RIP troosovinac (1973. – 2022.)

Autor Paško, Veljača 16, 2022, 17:23:19

Paško

S tugom vas obavještavam da je jutros u prometnoj nesreći nedaleko od Šibenika poginuo Jakša Bugarin, poznat na forumu kao troosovinac. Bio je vozač autobusa i istaknuti vatrogasac.

Jakšu sam znao dugi niz godina, još od vremena kad je vozio u splitskom Prometu. Proteklo vrijeme, otkad je radio za privatnike (posljednje u Knežević prijevozu), vidjeli bismo se možda jednom godišnje, ali uvijek je bio spreman na druženje, a forum je pratio i podupirao. Nije bio čovjek od velikih riječi, što svi znate po njegovim uglavnom zajebantskim postovima. Volio je voziti, a mnogi su mu autobusi prošli kroz ruke, od Raba do Setri, i zato je posebno okrutno da je nastradao upravo na cesti. Još smo u šoku i ne vjerujemo da ga nema.

Posljednji pozdrav možda je najbolje da uputi njegov dugogodišnji prijatelj maky:

Hvala ti za sve one trenutke provedene zajedno, za svaku velikodušno podijeljenu informaciju, za sve znanje i iskustvo koje si nesebično dijelio sa svima nama, za svako pivo koje smo popili i za sve one nezaboravne trenutke koji će nam ostati u sjećanju.
Veliki pozdrav dok se jednom opet ne sretnemo negdje na nebeskim cestama.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

man323


415 ul

Pocivao u miru, obitelji izrazavam sucut

Doki21

Počivao u miru božijem,obitelji izražavam najiskreniju sućut :'(

MAN464

Počivao u Miru Božijem. Obitelji Iskrena Sućut.
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

IgorKlasik


XDonald

Počivao u miru Božjem. Iskrena sućut obitelji, rodbini i prijateljima. 🙏  :'(

VanhoolTX

Pocivao u miru, iskreno saucesce obitelji.

Citaro O530


mate

Počivao u miru, obitelji izražavam najdublju sućut :(

RV

Iskrena sućut obitelji i prijateljima. Počivao u miru Božjem. 🙏

gospardbk

"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

Intouro


Lion's Driver

Pocivao u miru kolega... iskrena sucut obitelji

conecto

Posljednji pozdrav dragom kolegi i prijatelju!

Ukratko je već opisano o kakvom se istaknutom kolegi radi. Ja bih dodao samo jednu crticu iz njegovog bogatog vatrogasnog djelovanja. Jakša je našao u životnoj opasnosti i na davnoj intervenciji kad je onaj nagibni vlak u blizini Splita iskočio iz tračnica, a naknadno se zabila u njega mala manevarska lokomotiva. Kolega se izmaknuo u posljednji čas i govorio je kako se u tom trenutku po drugi put rodio.

Počivao u miru, obitelji iskrena sućut!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...