IVECO Crossway LE

Autor MAN truck bus, Kolovoz 28, 2018, 16:51:00

MAN truck bus

Znači sad će za svaki sudar uzrokovan ostalim čimbenicima u prometu ili meteorološkim uvjetima bit kriv model autobusa?
Svašta.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

jakov5

Citat: Melisa Kodžoman  u Siječanj 10, 2022, 18:35:20
Valjda 129, 149 okreće polukružno na cesti.
Radije neka voze novi Cityji koji su ionako prikladniji s obzirom na uspone na 149. Najbolje mi je ovo da novi autobusi moraju u "elitne kvartove".  rofl rofl Pa elita se ne vozi autobusom.
Ja njima ne bi slao ove "stare" buseve iz 2020., nego one najnovije -> Feniksbus ;D
Mislim da je kapacitetom i više nego dovoljan, ionako su u špici dva busa.
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

hrvoje21

Ne znam, ni dali ima potrebe za tim dvokratnim VR.

Majstor

Ne
Službena izjava vozača " Nema kočnica, volan zapeo , samo je ubrzao i sl " poslije izlijetanja sa ceste bez dodira sa bilo čime i kime i vožnje po jarku u duljini od 50tak metara daje naslutiti da nešto nije u redu
Uz to pun parking servisa koji vrši održavanje istih produbljuje takav stav, bilo da se radi o upitnoj kvaliteti vozila,servisa kao i rezervnih dijelova koji se ugrađuju na popravku ako se ugrade jer vlasnik vozila nema nikakve kontrole i uvide u izvršene popravke sem računa za isti taj popravak
Sama činjenica da se sa jednog vozila skida dio i stavlja na drugo vozilo nije normalno ni prihvatljivo jer taj servis nije vlasnik vozila koji bi to eventualno u svojoj garaži možda i izveo / jedan zglobni je raskopan dobrano i nije u prometu jako duugo /
Samo mi sudite pošteno !

MAN truck bus

#259
Kada i gdje je bio taj incident?
Koliko sam popratio izgorio je 43, nagorio je 113, a u 111 se zaletila srna na 140, a 117 je imao sudar u prednji kraj sa strane vrata na 129. Izletio je 419 zbog sudara sa drugim vozilom i 414 zbog poledice.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Majstor

Na 263 prije par dana neki LE izvlačila ga Drava promet naišli ujutro
Samo mi sudite pošteno !

MAN truck bus

Da, to je bio 414. Prije bih rekao da je u pitanju bila poledica jer da je ostao bez volana, kočenja ili sam ubrzao onda bi produžio ravno, a ne ovako bočno završio.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Doki21

Moguće da kolega Majstor ima i pravo što se tiče ubrzanja,bilo je negdje prije,točnije kad su tek stigle u Beograd one niskopodne Temse neznam točno model busa ali su imali ozbiljnih problema s njima jer su same bile dodavala gas tj. Vozač malo stisne gasa ona podivlja ko da je stiso do kraja gas,čak je bilo i jedno 3 ili 4 nesreće i tek su ih sve povukli iz prometa nakon nekoliko incidenata i upozorenja vozača,jednostavno vozači nisu htjeli vozit I onda su sve bile jedno 2 mjeseca izvan pogona i nakraju je bio neki problem sa senzorom za gas ,mislim novi bus a takvi problem,no dobro nije tema o temsi,ali možda i iveco ima takav problem ko zna. Eto oprostite na malo dužem postu.

marin

Citat: MAN truck bus  u Siječanj 10, 2022, 23:44:38
Kada i gdje je bio taj incident?
Koliko sam popratio izgorio je 43, nagorio je 113, a u 111 se zaletila srna na 140, a 117 je imao sudar u prednji kraj sa strane vrata na 129. Izletio je 419 zbog sudara sa drugim vozilom i 414 zbog poledice.

Mislim i da je Gbr. 41 van prometa, u Kupincu imao incident prednji desni kraj malo, relativno nedavno. Kažem za gbr. nisam 100% ali 99.9 je #41.

ChRiStIaN

41 jos ne vozi, ceka se prvi desni far. Ostalo slozeno ✌🏻
@ Autobusi Hrvatska @

vrba

823 na Črnomercu s natpisom probna vožnja. Možda je bio na dvokratnoj 129.

kocka151

823 je bio na dvokratnoj 127

ChRiStIaN

@ Autobusi Hrvatska @

sofer29

823 je bio na 127..prical sa kolegom..kaze,dobar bus,al nekad nece ubacit u brzinu.. :-\

ChRiStIaN

I propišal mu antifriz navečer u Prečkom. Prvi dan u pogonu... russian_roulette
@ Autobusi Hrvatska @