RJ Trogir

Autor maky, Studeni 20, 2007, 23:48:18

maky

Promet Split je u Trogiru napravio  jednu "bazu", središte, odakle održavaju linije za okolna mjesta i sela koja gravitiraju Trogiru. Autobusi koje Promet pošalje u Trogir  obično tu stoje na duže vrijeme koliko znam. Rijetko dolazi do nekih velikih izmjena. A nije im ni potreba toliko često ići u Split. Imaju oni tu i malu garažu.

Linije s polaskom iz Trogira:
41 TROGIR-PLANO
42 TROGIR-SLATINE
44 TROGIR-OKRUG GORNJI
45 TROGIR- HOTEL MEDENA-VRANJICA
47 TROGIR-HOTEL MEDENA-VRSINE-NAJEVI
48 TROGIR-HOTEL MEDENA-DOGRADE
49 TROGIR-HOTEL MEDENA-VINIŠĆE
50 TROGIR-HOTEL MEDENA-SEVID
51 TROGIR-LJUBITOVICA
52 TROGIR-VINOVAC

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

#1
Slikano ovog ljeta:

Bio sam na vikendici na Čiovu, nažalost nešto mi je iskrsnulo pa sam se morao vratiti, ali nabrzaka sam poslikao nešto buseva kad sam dolazio...

g.b. 127 Neoplan N316 M:


g.b. 201 Mercedes Benz Conecto:


Graf & Stift:


A ovo je taj opaki prijelom na ulazu u Trogirski kolodvor. Ova slika to ni u najmanju ruku dovoljno ne dočarava, ali odlučih je svejedno staviti. Autobus se mora okrenuti za 180° pritom mu ne pomaže ni činjenica da istovremeno mora savladavati popriličnu visinsku razliku.  Ovdje pate zglobovi...


A u ovom sam se ja vozio:

g.b. 100 MAN SU 240:




Onaj tko pogodi koliko na ovom sjedalu ima različitih komada presvlaka ne treba plaćati kartu...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Kiki273


markost

#3
MB Conecto je g.b. 201. , a Neoplan n316 je g.b. 127.

netko

 :D Evo vako.Zanima me još jedna sitnica.Zna li tko otkad postoji RJ TROGIR.Još davno,davno.....,ali sjećam se vozio sam se nećim "plavim"koje je bilo od Prometa.Imalo je felge kao kod MAN-ova SG 220. :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Netnam otkad postoji RJ Trogir, ali znam da je to nešto plavo bio Prometov Ikarus.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Je solo Ikarusi sa dvoja četverokrilna vrata.

netko

#7
Evo nedjelja je,ali i blagdan.Nitko te nevidi i možeš slobodno slikavati.Ali za "dišpet"nema puno buseva na stanici.Ali evo nešto.Još me malo muči kvaliteta,ali radim i na tome.

Zatim Conteco iz više poza.
Ova prva je malo lošije kvalitete.



I za kraj jedna cijela i sa boka.Također malo lošija,ali....

Molim vas nemojte mi zamjerat na kvaliteti.Trudim se što bolje uhvatiti buseve i u različitim pozama.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

netko

#8
Evo neznam jeli me Maky čuo,ali ja ču to onda napraviti.Prema dogovoru brišem brzinske slike osim ako nije nešto specijalno uz napomenu da nema više onih stupova ni brzinskih slika.Ostavljm samo jednu koja nije slikana u Trogiru uz još jednu napomenu da se trudim maksimalno oko slika i zamolbu da mi ne zamjerate oko pogrešaka jer još "učim".
Jedna koja nije iz Trogira nego blizu Trogira,a vi probajte pogodit gdje.Jedno selo poviše Marine.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

#10
Citat: maky  u Ožujak 24, 2008, 21:05:55
Dograde
Nisu Dograde,ali jako blizu. Dva sela ispod Dograda ili prvo selo poviše Marine.Inače danas me začudilo što nije bilo busa u Gustirni.Inače ja mislim da su uvijek busevi gotovo paralelno u Dogradama,Gustirni i ovom selu.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

A neznam onda, ne poznam ta sela poviše Trogira baš...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

#12
Citat: maky  u Ožujak 25, 2008, 09:46:32
A neznam onda, ne poznam ta sela poviše Trogira baš...
Pozorac.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

netko

#13
Evo kao i svakog dana malo fotki.Nadam se da su ove malko bolje(trudim se da svaki dan budu sve bolje i bolje).
Evo započetak slika mojeg najdražeg busa MAN sg 240 kako se uputio za ?Slatine?.

Te malo bolja slika novopituranog G&S-a.Shole ga je "gasirao"malo jače jer je došao s poravka.

Te dvije 37-mice.
Još jedan od mojih omiljenih buseva,a to su MAN-ovi sg 220.(Ovaj je novopiturani).

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

tamlover

#14
Citat: netko  u Ožujak 25, 2008, 12:44:58
Evo započetak slika mojeg najdražeg busa MAN sg 240....

... Inače ove su malo bolje razlučivosti što me začudilo malo.

Prvo, u SG kratici G označava zglobni auotbus (gelenk na njemačkom) pa to nikako ne može biti SG240, ali čini mi se bi SU 240 mogao biti. To nek potvrdi ili ispravi netko drugi, ja samo znam da SG ne može biti.

Danas su ti slike jako dobre! Razlučivost? Hm ne tresu ti se više ruke i nisi zmazo gaće slikajući  :P
...i bilo je lepo i navek TAM bu....