku

zlikowszky

Jedino bi valjalo malo poraditi na logotipu. Baš izleda kao ona muška stvar, ali to ja valjda do zakupca...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

5AR


shef

Iliade. Ujedinjeni profesionalni vozači ?

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Sad je King of the road...nekako mi to pristaje samo kamionima, busevima nikako...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Baš bezveze.   Ne vidim koja je poanta ni na kamionima,  a kamoli na autobusima. Teška ciganija

Boki651

Slažem se, nema potrebe ni na jednima ni na drugima.

Shole

Ne kužim koja je uopće smisao toga.  Alergičan sam na to kad me netko u autobusu prozove imenom,  a ovi si još prikelje na staklo da svi znaju kako se zove.  Šta oni pate od pomanjkanja pažnje ?  Ajde za kamiondžije ću to još i shvatit,  uvijek je sam u kabini, dođe na utovar ili carinu s papirima niko ga ne doživljava.....  al brate mili šta će ti na busu pločica s imenom !?

Boki651

Po tom principu mogu se onda i na aute stavljat imena. Ionako već ima onih fora tipa Ivan i Ana u autu. Kao da će netko udvostručiti pažnju zato što je netko naglasio da su djeca u autu.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Dreamwalker

Iako ne znam jel kombi 8+1 spada u spektar vozila koja pratimo, stavljam sliku mališe jer vlasnik ima i autobus. Ako smeta, slobodno se makne slika.

Opel Vivaro RI-788-ZF
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

shef

MAN RI-474-ZV je novost kod njih
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Tri osovine, tri vrste ratkapa :)

Ajde konačno jedan solidan privatni bus u Rijeci.  Sretno i puno kilometara s čim manje problema