Boban Sveto, Solin [ST]

Autor maky, Prosinac 03, 2007, 12:51:06

setra


King of the world

Ovo je najbolji čovik u županiji. Car. Malo ga busevi koče,starost i to,ali šta radi odlični su . Mate ga prca odozdo,a kako sam imao čuti imao je problema sa školom na klisu,sa Clissom. Izgubija je ,jer nije ima vezui u županiji. Kakva država,adica se voze gori u starin taminama sa drvenim sicevima........No comment

netko

Boban je nabavio jednu Setru 215 H.Setra je jako stara i nije baš u naj stanju tj. dosta istrošena.
Na njoj je slika jednog dijela nekog grada koji je otočić i povezan je mostom. ;)
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

netko

Još jedna prinova. :D
Prijašnji vlasnik mi je na vrhu jezika,ali se nemogu sjetiti. ;D
Inače Neoplan nije baš naj,naj. :(
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

5AR

Još jedan Tam 331A119 ex AP Imotski


sova

Citat: Tlimfocit  u Veljača 19, 2009, 22:21:35
btw šta se tiće hrvatskog jezika i Mate Jujnovića on je nadaleko poznat po svom književnom i akademskom izražavanju....nijezaludu poznat kao Mate Faken :D

Ha ha ova je dobra  ;)

netko

#36
Kupio je Neoplana Citylinera N116H,plavog,ali nažalost obris slova starog vlasnika se jako loše vidi.Prednja maska je od Eurolinera.Moran priznat,po meni,prvi pravi autobus kod Bobana. :D

I prvi put jučer sam jedva uhvatio njegov crveni O303(možda i nije O303 nego Sanos). ;)
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Ajme, nije valjda Citylinera od Adriatic busa?! Prednja maska mu je od Citylinera N1116, a autobus je groblje. Bio je totalno neodržavan i zapušten, raspad sistema...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

#38
Citat: maky  u Rujan 11, 2009, 00:38:34
Ajme, nije valjda Citylinera od Adriatic busa?! Prednja maska mu je od Citylinera N1116, a autobus je groblje. Bio je totalno neodržavan i zapušten, raspad sistema...
Može bit. ;)
Istina,autobus je dosta zapušten,ali s obzirom na sve autobuse koje ima Boban i ako ga dovedu malo u red ovaj će biti  dobra novina. ;) :)
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

shef

#39
Ugodno me iznenadio, u prilično je dobrom stanju. A vozi mažoretkinje  ;)  ST-902-PB iz 1990





Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

setra

#40
Citat: shef  u Rujan 20, 2009, 08:49:18
Ugodno me iznenadio, u prilično je dobrom stanju. A vozi mažoretkinje  ;)

http://i110.photobucket.com/albums/n102/shef0/razno/20092009015.jpg

ova 303 je bila u vlasništvu pleso prijevoza pa u pose pa se skrasila kod bobana

EDIT:zabranjeno je citiranje slika

netko

Ovakao nabrzaka po ludom vremenu. :-\
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

travego 580


Tomek

Cityliner koji je 2001. godište odmara u Splitu


Tomek

#44
Malo Bobanovih autobusa od nedjelje:

TAM331 ex AP Imotski


najstariji TAM331 u Hrvatskoj, ex Autotrans 937 ex Slavnik


Mercedes O303RH  ST-307-OE iz 1979


I Setra koja je u Dugopolju bez tablica