Perla svjetska putovanja, Imotski [IM]

Autor autobusi.org, Prosinac 01, 2007, 14:31:21

autobusi.org

Perla svjetska putovanja d.o.o.
Imotski, A. Starčevića 17
tel.021/670-232
http://www.perla-svjetska-putovanja.hr/

erobuss

Perla Tours prodaje svoja tri MB Tourisma

IM-502-R, IM-315-U, IM-515-T  :-\

shef

#2





Ovom drugom maska baš nije na mjestu  :P
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

bmax

to je tvrtka perla tours samo su promijenili ime, iz meni nepoznatih razloga

manoplan

#4
Citat: shef  u Ožujak 29, 2008, 12:55:36
Čini mi se da sam ih negdje na forumu već vidio, ali tražilica kaže da ih nema:
http://i110.photobucket.com/albums/n102/shef0/P1010228.jpg

http://i110.photobucket.com/albums/n102/shef0/P1010223.jpg

Ovom drugom maska baš nije na mjestu  :P

Da.To su autobusi koje imamo pod temom Perla Tours.Zadnja informacija tamo (Erobuss postao) kaže da je Perla prodavala te autobuse i to upravo ova dva i IM-315-U (također Tourismo).

EDIT:
Evo što sam našao na netu:

L.T. TOURS putnička agencija d.o.o.

Adresa: Glavina gornja
Poštanski broj i grad: 21260 Glavina Gornja (kod Imotskog)
Kontakt osoba: Tihomir Lelas

E sad...budući da je gosp.Lelas imao 'prste' u Perli tours treba još vidjeti o čemu se točno radi.Moguće da su samo prebacili autobuse na drugu tvrtku.

manoplan

#5
Citat: erobuss  u Siječanj 30, 2008, 19:28:21
Perla Tours prodaje svoja tri MB Tourisma

IM-502-R, IM-315-U, IM-515-T  :-\

IM-315- U danas na parkiralištu Eurolinea.Znači li to da su ga se riješili i dokupili nešto novije?


bmax

Ne vjerujem da su kupili nešto novo, ali sve je moguće.

manoplan

Citat: bmax  u Travanj 29, 2008, 21:28:00
Ne vjerujem da su kupili nešto novo, ali sve je moguće.

Zašto misliš da nije moguće da Perla kupi nešto novo?Pa zar bi se tako lako riješili solidnog Tourisma'(samo nemoj puno u detalje,imena,nadimci,zgode itd  ::|)

erobuss



shef

Nešto su se spominjale nekakve prodaje, ali evo njega vozi juniore "Hajduka":
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

zlikowszky

#11
shefe, to nije ovaj kojeg je manoplan vidio u "šturcu" Eurolinea. Pogledaj tablice....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

shef

Da, da, to znam, ali prodavala su se sva tri.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

Još uvijek stoji jedan njihov Torurismo u Jankomiru u Eurolineu, a u blizini njega se pojavio jedan novi Intouro koji čeka isporuku..

bmax

Perla tours je turistička agencija koja je u svom voznom parku imala i autobuse, zbog razno raznih razloga odvojili su prijevoz u novu tvrtku L.T. Tours i oni su kupili novog tourisma.
Mislim da Perla vise nece kupovat autobuse, kazu da im se to neisplati jer imaju premalo posla za svoje buseve, a druge agencije ih rijetko zovu jer ih dozivljavaju kao konkurenciju