Boban Sveto, Solin [ST]

Autor maky, Prosinac 03, 2007, 12:51:06

maky

Boban, obrt za prijevoz putnika vl. Sveto Boban
Solin, A. Starčevića 111




Imaju uglavnom starije autobuse, ali izgledaju poprilično dobro očuvani, barem ovako izvana. Znam da, uz ove autobuse na slikama, sigurno ima barem još jednu crvenu tristotricu, ili  je to Sanos, nisam više siguran, a možda i još koji auobus. Vozio sam se u ovoj sivoj Avtomontaži...






NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Jedan od mojih najdražih buseva.Iša sam s njim na eskurziju u osnovnoj školi,onda su bili zakon.Čak je vozač mora platit kaznu zbog prebrze vožnje(dobro je vuka).

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Popuna voznog parka.
Prvo nešto nepoznato.

A zatim Renault(minibus).Nadam se da neće smetati auto koje je uletjelo.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Još jedan iz Bobanove flote. Čini mi se da su svi njegovi autobusi dobro održavani...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Maky,zaboravio sam.Ovo bi trebao biti TAM.Jel tako??
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Citat: netko  u Travanj 10, 2008, 20:33:12
Maky,zaboravio sam.Ovo bi trebao biti TAM.Jel tako??
Da, naravno 260A119

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Evo slika onog autobusa sa treće slike.Zadnji kraj kao kod onog sivog MAN-a Avtomontaže,a prednji kraj malo nekako čudni ako se radi o Avtomontaži.ALI,ALI,sada nema registracije.Neznam što bi to trebalo značit.Slikano na onom starom dobro poznatom ulazu u Split.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

netko

#8
Citat: netko  u Travanj 13, 2008, 20:30:44
Evo slika onog autobusa sa treće slike.Zadnji kraj kao kod onog sivog MAN-a Avtomontaže,a prednji kraj malo nekako čudni ako se radi o Avtomontaži.ALI,ALI,sada nema registracije.Neznam što bi to trebalo značit.Slikano na onom starom dobro poznatom ulazu u Split.
http://i248.photobucket.com/albums/gg173/neki_2008/DSC00255.jpg
E bože gdje su mi oči,ako vidite ono bijelo na vozačevim vratima i zadnjem bočnom staklu onda če te znati da se autobus prodaje,bar tako piše na papirima.Kako ja to nisam vidio.Vjerovatno stoji tu izložen da ga svi vide.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

ist

Mislim, nisam sto posto siguran, da su ovaj kupili od Livno busa. Livno bus je imao tri ovakva, jedan još vozi, jedan je rashodovan u garaži u Livnu, a jedan je koliko znam prodan "nekoj firmi". Mislim da je to baš ovaj

dialogos

Nije od Livno Busa, nego Autorans Rijeka odnosno ex. EuroSplit isto kao i Bobanov EA o303.

maky

Evo malo bolja slika Bobanove prinove:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Maky,jel bi ovi trebao ili možda može biti ex POSA, možda.Oni imaju ovako naljepljen tel.broj.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

manoplan

Citat: netko  u Travanj 18, 2008, 22:50:38
Maky,jel bi ovi trebao ili možda može biti ex POSA, možda.Oni imaju ovako naljepljen tel.broj.

Ovo nije Posin broj telefona.
BTW koristim priliku da Vas zamolim da komentare i pitanja za vozni park pišete u temu Privatnici-razno koja je za to i otvorena.Hvala

netko

Evo slika Bobanovog MB o303(ili Sanosa).Također koristim priliku da se ispričam svima zbog zamjene tel.broja od Bobana i Pose.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.