Bakić Reisen, Banja Luka/Burladingen (D)

Autor lerotai, Siječanj 26, 2008, 11:07:48

zlikowszky

Citat: elvis  u Studeni 30, 2008, 21:17:36
a jel moguce da je on taj autobus preuredio,da je to zapravo jedan te isti bus...il da je kupio drugi a da je tablice cuvao,jer neko od forumasa je napisao da je u hrvatskoj moguce sacuvati tablice nakon promjene vozila????


Citat: mb0404  u Studeni 30, 2008, 22:56:21
mislim da nije moguce,ali vec ce neko odgovort od iskusnijih...

U Hrvatskoj je moguće. Kupiš tablice jednom i voziš ih cijeli život (ako želiš) makar aute mijenjao svaki mjesec.
Citat: mb0404  u Studeni 30, 2008, 22:56:21kad sam vidio i ja sam pomislio da je jedan te isti bus 215HD samo sa novijim retrovizorima,ali sam obrati paznju na sve detalje i primjetio da im nije jednak razmak od vrha prednjih vrata do krova jedan ima manju crnu resetku iznad vrata a drugi vecu.mislim da nije niko mogao skracivat vrata...

Ovdje se slažem. Ovo je definitivno u pitanju drugi autobus. A more biti da je starog prodao, kupio novijeg i zadržao tablice. Jedino mi je to još logično. S druge strane, mogao je i muljati s tablicama...ali ne vjerujem...možeš muljat u Hrvatskoj, ali i kroz Njemačku mora proći, a tam se takve muljaže ne isplate nikako.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

lav

Ja koliko znam Bakiću nije sjedište firme u Banja Luci nego u Gradišci ;)

lav

I ko sad može da mi kaže da ima bolje i očuvaniji autobus od ovoga ;)




Izvor:Goran SK (autobusi-forum.info)

svicar

On je sam sebi koperant, vozila imaju duple plocice sto je mudro i legalno,koji je najaci motor u seriji 200,tj.kako se ponasam po Austriskim brdima?

busfan

Ja mislim da on ipak radi preko Touringa iako ima firmu i u Njemackoj i u BiH, a Kantic je sam sebi posto ima reg firmu u Münchenu koja se zove Bus Kantic.
Lerotai kad si ovo slikao, jel bilo putnika?
Tacno je da je Bakic kupio 417HDH

lerotai

da on kooperira sa touringom ;)
ali da more voziti take linije mora imati firmu sa kojom kooperira ... to more biti isto njegova vlastita firma sta i je


@busfan sve ti pise gore


no sikiriki

CroHerc

#36
Bakic osim ovih ovdje  i setre 417 hdh koja je isto u njegovim bojama i odlično izgleda ima i s 215 hdh , s 315 hdh , s 317 hdh , sprintera

busfan

Citat: CroHerc  u Svibanj 07, 2009, 21:32:40
Bakic osim ovih ovdje  i setre 417 hdh koja je isto u njegovim bojama i odlično izgleda ima i s 215 hdh , s 315 hdh , s 317 hdh , sprintera

Bakic zaista ima vrhunsko odrzavanje i Setre 200 izgledaju kao nove. Ali gledam stoji Kanticeva 417HDH i Bakiceva 215HD u Stuttgartu, a Bakic je skoro duplo skuplji od Kantica ??? :-\

mate


Tomek

Danas na ZG obilaznici fenomenalno uščuvana Setra S215HDH


lerotai

more biti da ce uskoro doci jedna prinova ... nisam siguran sto posto ali mogo bi biti novi S416HDH/3
bar nesta tako stoji sada u ulm-u :)
no sikiriki

aaaaa

Citat: Tomek  u Srpanj 04, 2009, 19:42:19
Danas na ZG obilaznici fenomenalno uščuvana Setra S215HDH



Ovo je prava rijetkost ....obično većina su 217 HDH....

elvis

Popis vozila koje ovaj prevoznik posjeduje mozete naci u prvom postu u ovoj temi,molim sve koji imaju informacije po pitanju eventualnih promjena da mi jave na pp

amar


busfan

Citat: aaaaa  u Rujan 13, 2009, 18:48:21
Citat: Tomek  u Srpanj 04, 2009, 19:42:19
Danas na ZG obilaznici fenomenalno uščuvana Setra S215HDH
http://i1013.photobucket.com/albums/af257/9acro/040720095139.jpg

Ovo je prava rijetkost ....obično većina su 217 HDH....

Off, ali da odgovorim, ustvari prava rijetkost je 217 je se proizvodio od 1996-1997, mislim da ih je najvise imao turski Varan. 215HDH se proizvodio od 1988 ili 89 do 97 i ima ih puno vise