MAN SU 220, Split (ST-PV-1606)

Autor Metro, Prosinac 15, 2021, 12:23:04

Metro

Odlično ga je vidjet na cesti između svih novih Mercedesa i lavova.

Paško

Kao što mnogi od vas znate, Libertas je nedavno prodao jedan od svojih MAN-ova SU 220, garažni broj 19. Autobus je kupio naš član Josip-Split. Josip je oduvijek želio imati oldtimer autobus. To bismo, siguran sam, htjeli mnogi od nas na forumu, ali ne možemo zbog nedostatka volje, vremena, D kategorije, mjesta, svega i svačega. Svakako, Josip je vidio priliku i iskoristio je. Rekao sam mu da je revolucionar: dosad praktički nismo imali vozača koji je vlasnik oldtimer autobusa samo za sebe. To će, barem zasad, biti svrha autobusa, a kad se nešto drugačije dogodi, možda i otvorimo neku novu temu.

Zajedno s jednim našim nekadašnjim članom imao sam priliku provozati se 40-godišnjim MAN-om prošli tjedan. Što da kažem, bilo je fenomenalno. Vožnja me vratila u neka starija vremena, kad su Splitom vozili ovakvi strojevi. Razgovarao sam s jednim članom o ovom autobusu pa je bilo: nema originalna sjedala (originalno su bila od skaja, ne drvena!), nema originalni motor (unutra je MAN-ov, možda iz Graf & Stifta?), nema originalni volan. Sve stoji, ali autobus je dovoljno originalan da te nedostatke možete jednostavno zaboraviti. Evo ga na svom trenutnom parkingu, za koji se nadamo da će se promijeniti možda već sljedeće godine i autobus će biti bliži vlasniku.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Detalji: mjenjač ZF i motor MAN; otvor za stražnju registarsku pločicu rađen je za YU tablice pa HR baš i ne stanu potpuno ;D; unutrašnjost sa sjedalima iz turskog MAN-a; volan
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Neki od najboljih detalja u autobusu ove su stare pločice o nedopuštenom ponašanju. Tu je, naravno, i dad joke 80-ih, opasno je nasloniti (si)se na vrata. Ispod modernih naljepnica također se kriju jednake pločice. Stop signal funkcionira, i zvučno i svjetlosno.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Avtomontažina pločica govori nam da je to 19814. karoserija od početka njihova računanja. Usporedbe radi, devet godina kasnije Prometov #688 dobio je 27810. karoseriju. U Libertasu je netko bio zaboravan i ostavio tabelu linije. Evo kako izgleda taj često vandaliziran mehanizam. Pokude Libertasu idu i za šlampavo skidanje naljepnica na karoseriji koje je sastrugalo i ponešto boje.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Prva postaja bila je Sv. Frane. Snimio sam i kraće videe koje ću valjda montirati uskoro.

Dio doživljaja vožnje u ovakvom autobusu i reakcije su koje dobijate od ljudi koji vas vide na cesti. Mogao bih o tome napisati cijeli jedan članak ili snimiti još i bolji video. Bilo je tu svega. Pojedinci se dižu sa svoje autobusne stanice i rade polukorak prema autobusu koji bi se na njoj mogao zaustaviti. Za starije ljude, koji su se vozili u primjercima ovog modela u Splitu, to je sasvim razumljivo, ali dobro me nasmijao jedan tinejdžer koji se digao sa sjedišta, krenuo prema autobusu i shvatio da tu ipak nešto ne štima. Drugi ljudi ni ne čekaju autobus, ali svejedno bacaju dugotrajne poglede. Jedna žena pogledala je autobus, odvratila pogled i onda ga ponovno vratila da vidi što je to zapravo. Bilo je ljudi koji su htjeli nešto i zabilježiti pa su vadili mobitele i snimali video ili fotografije, posebno dok je autobus stajao. Njuškao sam malo po splitskim grupama na Facebooku gledajući hoće li nešto izaći, ali nisam ništa pronašao. Još. :D Posebno mi je bilo drago vidjeti dvoje (pred)školske djece koji su povukli mamu za rukav da zastanu i malo pogledaju stari autobus koji prolazi pokraj njih. Oni takvo nešto sigurno nisu nikada ni vidjeli. U svakom slučaju, samo po mojim brzinskim opservacijama može se zaključiti da interesa za autobus definitivno ima. Bilo bi odlično kad bi SU 220 opet vozio ulicama Splita.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Sljedeća postaja na našoj improviziranoj ruti bila je Kila. Putem smo prošli jednog Prometovog vozača, ljubitelja oldtimera, koji zatim nije odolio da me pozove i pita da i on baci pogled, malo detaljniji, na jedan takav autobus. Zašto mu ne udovoljiti? Bilo je zabavno vidjeti stari SU u okruženju novih POS-ovih stanova. Taman se namjestilo da jedna od zgrada ima balkone u - narančastoj boji. Jedan dan MAN će vjerojatno u novo bojanje. Koje izabrati? Josipu je drago posljednje bojanje splitskog #542, a ja pak zamišljam staru splitsku plavu pituru. Možda bi polarno plava i njemu odlično stajala. A stari slojevi boje izviru na pojedinim dijelovima karoserije. Pogled i na prednji kraj.

Koji birate, Citaro (2020.) ili SU 220 (1981.)? Ja znam.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Suncem okupani Žnjan. Autobus ne trči, ali zato vozi odlično.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Povratak u bazu, gdje MAN novijim specimenima može pričati priče i izazivati ih i da oni okrenu više od 2,6 milijuna kilometara, koliko je on. Još par detalja: felge nisu originalne, tu bi trebale biti trilexice; za okrugle žmigavce nisam siguran (veliki žmigavci sa strane su Made in Spain), ali farovi su originalni Saturnus; dimnjak.

Za kraj jedna kvazi-retro fotka definitivno retro autobusa. Do MAN-ašeg sljedećeg susreta :-* :-* :-*
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Evo kako je unutrašnjost nekada izgledala. Foto s foruma, vjerojatno dulib.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN truck bus

STOP za najavu izlaza je naknadno ugrađen ili mi se čini?

Pohvala za dosta detaljnu reportažu i odlične kadrove. Željno iščekujem videe iz vožnje. :D
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

podgora

Josipu svaka čast,čestita san mu priko fb.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Paško

Evo i video. Zvuk nije ispao baš najbolje, ali s obzirom na to da je sve bilo više-manje improvizirano, nije loše. Dio s otvaranjem i zatvaranjem vrata je mali hommage njemačkim videima u kojima se takve stvari uvijek snimaju. klinac

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Marek

Josipe, svaka ti čast na poduhvatu i želim ti puno sreće da ostvariš sve planove koje si naumio s MAN-om!

mehanicar

Procitao sam temu vise puta.....i nemate pojma koliko mi je drago da je netko iz Splita i jos k tome mlada osoba kupila ovakav oldtimer!
brm....brmmmm....