Slike iz 2022.

Autor gorgoroth, Siječanj 01, 2022, 10:01:05

Čelični

@citaro dali se ti kriješ pod tim korisničkim imenom, a na forumu zeljeznice.net si moderator NT 2200 za fotografiju koji je također iz Švice, pa možda imaš ambicije to postati i na ovom forumu ?

citaro

@gorgoroth, svaka cast na iznimno zrelom odgovoru :D

@celicni, zasto bih se krio? nemam namjeru postati moderator, bez brige.

Čelični

@citaro pozdravlja te celicana sa zeljeznice.net i usput ti zahvaljuje na bodu upozorenja i banu tako da znaš da se ni ja ne krijem. Samo na ovom forumu toga nema, pogledaj otvorio sam tu temu u info rubrici na ovom forumu, ako već nisi. good_boy

NP-549

Citat: Čelični  u Studeni 21, 2022, 21:11:09793

Ovaj 793 bi bio odličan da nema asfalta ispod busa, a da je zgrada kompletna.

Paško

#664
@Čelični Ako imate neke razmirice s tog foruma, molit ću da ih tamo i ostavite, OK?

Što se tiče gorgorothovog odgovora, na njegov "ignore" sam navikao. Međutim, onda se nema ni pravo žaliti kad mu se bilo koja fotka obriše (i, da mu to priznam, obično se ni ne žali).
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Čelični

#665
793
 

NP je li bio ovako bi bolje (Kad već tražiš dlaku u jajetu na svakoj mojoj fotki)?

gorgoroth

#666
---

gorgoroth

#667
bla bla...napisao sam tiradu, ali zaboli me, očito vas ovo više dira rofl

gorgoroth

#668
--

Volim autobuse


NP-549

Citat: Čelični  u Studeni 22, 2022, 00:23:34793
 

NP je li bio ovako bi bolje (Kad već tražiš dlaku u jajetu na svakoj mojoj fotki)?

Ne tražim nikakvu dlaku, ali naravno da je kud i kamo bolja ovakva slika.

I neznam zašto ljudi savjet, uputu i u krajnjoj liniji i kritiku shvaćaju osobno.  Pokušavamo od foruma napravit čim kvalitetniji sadržaj.  Kako onaj pismeni dio, tako i slikovni. Nitko nema apsolutno ništa protiv bilo koga, dapače, cijeni se vaš trud.

gorgoroth


Vanjac

772 jutros parkiran na Rešetarima

thomcro

... evo jedna moja, snimljena skroz drugačije od ostalih, iz unutrašnjosti 799 pogled na 'Feniksa' 132

Pozdrav by thomcro


thomcro

... snimljeno ljetos krajem srpnja na Delti

jedan od Crosswaya


podnevna sijesta


(fotografije 'provučene' kroz Dynamic Auto Painter DAP)
Pozdrav by thomcro