Zeni Tours, Zenica/Vitez

Autor tamlover, Siječanj 15, 2008, 12:09:22

elvis

Danas ovaj stari,ali fino usminkani Cityliner na liniji za Mostar

St!pe

Tjah......da ušminkan....krš teški.
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

elvis

Mozda je krs,ali na njemu ima dosta dijelova koji su za buseve napravljene decenije poslije ovog

Na Stupu danas ovaj Steyr malo svratio pred Konzum


max

A.K Travnik                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

mirzony

Citat: elvis  u Siječanj 10, 2009, 01:17:13
ja se sjecam Setri 228 DT,2 215 HD (bijela i zelena) sa natpisima Buco,prije nekih 7-8 godina isle su za Mostar,redovno pune,onda nakon nesrece prvo je nestala katna,a poslije i ovi veliki busevi nakon kupovine Isuzua,sad ponekad ide 0303,ili 215 HD

Koliko se sjecam ta zelena setra je ostecena u Banja Luci kad su bili neredi prilikom polaganja kamena temeljca za džamiju Ferhadija u maju 2001. Nisam siguran ali mislim da je cak bila i zapaljena.

elvis

Tada je izgorilo par autobusa iz ove firme,ogromna steta im je pricinjena u tim neredima

mate

#22
PROIZVODNO USLUŽNO I PROMETNO DRUŠTVO "ZENI-TOURS" d.o.o. VITEZ
PODRUŽNICA ZENICA
Zmaja od Bosne br. 1., 72000 Zenica
tel.+387 32 403 744;


MAN u Splitu na liniji Kakanj - Split, cudi me da nisam nasao ovu temu vec otvorenom (autor slike: tomo)



elvis

Slike tog preduzeca smo postali u temu Lion-buss jer su to 2 pravna lica sa jednom bazom,jednim vlasnikom i sl...

mate


Paško

Zeni-Tours, Neoplan Cityliner g.b. 1,  696-K-539
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Ovog Stara još nismo imali, g.b. 18, 086-E-923
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#27
Danas u Splitu g.b. 6 (963-J-056)

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

18

Mogu li se ova i ova tema spojiti, a da se spojena tema zove Zeni-Tours/Lion-Buss?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Kupili plavog HIGERA, T25-E-893. Jučer bio na njihovoj liniji Split-Kakanj.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!