Linije - razno 2022.

Autor vrba, Siječanj 07, 2022, 23:56:40

Putnik79

Koliko znam Zet jos uvijek ima reduciran vozni red na pojedinim linija, pa stvarno neznam kako misle otvarat nove,a ni potrebe sadašnjih nemogu zadovoljit.Možda Tomek ima čaroban štapić, pa riješi sve.Samo za cjelodnevno 107 ti treba i vozača i autobusa,a to je navodno prvo na redu.

MAN19464

I gospodin Ačkar ima potrebe za novim linijama po Velikoj Gorici.
Natječaja nema, na gradskoj sjednici od 28 točki dnevnog reda nema ništa o prijevozu, pa možemo predpostaviti da zet ostaje na vg linijama.

lovac27

Pročitajte materijale sa sjednice pod točkom 11. Koji se nalaze na službenoj stranici Grada koja će biti u ponedjeljak. Koliko vidim gradonačelnik je 2.11.prihvatio ugovor sa ZETom koji je potpisalo novi direktor ZETa. Sad njegovu odluku treba iz glasati Gradsko vijeće. Po tome ispada da se ZET javio na savjetovanje.

smogovci.bbb2

#663
Citat: MAN truck bus  u Studeni 23, 2022, 12:37:39220 se ne bi nigdje okretala u Kamenarki (koliko sam ja shvatio) već bi i dalje ostala kružna kao što je sad.
Kamenarka nije naselje nego ulica u Jakuševcu. 220 bi išao do Sarajevske i preko Vatikanske natrag na GLK. Čisto sumnjam u to kad je u planu tramvaj po Sarajevskoj
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Putnik79

Tek je 60 % zemljišta riješeno na trasi, dalek je to još put do tramvaja.Vidiš da ni od spoja Branimirova -Heinzelova ništa u 2023g.

tramvajac 92

Citat: MAN truck bus  u Studeni 23, 2022, 12:37:39240 je utješno riješenje jer stanovnici S. Kraljevca traže da se 276 produži do Ivera, a nisu ni svjesni koliko je ta linija podložna kašnjenju. Osim ako bi se prebacila na zglobne autobuse i vozno vrijeme izmjerilo kako treba, ali opet je tu prelaz preko pruge koji je teško uračunati u vozno vrijeme.
Prijelazi preko pruge mi se nikako ne sviđaju. Ali ih ne možeš izbjeći, nažalost.
Citat: MAN truck bus  u Studeni 23, 2022, 12:37:39285 možda i nije toliki promašaj jer je cilj Novi Petruševec povezati s linijom 217, a kroz Novi Petruševec ima dosta hodanja do prve stanice linija 217/290.
Da, to je udaljeno negdje kilometar od Radničke, oni koji su skroz dolje. Ali zato vjerojatno idu preko pruge na divlje u Petruševec. Ali opet, sve ono unutra (Vrtni put, Črnkovečka i to) isto treba prijevoz. S obzirom da te dvije zone dijeli negdje kilometar Črnkovečke bez ičega, to bi prilično brzo bilo. Time bi dobili i više nego što traže, vezu na 217/290 i na tramvaj.
Citat: MAN truck bus  u Studeni 23, 2022, 12:37:39220 se ne bi nigdje okretala u Kamenarki (koliko sam ja shvatio) već bi i dalje ostala kružna kao što je sad.
To tako i može, iako ne vidim zašto bi se guralo 220 umjesto 295, koji ima toliko putnika da onaj minibus više stoji nego što vozi. Ovako bi mu se dalo malo više posla, i hranio bi i tramvaj i bus.
Citat: MAN truck bus  u Studeni 23, 2022, 12:37:39233 se može okrenuti oko kružnog, ali ako je Crossway, sa starim Cityem vrlo teško. Ako se produži do Vidovca može bit problem podudaranja polazaka, pa je onda opet problem.
Kako god okreneš, sranje. Ali i to bi se dalo riješiti.  ;)

tramvajac 92

Jedan dan sam bio u Reljkovićevoj. I što sam vidio? Vidio sam kako one igračke na plin (Stratosi) više stoje nego što voze, valjda su 2 komada tamo stalko, kao da su pričuva. A onda sam pogledao vozni red. Vozni red je složen da odvoziš 10 min i onda imaš 20 i više minuta pauzu.

Konkretno:
139 16:45, stiže u 16:55 natrag.
- pauza -
141 17:20, stiže u 17:29 natrag
- pauza -
139 17:50, stiže u 18:00 natrag.... itd.

Činjenica je, da su rasporedi nikakvi, čekaš ga od 20 do 65 minuta, nema šanse da ga zapamtiš kad ti ide. Ispada kao da to nisu gradske, nego prigradske linije, koje se eto pune kako treba putnike voziti u grad ili iz grada. Također, sa iole pristojnim intervalom od pola sata, trebaju ti dva busića (a ne 3). Da, znam da im je domet otprilike ko katapultiranima, ali to je druga priča. Sa intervalom od pola sata na svim linijama (139/141/148) bi dva busa vozila 3 linije, s tim da bi vozači imali po 10 min pauze u Reljkovićevoj. No, neću više piskarat, u prilogu je moja ideja kako to složiti. Uvaženi su prvi i zadnji polasci (koliko je to bilo moguće).

Nedjeljom je jedan bus.

ChRiStIaN

#667
Ti bi kombinirao dva autobusa na tri linije ako sam dobro shvatio a nedjeljom bi jedan autobus vozio sve 3 linije?
@ Autobusi Hrvatska @

tramvajac 92

Jes. Tehnički, ne bi bio jedan pošto ima autonomiju (karikiram) 15 minuta, ali sa normalnim minijem, da.

ChRiStIaN

Feniks je pao na probi, zapeo je negdje. Stratos je za sad jedina opcija a njega treba mijenjati i ovak jer ne izdrzi.

Ja vozim sad tri dana taj 139/141 i mislim da nebi u tjednu bilo izvedivo to kaj mislis.
@ Autobusi Hrvatska @

Akropola

Na 139/141 je problem radnim danom u pojedinim polascima pošto su da li pre kratko vozno vrijeme tako da ni Schumacher ne bi stigao.

smogovci.bbb2

Izvor: https://www.zet.hr/aktualnosti/vijesti/prilagodjeni-raspored-tijekom-blagdana-i-skolskih-praznika/633
PRILAGOĐENI RASPORED TIJEKOM BLAGDANA I ŠKOLSKIH PRAZNIKA

Tijekom školskih praznika, od utorka, 27. prosinca do četvrtka, 5. siječnja, prilagođeni raspored vožnje bit će u primjeni na autobusnim linijama 109 (Črnomerec - Dugave), 128 (Črnomerec - Lukšići) i 269 (Borongaj - Sesvetski Kraljevec - Iver), dok autobusna linija 236 (Kampus - Čavićeva) u navedenom periodu neće prometovati.

Samo 3 u redukciji  ???  + jedna obustavljena
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

NP-549

Ove druge su očito reducirane od prije

Putnik79

#673
Plus 281,210 i 212 otprije, plus svakodnevni neizlsaci van.....ima toga štošta!!Što se tiče Apd

MAN truck bus

Ili nema vozača ili nema autobusa. Recimo čitav tjedan ne vozi 213/2, po jedan 203 u kasnoj smjeni, a jučer su čak u srednjoj smjeni 2 falila na 203. Na 269 čitav tjedan također u srednjoj smjeni fali po 1 VR, a onaj nakon kasni zbog gužve na cesti i hrpetine ljudi.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"